App Store Google Play

У Дніпрі за 61 мільйон побудують тролейбусний маршрут на Придніпровськ

15 Червня 16:00
У Дніпрі за 61 мільйон побудують тролейбусний маршрут на Придніпровськ

Міська влада Дніпра оголосила тендер на будівництво тролейбусної лінії на ж/м Придніпровський. Про це стало відомо з відповідного тендеру, передає Дніпроград з посиланням на dengi.informator.

Вартість транспортного проекту оцінюється в 61 млн. 109 тис. 947 грн.

Згідно з проектом, тролейбусна лінія буде тягнутися від вул. Космічної, а саме від вул. Набережної Перемоги до Південного мосту, потім повертати направо по вул. Гаванській, пройде повз Придніпровську ТЕС, потім по вул. Електричній. Після цього тролейбус звертатиме наліво на вул. 20-річчя Перемоги, зупиниться біля Самарського виконкому (в районі д. 55-Г) і поїде у зворотному напрямку. Таким чином, маршрут тролейбуса буде відрізнятися від маршрутів, за якими зараз ходять придніпровські автобуси і маршрутки.

Згідно з умовами техзавдання, компанія-переможець повинна буде видалити сухі та аварійні дерева, протягнути контактну мережу тролейбуса, побудувати кілька зарядних станцій, замінити ліхтарні стовпи і повісити нові світильники.

Дорожні роботи також входять до переліку завдань: підрядник укладе нову тротуарну і тактильну плитку, відновить дорожнє покриття, нанесе розмітку, поставить металеву огорожу, встановить дорожні знаки і обмежувальні стовпчики.

Крім іншого, потрібно буде облаштувати диспетчерські пункти. До пунктів протягнуть водопровідні та каналізаційні труби, всередині встановлять сантехніку, опалювальні конвектори, кондиціонери, меблі, холодильник, мікрохвильову піч, кулер для води, ноутбук, охоронно-пожежну сигналізацію та ін.

Всі роботи по тендеру повинні виконати до грудня 2021 року.

Компанії, які хочуть взяти участь в тендері, можуть подавати свої пропозиції до 25 червня, а переможець торгів стане відомий 26 червня цього року.

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

‡агрузка...


4 роки тому Дніпро позбувся тягаря гріхів і злочинів одного з організаторів Голодомору та офіційно став Дніпром.З тих пір навіть затяті противники узаконення цієї народної назви забули й згадувати про...
Юрій Фоменко

Біля річки Жовтої

1648 року, вночі з 15 на 16 травня, військо Речі Посполитої вишикувалося для здійснення маршу до урочища Княжі Байраки ...Чим була та битва під Жовтими Водами? Початком визвольної війни? Початком бурж...
Олександр ВАЙС

Окупація

Окупація завжди починається з брехні. Певною мірою окупація і є брехнею. Довгими й марними намаганнями називати речі тим, чим вони не є і привласнюванням їх тими, кому вони ніколи не належали. Наш вип...
Колись Чорний ліс тягнувся від Карпатів до Дніпра, а Голубий ліс на Січеславщині займав майже повністю Петриківський, Царичанський, Магдалинівський, Новомосковський та Павлоградський райони.Про що сві...