App Store Google Play

Обурений багатомільйонними розкраданнями обласної влади на пандемії активіст подав заяву до поліції

13 Червня 16:00
Обурений багатомільйонними розкраданнями обласної влади на пандемії активіст подав заяву до поліції

Громадський активіст Денис Капітуров, який напередодні прославився як автор скандальної наліпки на рекламному борді по вулиці Старокозацькій, присвяченому піару обласної влади на тяжкій роботі медиків під час пандемії, не лише пояснив свої дії, а виклав їх причину у заяві до поліції. Проц е сам Капітуров повідомив 12 червня на власній сторінці в соціальній мережі Facebook.

"Друзі, я казав від початку, що мотивом мого вчинку з білбордом було привернути увагу суспільства до цинічного самопіару обласної Зевлади на медиках, яких було фактично залишено без надбавок до зарплати і сам на сам з пандемією коронавірусу", - пише Денис.

Втім, головним чинником, який змусив його піти на такий крок, була навіть не відверта брехня про фінансову підтримку медиків, а масштабні зловживання під час закупівель з обласного бюджету, про які писало чимало ЗМІ, але які чомусь залишалися поза увагою правоохоронних органів.

"Тому сьогодні я подав заяву про кримінальне провопорушення до нацполіції та прокуратури, в яких, зокрема, йдеться про закупівлі апаратів штучного вентилювання легенів, закуплених на 75 мільйонів і котрі в середньому коштують на 30% дорожче, ніж для інших регіонів України", - наголосив Капітуров.

Детальніше і в подробицях - дивіться у тексті заяви нижче. Слід відзначити, що викладені факти розкрадань бюджету на темі смертельно небезпечної хвороби вражають навіть звиклих до всього журналістів.

Втім, на адекватну реакцію правоохоронних органів, які досі "не помічали" багшатомільйонних оборуток з обласного бюджету, лишається сподіватися.

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

‡агрузка...


4 роки тому Дніпро позбувся тягаря гріхів і злочинів одного з організаторів Голодомору та офіційно став Дніпром.З тих пір навіть затяті противники узаконення цієї народної назви забули й згадувати про...
Юрій Фоменко

Біля річки Жовтої

1648 року, вночі з 15 на 16 травня, військо Речі Посполитої вишикувалося для здійснення маршу до урочища Княжі Байраки ...Чим була та битва під Жовтими Водами? Початком визвольної війни? Початком бурж...
Олександр ВАЙС

Окупація

Окупація завжди починається з брехні. Певною мірою окупація і є брехнею. Довгими й марними намаганнями називати речі тим, чим вони не є і привласнюванням їх тими, кому вони ніколи не належали. Наш вип...
Колись Чорний ліс тягнувся від Карпатів до Дніпра, а Голубий ліс на Січеславщині займав майже повністю Петриківський, Царичанський, Магдалинівський, Новомосковський та Павлоградський райони.Про що сві...