App Store Google Play

У Дніпрі оновлюють 9 медичних центрів

11 Червня 19:00
У Дніпрі оновлюють 9 медичних центрів

У Дніпровському центрі первинної медико-санітарної допомоги № 8 триває капітальний ремонт — перший за останні сорок років. Цей медичний заклад один із 9 об’єктів (міських центрів та їхніх амбулаторій), де цьогоріч реконструюють перші поверхи. Про це повідомляє Дніпроград з посиланням на прес-службу міськради Дніпра.

Один із ключових елементів — безбар’єрність. Будівлю зроблять доступною для людей з інвалідністю, мам з візочками та літніх людей.

Центр № 8 обслуговує понад 133 тис. містян. Щодня сюди звертаються близько 2 тис. пацієнтів. Найбільше людей збирається на перших поверхах, тож саме цю частину будівлі реконструюватимуть насамперед. Надалі такий принцип застосують також під час капітальних ремонтів інших центрів первинної медико-санітарної допомоги. 

«Дійсно, лікувальні заклади потребують ремонтів, заміни медичного обладнання і різних реновацій. В умовах недофінансування з центрального бюджету місцевого самоврядування можна зробити щось одне — як красиву картинку. Утім наша мета — забезпечити комфорт для максимальної кількості людей на максимальній кількості територій», — заявив міський голова Дніпра Борис Філатов під час огляду ремонту восьмого центру 11 червня. 

Так, у будівлі медичного закладу повністю реконструюють ґанок, на вході встановлять новий пандус (із водостоком, системою танення снігу та льоду). Викладуть також тактильну плитку. Реєстратуру і санвузли зроблять доступними для маломобільних груп населення.

Тамбур центру розширять, на вході поставлять розсувні двері, всередині з’явиться зона для дитячих візків.

Крім цього, ремонти заплановані й у коридорах. Будівлю також оснастять новою пожежною сигналізацією. 

Раніше тут обходилися лише косметичними ремонтами, утім, каже генеральна директорка восьмого центру Ольга Ломоносова, нагальним питанням залишалися заміна вікон, слизька плитка, старі бордюри.

Нині центр продовжує працювати.

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

‡агрузка...


4 роки тому Дніпро позбувся тягаря гріхів і злочинів одного з організаторів Голодомору та офіційно став Дніпром.З тих пір навіть затяті противники узаконення цієї народної назви забули й згадувати про...
Юрій Фоменко

Біля річки Жовтої

1648 року, вночі з 15 на 16 травня, військо Речі Посполитої вишикувалося для здійснення маршу до урочища Княжі Байраки ...Чим була та битва під Жовтими Водами? Початком визвольної війни? Початком бурж...
Олександр ВАЙС

Окупація

Окупація завжди починається з брехні. Певною мірою окупація і є брехнею. Довгими й марними намаганнями називати речі тим, чим вони не є і привласнюванням їх тими, кому вони ніколи не належали. Наш вип...
Колись Чорний ліс тягнувся від Карпатів до Дніпра, а Голубий ліс на Січеславщині займав майже повністю Петриківський, Царичанський, Магдалинівський, Новомосковський та Павлоградський райони.Про що сві...