App Store Google Play

У Дніпрі урбаністів нарешті почули і долучили до розробки паркувального простору

07.06.2020 08:00
У Дніпрі урбаністів нарешті почули і долучили до розробки паркувального простору

Представники КП «Міськавтопарк» і спільноти «Urban Dnipro» зібрались за круглим столом, аби обговорити розробку концепції розвитку паркувального простору Дніпра. Обмірковували співробітництво, реорганізацію паркувальних майданчиків і те, як забезпечити комфортне середовище і для власників авто, і для тих, хто користується громадським транспортом або пересувається пішки. Про це повідомили в прес-службі міськради Дніпра, передає Дніпроград.

«Спілкування було плідним і цікавим, ми почули коментарі та пропозиції урбаністів. Розглянули концепцію та проєкт єдиного паркувального простору: де можна платні парковки реорганізувати у безкоштовні, де переформатувати, де створити безкоштовні перехопні паркінги, а де заборонити ставити авто», – сказав директор КП «Міськавтопарк» Дмитро Омельченко.

Під час круглого столу присутні обговорили графік майбутніх зустрічей та консультацій. Також раз на тиждень представники КП «Міськавтопарк» і «Urban Dnipro» збираються проводити виїзні наради безпосередньо на місцях.

«Відчувається, що є діалог. Наша спільна мета – створення комфортного середовища. Результатами спілкування задоволений. Тішусь, що шукаємо та доходимо компромісу. Що до наших пропозицій дослуховуються – це дуже радує», – зазначив представник «Urban Dnipro» Руслан Ширинов.

У найближчих планах – проведення наради на вулиці Січових стрільців щодо реорганізації паркомісць, а також створення листівок з роз’ясненням найбільш поширених порушень правил паркування. Їх роздаватимуть у місцях, де найчастіше водії паркуються неправильно.

Раніше урбаністи неодноразово критикували діяльність міськавтопарку. Проєкт вулиці Троїцької, на думку представників «Urban Dnipro», не враховував сучасні підходи до проєктування вулиць. На вулиці Грушевського паркомісця «ялинкою» з'їли більше половини простору тротуару. А встановлені світлодіодні борди взагалі можуть провокувати аварії.

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

‡агрузка...


Андрій ДЕНИСЕНКО

Розрита могила

У Новоолександрівці під Дніпром - нова ілюстрація до відомого Шевченкового віршу. Під виглядом і прикриттям археологічного дослідження по варварськи знищено 5-тисячолітній курган. Усі розкоп...
Всі ми у ці дні про щось мовчимо. Кожен про своє, але і усі про одне, спільне. Але треба не лише мовчати. Треба і нагадувати, згадувати, поширювати, тільки б усі довкола ніколи не забули. 21...
Особливості українізації в одному невеликому місті і його околицях. То є не філологія. То є психологія.) Група в соціальній мережі невеликого міста центральної України. Учасники місцеві російсько...
В 1816 році в Європі стався рік без літа. В червні-серпні в Нью-Йорку, Лондоні, Парижі, Берліні були морози, сніги, бурі та затяжні дощі. Кліматичну аномалію викликало виверження вулкану Тамбора в Інд...