App Store Google Play

Приміські перевезення в Дніпрі подорожчали – без конкурсів і обговорень

5 Червня 20:00
Приміські перевезення в Дніпрі подорожчали – без конкурсів і обговорень

З 1 червня на деяких приміських маршрутах Дніпра вартість проїзду подорожчала. Обурення громадян і без того недешевими – на тлі зменшення цін на пальне та ПММ – перевезеннями додатково викликає і мотивація перевізників: «бо треба заробити». Про це йдеться у сюжеті Відкритого.

Зокрема, на маршруті Дніпро-Новомосковськ, де курсують автобуси великої місткості, проїзд за новим тарифом – 27 грн. це одразу на 5 грн. більше, ніж було до відновлення приміського сполучення. Також підвищено ціни на проїзд в напрямку Черкаського та Гвардійського.

«це міра вимушена. Як тільки знімуть обмеження на проїзд громадян, яких можна брати зараз лише сидячих, щоб ми могли в повній мірі використовувати місткість рухомого складу, ми переглянемо тариф. Інакше не вигідно», - пояснює представник перевізника Андрій Андрусенко.

Як можна побачити з паспорту маршруту, його довжина – 24,7 км. Це лише на кілометр більше, ніж у міського маршруту 177, який спокійно перевозить громадян по 8 гривень і не є чомусь збитковим.

В ДніпроОДА журналістам заявили, що на ціноутворення на тому чи іншому маршруті впливу не мають: лише оголошують конкурс на той чи інший маршрут і оголошують переможця. Перевізник же сам розраховує ціну за формулою, прописаною в договорі. Чи має свої карантинні витрати перевізник перекладати на пасажирів, там, нажаль не прописано.

Також не зрозуміло, чи над усіма цими дійовими особами якийсь орган. Який має контролювати обґрунтованість тарифів та їх вільну зміну – в один день «бо невигідно».

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

‡агрузка...


4 роки тому Дніпро позбувся тягаря гріхів і злочинів одного з організаторів Голодомору та офіційно став Дніпром.З тих пір навіть затяті противники узаконення цієї народної назви забули й згадувати про...
Юрій Фоменко

Біля річки Жовтої

1648 року, вночі з 15 на 16 травня, військо Речі Посполитої вишикувалося для здійснення маршу до урочища Княжі Байраки ...Чим була та битва під Жовтими Водами? Початком визвольної війни? Початком бурж...
Олександр ВАЙС

Окупація

Окупація завжди починається з брехні. Певною мірою окупація і є брехнею. Довгими й марними намаганнями називати речі тим, чим вони не є і привласнюванням їх тими, кому вони ніколи не належали. Наш вип...
Колись Чорний ліс тягнувся від Карпатів до Дніпра, а Голубий ліс на Січеславщині займав майже повністю Петриківський, Царичанський, Магдалинівський, Новомосковський та Павлоградський райони.Про що сві...