App Store Google Play

Медики лікарні Мечникова відзначили професійне свято велопробігом і футболом

17 Червня 13:00
Медики лікарні Мечникова відзначили професійне свято велопробігом і футболом

18 лікарів лікарні імені Мечникова влаштували велопробіг до дня медика, який відзначають в Україні кожну третю неділю червня, повідомляє Суспільне.

Стартувала колонна від приймального відділення, фінішувала на Монастирському острові. Там на велосипедистів чекали колеги, які вирішили добігти до місця зустрічі. За словами головного лікаря Сергія Риженка таку акцію вони проводять кожного року, щоб привернути увагу до здорового образу життя.

 

Анестезіологи, нейрохірурги і головний лікар — медики лікарні імені Мечникова зібралися біля приймального відділенні о 15 годині. Уже п’ятий рік звідси починається щорічний старт велопробігу до Дня медика, який в Україні відзначають кожну третю неділю червня. Стефана Іліч лікарка анестезіолог, проходить в лікарні інтернатуру. Долучилась до акції вперше, говорить, що останній раз їздила на велосипеді 14 років тому.

"Це мождивість поспілкуватись провести час весело, хтось взяв в оренду велосипед, хтось у друзів. Це задоволення, це спілкукування за межами лікарняних стін", — говорить вона.

Головний лікар лікарні імені Мечникова Сергій Риженко підкреслює: приєднуються до спортивного змагання медики лише за власним бажанням, ніхто нікого не примушує. Утім менеджер вважає, що найкращий спосіб відсвяткувати це професійне свято — це надати приклад іншим.

"Саме фізичні навантаження зміцнюють здоров’я та подовжують життя. І дуже важливо щоб усі це робили із задоволенням", — говорить  Риженко.

 

Опів на четверту колона виїхала у супроводжені поліції, та дісталася парка Шевченка за десять хвилин. Станіслав Поронік – нейрохірург. Долучився до велопробігу по завершенню робочої зміни. Бере участь у спортивних заходах до Дня медика від самого початкку запровадження цієї традиції. Минулого року лікарі по завершенню велозаїзду ще каталися на водних лижах.

"Їхав з позитивними емоціями, тому що в хорошій компанії. Це компанія колег яких ти бачиш кожного дня, в тих самих стінах в тяжких ситуаціях. Весь час все однакове, а сьогодні ти виїздиш та кайфуєш і таке відбувається приблизно два рази на рік, у День медика завжди і на День здоров'я", — говорить чоловік.

Цього року по завершенню велозаїзду медики грали у футбол.

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

‡агрузка...


Нам вдовблювали 200 років, що Днєпрапєтровск - це російське місто, його збудували російські царі та зросійщені генсеки «і ваапщє - тут всєгда гаварілі па рускі».Але ми з вами у 2014-2015 р...
Андрій ДЕНИСЕНКО

Дніпру 1200 років

Дніпру 1200 років!Такі гасла цілком могли би прикрасити вулиці нашого міста в ці святкові дні.Міста, давнішого за Москву та імперію, з її катеринами, переписуванням історії та байками про початки житт...
Дмитро Томчук

Про COVID-19 зсередини

Это мой очередной ежедневный лонгрид, но! На этот раз я очень прошу дочитать все до конца! Особенно людей который я люблю и уважаю и я знаю, что многим не хватает сил дочитать все до конца и они прост...
Події другої половини літа й початки осені наочно показали, що боротьба за Україну не припиняється і табір по той бік барикад готовий до наступу. Мова, зокрема йде про так званий "дніпровський референ...