App Store Google Play

Суд одобрив ліквідацію облрадою театрально-художнього коледжу, але колектив боротиметься далі

07.06.2020 15:30
Суд одобрив ліквідацію облрадою театрально-художнього коледжу, але колектив боротиметься далі

Окружний суд міста Дніпра визнав законним об'єднання Дніпропетровського театрально-художнього коледжу та Дніпропетровського коледжу культури і мистецтв. Про це повідомляє "Відкритий".

Більше місяця тому Дніпропетровська обласна рада ухвалила рішення про злиття двох мистецьких навчальних закладів міста. Однак, співробітники та студенти ДТХК висловили протест проти цього рішення і подали апеляцію до окружного суду. Також вони продовжували акції протесту.

«Цим шляхом знищується унікальність нашого навчального закладу. Також, якщо нас реорганізують, то ті студенти, які навчаються на 1, 2, 3 курсі не встигнуть випустити в цьому році. Тоді вони отримають диплом не театрально-художнього коледжу, а саме Дніпропетровського професійного художнього коледжу культури», - зазначає голова студради Дніпропетровського театрально-художнього коледжу Олександр Хвостюк.

Паралельно йшли протести і викладачів коледжу. Вони переживали за погіршення якості освіти після злиття. Також їх хвилювало збереження своїх робочих місць.

«З колективом ніхто не порадився. І по сьогоднішній день відбуваються ті дії, які завдадуть збитків державному майбутньому. Тому що наш театрально-художній коледж єдиний, хто набирає в юному віці молодих талантів. Він дає їм можливість вже в 18-19 років прийти в професійний театр і працювати, або заочно, ще навчаючись, здобувати освіту», - заявляє педагог акторської майстерності Дніпропетровського театрально-художнього коледжу Григорій Богомаз-Бабій.

Однак, суд виправдав рішення про об'єднання.

Голова Дніпропетровської обласної ради спробував заспокоїти протестувальників, пояснивши необхідність злиття економічними факторами. Хто, чому і як навчатиме при цьому - взагалі до уваги не береться.

«Ми робимо це не тільки з цього коледжу. Це в принципі нормальний процес, тому що чим більше юридичних осіб, тим більше бухгалтерій та органів управління. Коли ми їх приєднуємо і у нас є філії, то ми зменшуємо витрати на бухгалтерію, на організацію адміністративного управління, керівництва. Це просто нормальне зменшення процесів», - зазначив Святослав Олійник.

Незважаючи на невдалу апеляцію, працівники коледжу планують не здаватися і готують нове звернення до суду.

Нагадаємо, раніше Дніпропетровська обласна рада прийняла рішення про ліквідацію Дніпропетровського театрально-художнього коледжу шляхом приєднання його до Дніпропетровського коледжу культури і мистецтва. Причиною такої дії можуть бути будівлі ДТХТ в центрі Дніпра.

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

‡агрузка...


Андрій ДЕНИСЕНКО

Розрита могила

У Новоолександрівці під Дніпром - нова ілюстрація до відомого Шевченкового віршу. Під виглядом і прикриттям археологічного дослідження по варварськи знищено 5-тисячолітній курган. Усі розкоп...
Всі ми у ці дні про щось мовчимо. Кожен про своє, але і усі про одне, спільне. Але треба не лише мовчати. Треба і нагадувати, згадувати, поширювати, тільки б усі довкола ніколи не забули. 21...
Особливості українізації в одному невеликому місті і його околицях. То є не філологія. То є психологія.) Група в соціальній мережі невеликого міста центральної України. Учасники місцеві російсько...
В 1816 році в Європі стався рік без літа. В червні-серпні в Нью-Йорку, Лондоні, Парижі, Берліні були морози, сніги, бурі та затяжні дощі. Кліматичну аномалію викликало виверження вулкану Тамбора в Інд...