App Store Google Play

Суд одобрив ліквідацію облрадою театрально-художнього коледжу, але колектив боротиметься далі

7 Червня 15:30
Суд одобрив ліквідацію облрадою театрально-художнього коледжу, але колектив боротиметься далі

Окружний суд міста Дніпра визнав законним об'єднання Дніпропетровського театрально-художнього коледжу та Дніпропетровського коледжу культури і мистецтв. Про це повідомляє "Відкритий".

Більше місяця тому Дніпропетровська обласна рада ухвалила рішення про злиття двох мистецьких навчальних закладів міста. Однак, співробітники та студенти ДТХК висловили протест проти цього рішення і подали апеляцію до окружного суду. Також вони продовжували акції протесту.

«Цим шляхом знищується унікальність нашого навчального закладу. Також, якщо нас реорганізують, то ті студенти, які навчаються на 1, 2, 3 курсі не встигнуть випустити в цьому році. Тоді вони отримають диплом не театрально-художнього коледжу, а саме Дніпропетровського професійного художнього коледжу культури», - зазначає голова студради Дніпропетровського театрально-художнього коледжу Олександр Хвостюк.

Паралельно йшли протести і викладачів коледжу. Вони переживали за погіршення якості освіти після злиття. Також їх хвилювало збереження своїх робочих місць.

«З колективом ніхто не порадився. І по сьогоднішній день відбуваються ті дії, які завдадуть збитків державному майбутньому. Тому що наш театрально-художній коледж єдиний, хто набирає в юному віці молодих талантів. Він дає їм можливість вже в 18-19 років прийти в професійний театр і працювати, або заочно, ще навчаючись, здобувати освіту», - заявляє педагог акторської майстерності Дніпропетровського театрально-художнього коледжу Григорій Богомаз-Бабій.

Однак, суд виправдав рішення про об'єднання.

Голова Дніпропетровської обласної ради спробував заспокоїти протестувальників, пояснивши необхідність злиття економічними факторами. Хто, чому і як навчатиме при цьому - взагалі до уваги не береться.

«Ми робимо це не тільки з цього коледжу. Це в принципі нормальний процес, тому що чим більше юридичних осіб, тим більше бухгалтерій та органів управління. Коли ми їх приєднуємо і у нас є філії, то ми зменшуємо витрати на бухгалтерію, на організацію адміністративного управління, керівництва. Це просто нормальне зменшення процесів», - зазначив Святослав Олійник.

Незважаючи на невдалу апеляцію, працівники коледжу планують не здаватися і готують нове звернення до суду.

Нагадаємо, раніше Дніпропетровська обласна рада прийняла рішення про ліквідацію Дніпропетровського театрально-художнього коледжу шляхом приєднання його до Дніпропетровського коледжу культури і мистецтва. Причиною такої дії можуть бути будівлі ДТХТ в центрі Дніпра.

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

‡агрузка...


Андрій ДЕНИСЕНКО

Дніпру 1200 років

Дніпру 1200 років!Такі гасла цілком могли би прикрасити вулиці нашого міста в ці святкові дні.Міста, давнішого за Москву та імперію, з її катеринами, переписуванням історії та байками про початки житт...
Дмитро Томчук

Про COVID-19 зсередини

Это мой очередной ежедневный лонгрид, но! На этот раз я очень прошу дочитать все до конца! Особенно людей который я люблю и уважаю и я знаю, что многим не хватает сил дочитать все до конца и они прост...
Події другої половини літа й початки осені наочно показали, що боротьба за Україну не припиняється і табір по той бік барикад готовий до наступу. Мова, зокрема йде про так званий "дніпровський референ...
Найелектронніше місто із суперпослугами повсажувало недолугих бабусь за компи і довірило їм документи. Найпродвинутіший пологовий на Космічці обіцяє оформити свідоцтво і дитячі виплати ще до виписки....