App Store Google Play

У Дніпрі обговорили реорганізацію паркомісць на вулиці Січових Стрільців

21.06.2020 18:00
У Дніпрі обговорили реорганізацію паркомісць на вулиці Січових Стрільців

У рамках розробки концепції розвитку паркувального простору міста представники КП «Міськавтопарк» і спільноти «Urban Dnipro» обговорили реорганізацію паркомісць на вул. Січових Стрільців. Про це повідомляє Дніпроград з посиланням на прес-службу міськради.

Наразі стоянка для авто там організована за принципом так званої ялинки, коли машини розташовуються перпендикулярно дороги. Планується, що паркомісця будуть йди паралельно проїжджій частині. Кількість стоянок при цьому зменшиться, натомість тротуарна частина вулиці – збільшиться.

«Сьогоднішня зустріч з представниками спільноти урбаністів була плідною. Вони представили проєкт, ми бачимо в ньому багато плюсів. У результаті реорганізації отримаємо велику пішохідну зону, а водіям буде зручніше паркуватись і виїжджати зі стоянки. На якість руху для інших автомобілістів реорганізація парковки не вплине. Отриману схему ми передамо на узгодження до інших інстанцій, які організовують рух у місті, тобто в першу чергу до патрульної поліції», – під час виїзної пресконференції зазначив директор КП «Міськавтопарк» Дмитро Омельченко.

Для реалізації проєкту потрібно звузити проїжджу частину – кількість смуг залишиться такою ж, натомість кожна з них зменшиться з чотирьох до трьох метрів.

«Сьогодні у нас була дуже плідна зустріч, ми представили проєкт реорганізації паркомісць, представники «Міськавтопарку» її ствердили. Бачимо бажання представників зробити вулицю зі зразковим паркуванням у центрі Дніпра, відчуваємо підтримку», – зазначив представник «Urban Dnipro» Руслан Ширінов.

«У години пік на цій вулиці величезні затори, буває іноді складно виїхати з парковки. За такої розстановки автівок на стоянці не завжди можна побачити, що відбувається позаду, або банально інші учасники руху не дають можливості виїхати. Можливо, нова схема зможе вирішити ці проблеми», – зазначив водій Геннадій.

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

‡агрузка...


Андрій ДЕНИСЕНКО

Розрита могила

У Новоолександрівці під Дніпром - нова ілюстрація до відомого Шевченкового віршу. Під виглядом і прикриттям археологічного дослідження по варварськи знищено 5-тисячолітній курган. Усі розкоп...
Всі ми у ці дні про щось мовчимо. Кожен про своє, але і усі про одне, спільне. Але треба не лише мовчати. Треба і нагадувати, згадувати, поширювати, тільки б усі довкола ніколи не забули. 21...
Особливості українізації в одному невеликому місті і його околицях. То є не філологія. То є психологія.) Група в соціальній мережі невеликого міста центральної України. Учасники місцеві російсько...
В 1816 році в Європі стався рік без літа. В червні-серпні в Нью-Йорку, Лондоні, Парижі, Берліні були морози, сніги, бурі та затяжні дощі. Кліматичну аномалію викликало виверження вулкану Тамбора в Інд...