App Store Google Play

У Дніпрі створили мапу здорового та безпечного відпочинку

6 Червня 19:00
У Дніпрі створили мапу здорового та безпечного відпочинку

За даними опитування громадської думки, проведеного у жовтні 2019 року на замовлення Дніпровської міської ради, 65,4 % жителів Дніпра вважають, що за останній рік у сфері благоустрою міста відбулось покращення. Про це повідомляє Дніпроград з посиланням на прес-службу міськради Дніпра.

Понад 60 % мешканців позитивно оцінюють облаштування зелених зон і зон відпочинку (парки, сквери). Також, за даними VI всеукраїнського муніципального опитування (Соціологічна група «Рейтинг», IRI; 25 січня – 17 лютого, 2020), 46 % жителів Дніпра позитивно оцінюють публічні парки та сквери міста. У порівнянні з 2015 роком цей рівень збільшився на 12 %. Такі дані під час пресконференції 4 червня оприлюднив голова правління «Комітету виборців України» Станіслав Жолудєв.

«Якщо раніше парки зазвичай будувалися переважно у центральній частині міста, то зараз нові зелені зони з’являються у спальних районах, що дає можливість жителям відпочивати у безпосередній близькості від дому. Лише за минулий рік Дніпро отримав два нових сквери – «Прибережний» на ж/м Перемога та сквер на ж/м Західний. Вони збудовані з нуля, є сучасними та по своєму унікальними. Наразі триває реконструкція трьох парків: Зелений Гай, ім. Писаржевського та ім. Володі Дубініна. І це все при тому, що Дніпро у 2020 році недоотримав близько 2 млрд грн від центральної влади», – зазначив Станіслав Жолудєв.

До літнього сезону в Дніпровській міській раді створили карту здорового та безпечного відпочинку. На неї вже нанесено 9 парків і скверів, 3 локації біля води, а також 2 алеї. Мапа буде постійно оновлюватися.

«Комунальники, як і зазвичай, готувалися до літнього сезону. На цю карту нанесені об’єкти, на яких уже завершені усі підготовчі роботи: відремонтовані об’єкти благоустрою, підстрижено газони, обрізані аварійні гілки тощо. Ідея мапи – внутрішньоміський туризм, бо через епідеміологічну ситуацію у світі багатьом довелося відмовитися від відпусток. А це гарний привід дізнатися краще своє місто, наприклад, мешканці Самарського району можуть поїхати до скверу на ж/м Західний та побачити, як змінюється місто», – зазначив головний спеціаліст відділу забезпечення діяльності міського голови та його заступників Дніпровської міської ради Антон Андрієнко.

Щодня у парках міста проводиться дезінфекція поверхонь, проте у міськраді нагадують про необхідність дотримуватися соціальної дистанції та використовувати засоби індивідуального захисту.

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

‡агрузка...


4 роки тому Дніпро позбувся тягаря гріхів і злочинів одного з організаторів Голодомору та офіційно став Дніпром.З тих пір навіть затяті противники узаконення цієї народної назви забули й згадувати про...
Юрій Фоменко

Біля річки Жовтої

1648 року, вночі з 15 на 16 травня, військо Речі Посполитої вишикувалося для здійснення маршу до урочища Княжі Байраки ...Чим була та битва під Жовтими Водами? Початком визвольної війни? Початком бурж...
Олександр ВАЙС

Окупація

Окупація завжди починається з брехні. Певною мірою окупація і є брехнею. Довгими й марними намаганнями називати речі тим, чим вони не є і привласнюванням їх тими, кому вони ніколи не належали. Наш вип...
Колись Чорний ліс тягнувся від Карпатів до Дніпра, а Голубий ліс на Січеславщині займав майже повністю Петриківський, Царичанський, Магдалинівський, Новомосковський та Павлоградський райони.Про що сві...