App Store Google Play

«Справа про Томос» – це справа не проти Порошенка, а проти українського народу - народний депутат

21 Червня 08:00
«Справа про Томос» – це справа не проти Порошенка, а проти українського народу - народний депутат

Нова «справа про Томос» проти п’ятого Президента України Петра Порошенка зачіпає інтереси всього українського суспільства, адже саме люди визначили важливість утворення незалежної Православної церкви України. Про це сказав народний депутат фракції «Європейська Солідарність» Ростислав Павленко в ефірі телеканалу «Прямий».

Депутат прокоментував інформацію щодо нової кримінальної справи проти Петра Порошенка за отримання Томосу про визнання автокефалії Православної церкви України: «Уже з’явилося у соціальних мережах, у медіа про те, ще наступна буде мабуть за розпалення якоїсь «міжтуристичної ворожнечі» і треба відкрити справу за безвіз». 

Він додав: «Це дуже сумні жарти, тому що це означає, що «дійшли до мишей». І це ще один показник того, який треш за словами Рябошапки є проти Петра Порошенка, проти команди Петра Порошенка». 

Ростислав Павленко наголосив, що п’ятий Президент України був дуже наполегливим і переконливим, вся команда працювала і домоглася того, щоб Православна церква України була визнана і увійшла як рівна до кола православних церков світу. 

«Якщо в цьому хтось вбачає якийсь, будь-який склад злочину – це тільки ілюстрація того, до яких низин можна впасти, й ілюстрація того, наскільки сильні російські впливи в коридорах правоохоронної системи України», – сказав депутат. 

«Фактично обвинувачення йде проти одного із стовпів духовної незалежності України. Проти того, щоб в Україні не московські попи, не хтось з-за меж України, з території держави-агресора впливав на уми і серця українців, а не щоб щира молитва лунала серед українців у незалежній визнаній церкві», – наголосив представник фракції. 

«Якщо в цьому будь-який склад злочину проглядається, то це робота проти України і проти всього українського суспільства.  Справа не в якомусь політику, справа не тільки в Порошенку – справа в тому, на чому тримається українська незалежність», – підкреслив політик.

За його словами, люди відчули цю загрозу. 

«Більше того, люди з активною життєвою позицією відчули загрозу для себе – цілком може бути, що сьогодні прийшли за Порошенком, а завтра можуть прийти за кожним із тих, хто постав захищати Україну», – зауважив депутат. 

Він наголосив, що українське суспільство дасть цьому рішучу відсіч, і найкраще, що може зараз зробити влада – це припинити ці дурні переслідування, закрити ці абсолютно нікчемні справи. 

«Бо ворог не в опозиції, а ворог в Москві, і ворог дуже впевнений у своїх силах. Цієї впевненості його треба позбавити», – сказав Ростислав Павленко. 

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

‡агрузка...


4 роки тому Дніпро позбувся тягаря гріхів і злочинів одного з організаторів Голодомору та офіційно став Дніпром.З тих пір навіть затяті противники узаконення цієї народної назви забули й згадувати про...
Юрій Фоменко

Біля річки Жовтої

1648 року, вночі з 15 на 16 травня, військо Речі Посполитої вишикувалося для здійснення маршу до урочища Княжі Байраки ...Чим була та битва під Жовтими Водами? Початком визвольної війни? Початком бурж...
Олександр ВАЙС

Окупація

Окупація завжди починається з брехні. Певною мірою окупація і є брехнею. Довгими й марними намаганнями називати речі тим, чим вони не є і привласнюванням їх тими, кому вони ніколи не належали. Наш вип...
Колись Чорний ліс тягнувся від Карпатів до Дніпра, а Голубий ліс на Січеславщині займав майже повністю Петриківський, Царичанський, Магдалинівський, Новомосковський та Павлоградський райони.Про що сві...