App Store Google Play

Приміські перевезення в Дніпрі подорожчали – без конкурсів і обговорень

5 Червня 20:00
Приміські перевезення в Дніпрі подорожчали – без конкурсів і обговорень

З 1 червня на деяких приміських маршрутах Дніпра вартість проїзду подорожчала. Обурення громадян і без того недешевими – на тлі зменшення цін на пальне та ПММ – перевезеннями додатково викликає і мотивація перевізників: «бо треба заробити». Про це йдеться у сюжеті Відкритого.

Зокрема, на маршруті Дніпро-Новомосковськ, де курсують автобуси великої місткості, проїзд за новим тарифом – 27 грн. це одразу на 5 грн. більше, ніж було до відновлення приміського сполучення. Також підвищено ціни на проїзд в напрямку Черкаського та Гвардійського.

«це міра вимушена. Як тільки знімуть обмеження на проїзд громадян, яких можна брати зараз лише сидячих, щоб ми могли в повній мірі використовувати місткість рухомого складу, ми переглянемо тариф. Інакше не вигідно», - пояснює представник перевізника Андрій Андрусенко.

Як можна побачити з паспорту маршруту, його довжина – 24,7 км. Це лише на кілометр більше, ніж у міського маршруту 177, який спокійно перевозить громадян по 8 гривень і не є чомусь збитковим.

В ДніпроОДА журналістам заявили, що на ціноутворення на тому чи іншому маршруті впливу не мають: лише оголошують конкурс на той чи інший маршрут і оголошують переможця. Перевізник же сам розраховує ціну за формулою, прописаною в договорі. Чи має свої карантинні витрати перевізник перекладати на пасажирів, там, нажаль не прописано.

Також не зрозуміло, чи над усіма цими дійовими особами якийсь орган. Який має контролювати обґрунтованість тарифів та їх вільну зміну – в один день «бо невигідно».

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

‡агрузка...


В середині минулого тижня деякі справи та одне свято закинули мене у Дніпро. Тому вперше за останні 16 років я подивився на це місто поглядом киянина. Хоча киянин з мене відносний - тільки вийшов на П...
Нам вдовблювали 200 років, що Днєпрапєтровск - це російське місто, його збудували російські царі та зросійщені генсеки «і ваапщє - тут всєгда гаварілі па рускі».Але ми з вами у 2014-2015 р...
Андрій ДЕНИСЕНКО

Дніпру 1200 років

Дніпру 1200 років!Такі гасла цілком могли би прикрасити вулиці нашого міста в ці святкові дні.Міста, давнішого за Москву та імперію, з її катеринами, переписуванням історії та байками про початки житт...
Дмитро Томчук

Про COVID-19 зсередини

Это мой очередной ежедневный лонгрид, но! На этот раз я очень прошу дочитать все до конца! Особенно людей который я люблю и уважаю и я знаю, что многим не хватает сил дочитать все до конца и они прост...