App Store Google Play

Активіст звинувачує обласну владу у закупівлях необхідних медичних товарів за завищеними цінами

18 Червня 09:00
Активіст звинувачує обласну владу у закупівлях необхідних медичних товарів за завищеними цінами

Денис Капітуров, автор скандального білборду про медиків, звинувачує обласну владу у тому, що вони закупали антисептики та апарати ШВЛ за завищеними цінами. Про це повідомляє Дніпроград з посиланням на сторінку Дениса у Facebook.

Денис опублікував заяву про злочин, у якій просить внести відомості в Єдиний реєстр досудових розслідувань та розпочати досудове слідство відносно посадових осіб Дніпропетровської обласної державної адміністрації та Дніпропетровської обласної ради за ч. 5 ст. 191 КК України (привласнення бюджетних коштів в особливо великих розмірах).

У тій же заяві, а також у відео на своїй сторінці, Капітуров описує закупівлі, які, на його думку, відбувалися за завищеними цінами. 

"Дніпропетровська обласна державна адміністрація 9 квітня 2020 року намагалась закупити у дизайнера Аліни Геннадіївни Приходько (ФОП ААліна Геннадіївна Приходько) 3000 пляшок антисептиків “Манорм експерт” об’ємом 1000 мл за 1 950 000 гривень. Вартість однієї пляшки дезінфекційного засобу - 650 гривень. Тепер пропоную проаналізувати закупівлі ідентичних антисептиків “Манорм експерт” в той самий період: наприклад, КП «Криворізька багатопрофільна лікарня з надання психіатричної допомоги» ДОР» 14 квітня 2020 закупила ці ж дезінфектори по 234 гривні за одиницю", - йдеться у заяві. 

9 квітня 2020 року Дніпропетровська обласна державна адміністрація намагалась закупити у тієї ж Приходько Аліни Геннадіївни респіратори з класом не нижче FFP2, респіратори з класом захисту не нижче FFP3, захисні окуляри та захисні щитки багаторазового використання на суму з бюджету, яка склала 2 415 500 гривень. Виявилося, що ідентичні респіратори знову можна було придбати дешевше.

Також активіст стверджує, що ознаки злочину є і закупівлі апаратів ШВЛ.

"Так, 27 березня Департамент охорони здоров’я Дніпропетровської обласної державної адміністрації підписав угоду з ТОВ “ЛАБ-Сервіс” на поставку 49 апаратів штучної вентиляції легень загальною вартістю ( Апарат ШВЛ V8600) у 35 035 000 гривень (715 000 гривень за одиницю). Цікаво, що 30 березня ТОВ “ЛАБ-Сервіс” продало ідентичні прилади Криворізькій інфекційній лікарні трохи дешевше – по 709 340 гривень за одиницю. Тобто на 49 апаратах Дніпропетровська ОДА переплатила 277 340 гривень", - стверджує Денис у свої заяві. 

Детальніше ознайомитися з аргументами активіста можна, переглянувши відео активіста та прочитавши заяву.

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

‡агрузка...


4 роки тому Дніпро позбувся тягаря гріхів і злочинів одного з організаторів Голодомору та офіційно став Дніпром.З тих пір навіть затяті противники узаконення цієї народної назви забули й згадувати про...
Юрій Фоменко

Біля річки Жовтої

1648 року, вночі з 15 на 16 травня, військо Речі Посполитої вишикувалося для здійснення маршу до урочища Княжі Байраки ...Чим була та битва під Жовтими Водами? Початком визвольної війни? Початком бурж...
Олександр ВАЙС

Окупація

Окупація завжди починається з брехні. Певною мірою окупація і є брехнею. Довгими й марними намаганнями називати речі тим, чим вони не є і привласнюванням їх тими, кому вони ніколи не належали. Наш вип...
Колись Чорний ліс тягнувся від Карпатів до Дніпра, а Голубий ліс на Січеславщині займав майже повністю Петриківський, Царичанський, Магдалинівський, Новомосковський та Павлоградський райони.Про що сві...