App Store Google Play

Медики лікарні Мечникова відзначили професійне свято велопробігом і футболом

17 Червня 13:00
Медики лікарні Мечникова відзначили професійне свято велопробігом і футболом

18 лікарів лікарні імені Мечникова влаштували велопробіг до дня медика, який відзначають в Україні кожну третю неділю червня, повідомляє Суспільне.

Стартувала колонна від приймального відділення, фінішувала на Монастирському острові. Там на велосипедистів чекали колеги, які вирішили добігти до місця зустрічі. За словами головного лікаря Сергія Риженка таку акцію вони проводять кожного року, щоб привернути увагу до здорового образу життя.

 

Анестезіологи, нейрохірурги і головний лікар — медики лікарні імені Мечникова зібралися біля приймального відділенні о 15 годині. Уже п’ятий рік звідси починається щорічний старт велопробігу до Дня медика, який в Україні відзначають кожну третю неділю червня. Стефана Іліч лікарка анестезіолог, проходить в лікарні інтернатуру. Долучилась до акції вперше, говорить, що останній раз їздила на велосипеді 14 років тому.

"Це мождивість поспілкуватись провести час весело, хтось взяв в оренду велосипед, хтось у друзів. Це задоволення, це спілкукування за межами лікарняних стін", — говорить вона.

Головний лікар лікарні імені Мечникова Сергій Риженко підкреслює: приєднуються до спортивного змагання медики лише за власним бажанням, ніхто нікого не примушує. Утім менеджер вважає, що найкращий спосіб відсвяткувати це професійне свято — це надати приклад іншим.

"Саме фізичні навантаження зміцнюють здоров’я та подовжують життя. І дуже важливо щоб усі це робили із задоволенням", — говорить  Риженко.

 

Опів на четверту колона виїхала у супроводжені поліції, та дісталася парка Шевченка за десять хвилин. Станіслав Поронік – нейрохірург. Долучився до велопробігу по завершенню робочої зміни. Бере участь у спортивних заходах до Дня медика від самого початкку запровадження цієї традиції. Минулого року лікарі по завершенню велозаїзду ще каталися на водних лижах.

"Їхав з позитивними емоціями, тому що в хорошій компанії. Це компанія колег яких ти бачиш кожного дня, в тих самих стінах в тяжких ситуаціях. Весь час все однакове, а сьогодні ти виїздиш та кайфуєш і таке відбувається приблизно два рази на рік, у День медика завжди і на День здоров'я", — говорить чоловік.

Цього року по завершенню велозаїзду медики грали у футбол.

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

‡агрузка...


4 роки тому Дніпро позбувся тягаря гріхів і злочинів одного з організаторів Голодомору та офіційно став Дніпром.З тих пір навіть затяті противники узаконення цієї народної назви забули й згадувати про...
Юрій Фоменко

Біля річки Жовтої

1648 року, вночі з 15 на 16 травня, військо Речі Посполитої вишикувалося для здійснення маршу до урочища Княжі Байраки ...Чим була та битва під Жовтими Водами? Початком визвольної війни? Початком бурж...
Олександр ВАЙС

Окупація

Окупація завжди починається з брехні. Певною мірою окупація і є брехнею. Довгими й марними намаганнями називати речі тим, чим вони не є і привласнюванням їх тими, кому вони ніколи не належали. Наш вип...
Колись Чорний ліс тягнувся від Карпатів до Дніпра, а Голубий ліс на Січеславщині займав майже повністю Петриківський, Царичанський, Магдалинівський, Новомосковський та Павлоградський райони.Про що сві...