App Store Google Play

Обурений багатомільйонними розкраданнями обласної влади на пандемії активіст подав заяву до поліції

13.06.2020 16:00
Обурений багатомільйонними розкраданнями обласної влади на пандемії активіст подав заяву до поліції

Громадський активіст Денис Капітуров, який напередодні прославився як автор скандальної наліпки на рекламному борді по вулиці Старокозацькій, присвяченому піару обласної влади на тяжкій роботі медиків під час пандемії, не лише пояснив свої дії, а виклав їх причину у заяві до поліції. Проц е сам Капітуров повідомив 12 червня на власній сторінці в соціальній мережі Facebook.

"Друзі, я казав від початку, що мотивом мого вчинку з білбордом було привернути увагу суспільства до цинічного самопіару обласної Зевлади на медиках, яких було фактично залишено без надбавок до зарплати і сам на сам з пандемією коронавірусу", - пише Денис.

Втім, головним чинником, який змусив його піти на такий крок, була навіть не відверта брехня про фінансову підтримку медиків, а масштабні зловживання під час закупівель з обласного бюджету, про які писало чимало ЗМІ, але які чомусь залишалися поза увагою правоохоронних органів.

"Тому сьогодні я подав заяву про кримінальне провопорушення до нацполіції та прокуратури, в яких, зокрема, йдеться про закупівлі апаратів штучного вентилювання легенів, закуплених на 75 мільйонів і котрі в середньому коштують на 30% дорожче, ніж для інших регіонів України", - наголосив Капітуров.

Детальніше і в подробицях - дивіться у тексті заяви нижче. Слід відзначити, що викладені факти розкрадань бюджету на темі смертельно небезпечної хвороби вражають навіть звиклих до всього журналістів.

Втім, на адекватну реакцію правоохоронних органів, які досі "не помічали" багшатомільйонних оборуток з обласного бюджету, лишається сподіватися.

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

‡агрузка...


В 1816 році в Європі стався рік без літа. В червні-серпні в Нью-Йорку, Лондоні, Парижі, Берліні були морози, сніги, бурі та затяжні дощі. Кліматичну аномалію викликало виверження вулкану Тамбора в Інд...
У Дніпрі й на цілій Січеславщині розгортається велика драма маленької людини Коломойського.Щоби сформувати прозелену більшість і залишитися головою облради чи перескочити у крісло голови адміністрації...
В середині минулого тижня деякі справи та одне свято закинули мене у Дніпро. Тому вперше за останні 16 років я подивився на це місто поглядом киянина. Хоча киянин з мене відносний - тільки вийшов на П...
Нам вдовблювали 200 років, що Днєпрапєтровск - це російське місто, його збудували російські царі та зросійщені генсеки «і ваапщє - тут всєгда гаварілі па рускі».Але ми з вами у 2014-2015 р...