App Store Google Play

Суд одобрив ліквідацію облрадою театрально-художнього коледжу, але колектив боротиметься далі

7 Червня 15:30
Суд одобрив ліквідацію облрадою театрально-художнього коледжу, але колектив боротиметься далі

Окружний суд міста Дніпра визнав законним об'єднання Дніпропетровського театрально-художнього коледжу та Дніпропетровського коледжу культури і мистецтв. Про це повідомляє "Відкритий".

Більше місяця тому Дніпропетровська обласна рада ухвалила рішення про злиття двох мистецьких навчальних закладів міста. Однак, співробітники та студенти ДТХК висловили протест проти цього рішення і подали апеляцію до окружного суду. Також вони продовжували акції протесту.

«Цим шляхом знищується унікальність нашого навчального закладу. Також, якщо нас реорганізують, то ті студенти, які навчаються на 1, 2, 3 курсі не встигнуть випустити в цьому році. Тоді вони отримають диплом не театрально-художнього коледжу, а саме Дніпропетровського професійного художнього коледжу культури», - зазначає голова студради Дніпропетровського театрально-художнього коледжу Олександр Хвостюк.

Паралельно йшли протести і викладачів коледжу. Вони переживали за погіршення якості освіти після злиття. Також їх хвилювало збереження своїх робочих місць.

«З колективом ніхто не порадився. І по сьогоднішній день відбуваються ті дії, які завдадуть збитків державному майбутньому. Тому що наш театрально-художній коледж єдиний, хто набирає в юному віці молодих талантів. Він дає їм можливість вже в 18-19 років прийти в професійний театр і працювати, або заочно, ще навчаючись, здобувати освіту», - заявляє педагог акторської майстерності Дніпропетровського театрально-художнього коледжу Григорій Богомаз-Бабій.

Однак, суд виправдав рішення про об'єднання.

Голова Дніпропетровської обласної ради спробував заспокоїти протестувальників, пояснивши необхідність злиття економічними факторами. Хто, чому і як навчатиме при цьому - взагалі до уваги не береться.

«Ми робимо це не тільки з цього коледжу. Це в принципі нормальний процес, тому що чим більше юридичних осіб, тим більше бухгалтерій та органів управління. Коли ми їх приєднуємо і у нас є філії, то ми зменшуємо витрати на бухгалтерію, на організацію адміністративного управління, керівництва. Це просто нормальне зменшення процесів», - зазначив Святослав Олійник.

Незважаючи на невдалу апеляцію, працівники коледжу планують не здаватися і готують нове звернення до суду.

Нагадаємо, раніше Дніпропетровська обласна рада прийняла рішення про ліквідацію Дніпропетровського театрально-художнього коледжу шляхом приєднання його до Дніпропетровського коледжу культури і мистецтва. Причиною такої дії можуть бути будівлі ДТХТ в центрі Дніпра.

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

‡агрузка...


4 роки тому Дніпро позбувся тягаря гріхів і злочинів одного з організаторів Голодомору та офіційно став Дніпром.З тих пір навіть затяті противники узаконення цієї народної назви забули й згадувати про...
Юрій Фоменко

Біля річки Жовтої

1648 року, вночі з 15 на 16 травня, військо Речі Посполитої вишикувалося для здійснення маршу до урочища Княжі Байраки ...Чим була та битва під Жовтими Водами? Початком визвольної війни? Початком бурж...
Олександр ВАЙС

Окупація

Окупація завжди починається з брехні. Певною мірою окупація і є брехнею. Довгими й марними намаганнями називати речі тим, чим вони не є і привласнюванням їх тими, кому вони ніколи не належали. Наш вип...
Колись Чорний ліс тягнувся від Карпатів до Дніпра, а Голубий ліс на Січеславщині займав майже повністю Петриківський, Царичанський, Магдалинівський, Новомосковський та Павлоградський райони.Про що сві...