App Store Google Play

У Дніпрі обговорили реорганізацію паркомісць на вулиці Січових Стрільців

21 Червня 18:00
У Дніпрі обговорили реорганізацію паркомісць на вулиці Січових Стрільців

У рамках розробки концепції розвитку паркувального простору міста представники КП «Міськавтопарк» і спільноти «Urban Dnipro» обговорили реорганізацію паркомісць на вул. Січових Стрільців. Про це повідомляє Дніпроград з посиланням на прес-службу міськради.

Наразі стоянка для авто там організована за принципом так званої ялинки, коли машини розташовуються перпендикулярно дороги. Планується, що паркомісця будуть йди паралельно проїжджій частині. Кількість стоянок при цьому зменшиться, натомість тротуарна частина вулиці – збільшиться.

«Сьогоднішня зустріч з представниками спільноти урбаністів була плідною. Вони представили проєкт, ми бачимо в ньому багато плюсів. У результаті реорганізації отримаємо велику пішохідну зону, а водіям буде зручніше паркуватись і виїжджати зі стоянки. На якість руху для інших автомобілістів реорганізація парковки не вплине. Отриману схему ми передамо на узгодження до інших інстанцій, які організовують рух у місті, тобто в першу чергу до патрульної поліції», – під час виїзної пресконференції зазначив директор КП «Міськавтопарк» Дмитро Омельченко.

Для реалізації проєкту потрібно звузити проїжджу частину – кількість смуг залишиться такою ж, натомість кожна з них зменшиться з чотирьох до трьох метрів.

«Сьогодні у нас була дуже плідна зустріч, ми представили проєкт реорганізації паркомісць, представники «Міськавтопарку» її ствердили. Бачимо бажання представників зробити вулицю зі зразковим паркуванням у центрі Дніпра, відчуваємо підтримку», – зазначив представник «Urban Dnipro» Руслан Ширінов.

«У години пік на цій вулиці величезні затори, буває іноді складно виїхати з парковки. За такої розстановки автівок на стоянці не завжди можна побачити, що відбувається позаду, або банально інші учасники руху не дають можливості виїхати. Можливо, нова схема зможе вирішити ці проблеми», – зазначив водій Геннадій.

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

‡агрузка...


4 роки тому Дніпро позбувся тягаря гріхів і злочинів одного з організаторів Голодомору та офіційно став Дніпром.З тих пір навіть затяті противники узаконення цієї народної назви забули й згадувати про...
Юрій Фоменко

Біля річки Жовтої

1648 року, вночі з 15 на 16 травня, військо Речі Посполитої вишикувалося для здійснення маршу до урочища Княжі Байраки ...Чим була та битва під Жовтими Водами? Початком визвольної війни? Початком бурж...
Олександр ВАЙС

Окупація

Окупація завжди починається з брехні. Певною мірою окупація і є брехнею. Довгими й марними намаганнями називати речі тим, чим вони не є і привласнюванням їх тими, кому вони ніколи не належали. Наш вип...
Колись Чорний ліс тягнувся від Карпатів до Дніпра, а Голубий ліс на Січеславщині займав майже повністю Петриківський, Царичанський, Магдалинівський, Новомосковський та Павлоградський райони.Про що сві...