App Store Google Play

У Дніпрі урбаністів нарешті почули і долучили до розробки паркувального простору

7 Червня 08:00
У Дніпрі урбаністів нарешті почули і долучили до розробки паркувального простору

Представники КП «Міськавтопарк» і спільноти «Urban Dnipro» зібрались за круглим столом, аби обговорити розробку концепції розвитку паркувального простору Дніпра. Обмірковували співробітництво, реорганізацію паркувальних майданчиків і те, як забезпечити комфортне середовище і для власників авто, і для тих, хто користується громадським транспортом або пересувається пішки. Про це повідомили в прес-службі міськради Дніпра, передає Дніпроград.

«Спілкування було плідним і цікавим, ми почули коментарі та пропозиції урбаністів. Розглянули концепцію та проєкт єдиного паркувального простору: де можна платні парковки реорганізувати у безкоштовні, де переформатувати, де створити безкоштовні перехопні паркінги, а де заборонити ставити авто», – сказав директор КП «Міськавтопарк» Дмитро Омельченко.

Під час круглого столу присутні обговорили графік майбутніх зустрічей та консультацій. Також раз на тиждень представники КП «Міськавтопарк» і «Urban Dnipro» збираються проводити виїзні наради безпосередньо на місцях.

«Відчувається, що є діалог. Наша спільна мета – створення комфортного середовища. Результатами спілкування задоволений. Тішусь, що шукаємо та доходимо компромісу. Що до наших пропозицій дослуховуються – це дуже радує», – зазначив представник «Urban Dnipro» Руслан Ширинов.

У найближчих планах – проведення наради на вулиці Січових стрільців щодо реорганізації паркомісць, а також створення листівок з роз’ясненням найбільш поширених порушень правил паркування. Їх роздаватимуть у місцях, де найчастіше водії паркуються неправильно.

Раніше урбаністи неодноразово критикували діяльність міськавтопарку. Проєкт вулиці Троїцької, на думку представників «Urban Dnipro», не враховував сучасні підходи до проєктування вулиць. На вулиці Грушевського паркомісця «ялинкою» з'їли більше половини простору тротуару. А встановлені світлодіодні борди взагалі можуть провокувати аварії.

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

‡агрузка...


4 роки тому Дніпро позбувся тягаря гріхів і злочинів одного з організаторів Голодомору та офіційно став Дніпром.З тих пір навіть затяті противники узаконення цієї народної назви забули й згадувати про...
Юрій Фоменко

Біля річки Жовтої

1648 року, вночі з 15 на 16 травня, військо Речі Посполитої вишикувалося для здійснення маршу до урочища Княжі Байраки ...Чим була та битва під Жовтими Водами? Початком визвольної війни? Початком бурж...
Олександр ВАЙС

Окупація

Окупація завжди починається з брехні. Певною мірою окупація і є брехнею. Довгими й марними намаганнями називати речі тим, чим вони не є і привласнюванням їх тими, кому вони ніколи не належали. Наш вип...
Колись Чорний ліс тягнувся від Карпатів до Дніпра, а Голубий ліс на Січеславщині займав майже повністю Петриківський, Царичанський, Магдалинівський, Новомосковський та Павлоградський райони.Про що сві...