App Store Google Play

Міська влада заявила, що зупинка, яку зруйнував мікроавтобус на Калиновій, є приватною власністю

19.06.2020 09:00
Міська влада заявила, що зупинка, яку зруйнував мікроавтобус на Калиновій, є приватною власністю

Зупинка на вулиці Калиновій, на яку нещодавно наїхав водій мікроавтобуса та зніс антипаркувальні стовпчики - у приватній власності. Отож, на відміну від, наприклад, інвестиційих зупинок, не перебуває на балансі профільного комунального підприємства міськради.

"Ба більше, - жаліється директор КП "Дніпротранскомплект" Станіслав Робота, - КП не має права здійснювати контроль за цим суб'єктом господарювання".

Відтак і відповідальність за аварійну ситуацію, мовляв, несе власник.

Власником зупинки є дирекція розташованого поруч Образцового ринку і її представник зізнається, що під час реконструкції вони встановили антипаркувальні стовпчики,  а не так звані боларди. Антипаркувальні колоди неглибоко вкопані у землю, тож не змогли зупинити автівку. 

"На відміну від захисних, що встановлені на багатьох комунальних зупинках і можуть витримати зіткнення із автомобілем завважки до 5 тонн", - хвалиться Станіслав Робота.

«Конструкція боларда відрізняється від звичайного стовпчика – останній лише перешкоджає паркуванню. Болард пов’язаний із конструкцією навісу зупинки та сконструйований таким чином, аби нести максимальне навантаження у випадку наїзду транспорту. Також на цій інвестиційній зупинці є урна, яка теж має захисну функцію – вона приблизно на метр вкопана у землю», – каже старший інспектор сектору контролю та моніторингу департаменту транспорту та транспортної інфраструктури Дніпровської міської ради Денис Щербина.

Наразі власник стверджує, що висновки з нещодавньої ситуації зроблено, а нові, більш надійні стовпчики, замовлено. Встановити обіцяють упродовж 10 днів.

 

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

‡агрузка...


Андрій ДЕНИСЕНКО

Розрита могила

У Новоолександрівці під Дніпром - нова ілюстрація до відомого Шевченкового віршу. Під виглядом і прикриттям археологічного дослідження по варварськи знищено 5-тисячолітній курган. Усі розкоп...
Всі ми у ці дні про щось мовчимо. Кожен про своє, але і усі про одне, спільне. Але треба не лише мовчати. Треба і нагадувати, згадувати, поширювати, тільки б усі довкола ніколи не забули. 21...
Особливості українізації в одному невеликому місті і його околицях. То є не філологія. То є психологія.) Група в соціальній мережі невеликого міста центральної України. Учасники місцеві російсько...
В 1816 році в Європі стався рік без літа. В червні-серпні в Нью-Йорку, Лондоні, Парижі, Берліні були морози, сніги, бурі та затяжні дощі. Кліматичну аномалію викликало виверження вулкану Тамбора в Інд...