App Store Google Play

«Справа про Томос» – це справа не проти Порошенка, а проти українського народу - народний депутат

21 Червня 08:00
«Справа про Томос» – це справа не проти Порошенка, а проти українського народу - народний депутат

Нова «справа про Томос» проти п’ятого Президента України Петра Порошенка зачіпає інтереси всього українського суспільства, адже саме люди визначили важливість утворення незалежної Православної церкви України. Про це сказав народний депутат фракції «Європейська Солідарність» Ростислав Павленко в ефірі телеканалу «Прямий».

Депутат прокоментував інформацію щодо нової кримінальної справи проти Петра Порошенка за отримання Томосу про визнання автокефалії Православної церкви України: «Уже з’явилося у соціальних мережах, у медіа про те, ще наступна буде мабуть за розпалення якоїсь «міжтуристичної ворожнечі» і треба відкрити справу за безвіз». 

Він додав: «Це дуже сумні жарти, тому що це означає, що «дійшли до мишей». І це ще один показник того, який треш за словами Рябошапки є проти Петра Порошенка, проти команди Петра Порошенка». 

Ростислав Павленко наголосив, що п’ятий Президент України був дуже наполегливим і переконливим, вся команда працювала і домоглася того, щоб Православна церква України була визнана і увійшла як рівна до кола православних церков світу. 

«Якщо в цьому хтось вбачає якийсь, будь-який склад злочину – це тільки ілюстрація того, до яких низин можна впасти, й ілюстрація того, наскільки сильні російські впливи в коридорах правоохоронної системи України», – сказав депутат. 

«Фактично обвинувачення йде проти одного із стовпів духовної незалежності України. Проти того, щоб в Україні не московські попи, не хтось з-за меж України, з території держави-агресора впливав на уми і серця українців, а не щоб щира молитва лунала серед українців у незалежній визнаній церкві», – наголосив представник фракції. 

«Якщо в цьому будь-який склад злочину проглядається, то це робота проти України і проти всього українського суспільства.  Справа не в якомусь політику, справа не тільки в Порошенку – справа в тому, на чому тримається українська незалежність», – підкреслив політик.

За його словами, люди відчули цю загрозу. 

«Більше того, люди з активною життєвою позицією відчули загрозу для себе – цілком може бути, що сьогодні прийшли за Порошенком, а завтра можуть прийти за кожним із тих, хто постав захищати Україну», – зауважив депутат. 

Він наголосив, що українське суспільство дасть цьому рішучу відсіч, і найкраще, що може зараз зробити влада – це припинити ці дурні переслідування, закрити ці абсолютно нікчемні справи. 

«Бо ворог не в опозиції, а ворог в Москві, і ворог дуже впевнений у своїх силах. Цієї впевненості його треба позбавити», – сказав Ростислав Павленко. 

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

‡агрузка...


В середині минулого тижня деякі справи та одне свято закинули мене у Дніпро. Тому вперше за останні 16 років я подивився на це місто поглядом киянина. Хоча киянин з мене відносний - тільки вийшов на П...
Нам вдовблювали 200 років, що Днєпрапєтровск - це російське місто, його збудували російські царі та зросійщені генсеки «і ваапщє - тут всєгда гаварілі па рускі».Але ми з вами у 2014-2015 р...
Андрій ДЕНИСЕНКО

Дніпру 1200 років

Дніпру 1200 років!Такі гасла цілком могли би прикрасити вулиці нашого міста в ці святкові дні.Міста, давнішого за Москву та імперію, з її катеринами, переписуванням історії та байками про початки житт...
Дмитро Томчук

Про COVID-19 зсередини

Это мой очередной ежедневный лонгрид, но! На этот раз я очень прошу дочитать все до конца! Особенно людей который я люблю и уважаю и я знаю, что многим не хватает сил дочитать все до конца и они прост...