App Store Google Play

Голова обласної ради Олійник може забрати під контроль водопостачання області

16 Червня 13:00
Голова обласної ради Олійник може забрати під контроль водопостачання області

Дніпропетровська обласна рада має намір  забрати у держави під своє управління канал "Дніпро-Західний Донбас". Таким чином, все водопостачання регіону може виявитися в руках одіозного дніпровського олігарха Ігоря Коломойського, повідомляє  "Дніпро оперативний".

Як пишуть в Telegram-каналі обласної ради, нібито держава не здатна фінансувати утримання і модернізацію каналу. Натомість у області, за логікою Олійника, під час карантину і економічної кризи, це, звичайно ж вийде.

Насправді ж, припускають журналісти, мотиви можуть бути зовсім інші. Справа в тому, що Дніпропетровська обласна рада вже забрала в своє управління водоканали Кам'яського, Солоного, Аульський водовід. Надалі облрада забере в управління водоканали Синельникового, Тернівки та Першотравенська. Тільки в Павлограді досі не хочуть віддавати водоканал в управління облради.

Таким чином, голова облради Святослав Олійник концентрує в своїх руках монополію на водопостачання у всій області. Ймовірно для того, щоб передати її в руки Коломойському, як це сталося з Аульською хлорпереливнрю станцією. Причому, нагадаємо, саме підприємство Ігоря Коломойського «ДніпроАзот» через припинення поставок хлору для очищення води, поставило всю область на межу катастрофи, а потім почало продавати речовину значно дорожче.

Тільки от якщо хлор в тарифі на воду становить лише невеликий відсоток, то якщо у Коломойського в руках виявиться монополія на все водопостачання, може повторитися ситуація з аеропортом в Дніпрі. Як відомо, олігарх ще в 2009 році монополізував перельоти з Міжнародного аеропорту "Дніпропетровськ". Через це, злітати до Києва з Дніпра коштує дорожче, ніж з Запоріжжя до Відня.

Але якщо послугами авіаперельотів користуються не всі жителі Дніпропетровщини, то монополія на воду в руках Коломойського може зробити заручниками олігарха весь регіон, без винятку. 

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

‡агрузка...


4 роки тому Дніпро позбувся тягаря гріхів і злочинів одного з організаторів Голодомору та офіційно став Дніпром.З тих пір навіть затяті противники узаконення цієї народної назви забули й згадувати про...
Юрій Фоменко

Біля річки Жовтої

1648 року, вночі з 15 на 16 травня, військо Речі Посполитої вишикувалося для здійснення маршу до урочища Княжі Байраки ...Чим була та битва під Жовтими Водами? Початком визвольної війни? Початком бурж...
Олександр ВАЙС

Окупація

Окупація завжди починається з брехні. Певною мірою окупація і є брехнею. Довгими й марними намаганнями називати речі тим, чим вони не є і привласнюванням їх тими, кому вони ніколи не належали. Наш вип...
Колись Чорний ліс тягнувся від Карпатів до Дніпра, а Голубий ліс на Січеславщині займав майже повністю Петриківський, Царичанський, Магдалинівський, Новомосковський та Павлоградський райони.Про що сві...