App Store Google Play

Міська влада заявила, що зупинка, яку зруйнував мікроавтобус на Калиновій, є приватною власністю

19 Червня 09:00
Міська влада заявила, що зупинка, яку зруйнував мікроавтобус на Калиновій, є приватною власністю

Зупинка на вулиці Калиновій, на яку нещодавно наїхав водій мікроавтобуса та зніс антипаркувальні стовпчики - у приватній власності. Отож, на відміну від, наприклад, інвестиційих зупинок, не перебуває на балансі профільного комунального підприємства міськради.

"Ба більше, - жаліється директор КП "Дніпротранскомплект" Станіслав Робота, - КП не має права здійснювати контроль за цим суб'єктом господарювання".

Відтак і відповідальність за аварійну ситуацію, мовляв, несе власник.

Власником зупинки є дирекція розташованого поруч Образцового ринку і її представник зізнається, що під час реконструкції вони встановили антипаркувальні стовпчики,  а не так звані боларди. Антипаркувальні колоди неглибоко вкопані у землю, тож не змогли зупинити автівку. 

"На відміну від захисних, що встановлені на багатьох комунальних зупинках і можуть витримати зіткнення із автомобілем завважки до 5 тонн", - хвалиться Станіслав Робота.

«Конструкція боларда відрізняється від звичайного стовпчика – останній лише перешкоджає паркуванню. Болард пов’язаний із конструкцією навісу зупинки та сконструйований таким чином, аби нести максимальне навантаження у випадку наїзду транспорту. Також на цій інвестиційній зупинці є урна, яка теж має захисну функцію – вона приблизно на метр вкопана у землю», – каже старший інспектор сектору контролю та моніторингу департаменту транспорту та транспортної інфраструктури Дніпровської міської ради Денис Щербина.

Наразі власник стверджує, що висновки з нещодавньої ситуації зроблено, а нові, більш надійні стовпчики, замовлено. Встановити обіцяють упродовж 10 днів.

 

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

‡агрузка...


4 роки тому Дніпро позбувся тягаря гріхів і злочинів одного з організаторів Голодомору та офіційно став Дніпром.З тих пір навіть затяті противники узаконення цієї народної назви забули й згадувати про...
Юрій Фоменко

Біля річки Жовтої

1648 року, вночі з 15 на 16 травня, військо Речі Посполитої вишикувалося для здійснення маршу до урочища Княжі Байраки ...Чим була та битва під Жовтими Водами? Початком визвольної війни? Початком бурж...
Олександр ВАЙС

Окупація

Окупація завжди починається з брехні. Певною мірою окупація і є брехнею. Довгими й марними намаганнями називати речі тим, чим вони не є і привласнюванням їх тими, кому вони ніколи не належали. Наш вип...
Колись Чорний ліс тягнувся від Карпатів до Дніпра, а Голубий ліс на Січеславщині займав майже повністю Петриківський, Царичанський, Магдалинівський, Новомосковський та Павлоградський райони.Про що сві...