App Store Google Play

Лікарі 21 лікарні просять президента зупинити переслідування

16 Червня 08:00
Лікарі 21 лікарні просять президента зупинити переслідування

У понеділок, 15 червня, від імені лікарської спільноти Дніпра було зареєстровано електронну петицію до Президента №22/098566-ЕП. У ній просять припинити переслідування і тиск на лікарів-інфекціоністів з 21 міськлікарні, які борються з COVID-19. Текст петиції розміщено на ям на офіційному нтернет-представництві Президента України.

Нагадуємо, 11 червня міськлікарню № 21 в Дніпрі окупували силовики. Слідчий міського управління поліції Валерія Заславська розпочала процедуру вилучення документів. На їх підготовку для поліції співробітники лікарні витратили кілька днів. Все це дестабілізує роботу лікарів, які лікують хворих на COVID-19.

Раніше медики вже зверталися до президента Зеленського з проханням припинити свавілля, але він не відреагував на те, що відбувається в Дніпрі. 

На переконання медиків, "слуга"  Кирило Нестеренко і голова облради Святослав Олійник ініціювали дестабілізацію роботи медустанови.

Співробітники лікарні просять президента не робити лікарів заручниками політичних розбірок і зупинити цей хаос, який штучно провокують довколо інфекіоністів у Дніпрі.

"Вимагаємо накласти мораторій на перевірку медичних закладів,зокрема інфекційних лікарень під час пандемії коронавірусу", - йдеться в документі.

Для того щоб відстояти лікарів-інфекціністов, які вже врятували понад 400 пацієнтів з COVID-12, потрібно підписати петицію.

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

‡агрузка...


4 роки тому Дніпро позбувся тягаря гріхів і злочинів одного з організаторів Голодомору та офіційно став Дніпром.З тих пір навіть затяті противники узаконення цієї народної назви забули й згадувати про...
Юрій Фоменко

Біля річки Жовтої

1648 року, вночі з 15 на 16 травня, військо Речі Посполитої вишикувалося для здійснення маршу до урочища Княжі Байраки ...Чим була та битва під Жовтими Водами? Початком визвольної війни? Початком бурж...
Олександр ВАЙС

Окупація

Окупація завжди починається з брехні. Певною мірою окупація і є брехнею. Довгими й марними намаганнями називати речі тим, чим вони не є і привласнюванням їх тими, кому вони ніколи не належали. Наш вип...
Колись Чорний ліс тягнувся від Карпатів до Дніпра, а Голубий ліс на Січеславщині займав майже повністю Петриківський, Царичанський, Магдалинівський, Новомосковський та Павлоградський райони.Про що сві...