App Store Google Play

Виставку мистецьких резиденцій SWAP: UK/UKRAINE 2019 у Дніпрі представили в онлайн-версії

4 Червня 09:00
Виставку мистецьких резиденцій SWAP: UK/UKRAINE 2019 у Дніпрі представили в онлайн-версії

Британська Рада презентує міжнародну виставку робіт учасників програми SWAP: UK/UKRAINE у форматі 3D-туру. Про це повідомляє Дніпроград з посиланням на пресслужбу Центру сучасної культури у Дніпрі.

Десять художників і художниць та одна кураторка брали участь у мистецьких резиденціях в Україні та Великій Британії у 2019-у році. Результати своїх візуальних досліджень вони продемонстрували у галереї Артсвіт та Центрі сучасної культури у Дніпрі у березні 2020 року. У зв’язку з запровадженням карантину COVID-19, виставку було закрито з міркувань безпеки, проте тепер її можна відвідати у форматі 3D-екскурсії або навіть за допомогою VR-окулярів чи гіроскопу. 

Формат 3D-екскурсії повністю відтворює досвід відвідування обох локацій виставки та дозволяє детально розглянути представлені об'єкти, зображення та відео-інсталяції.

Кожного року програма SWAP UK/Ukraine випробовує нові формати та локації мистецьких резиденцій. Цього року пандемія COVID-19 стала поштовхом до інновацій також в форматі презентації фінальної виставки, а в контексті карантину назва виставки стає ще більш провокативною.

«Порушники будуть виявлені?»  — риторичне, тривожне питання щодо спроможності та актуальності усталених соціально-політичних норм та правил під час трансформацій та невидимих напружень у суспільствах обох країн, які відображають роботи десятьох митців із України та Великої Британії.

В Дніпрі програма SWAP розпочала співпрацю не тільки з такими досвідченими організаціями як Артсвіт, Культура Медіальна, але й з інституцією, яка тільки формується та починає свою діяльність — Центром сучасної культури в Дніпрі (DCCC). Саме тому фінальний проект резиденцій представлений у двох виставкових просторах, Артсвіт та DCCC, з метою підтримати нову ініціативу, посилити діалог та активності навколо створення центру та підкреслити важливість цього явища для міста. 

Учасники фінальної виставки: Євген Нікіфоров, Олександра Кадзевич, Тарас Ковач, Джоселін МакГрегор, Манца Баєц, Алішія Фарнан, Кетрін Лозінг, Роббі Колмен, Джо Годжес, Лореаль Приштай.

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

‡агрузка...


4 роки тому Дніпро позбувся тягаря гріхів і злочинів одного з організаторів Голодомору та офіційно став Дніпром.З тих пір навіть затяті противники узаконення цієї народної назви забули й згадувати про...
Юрій Фоменко

Біля річки Жовтої

1648 року, вночі з 15 на 16 травня, військо Речі Посполитої вишикувалося для здійснення маршу до урочища Княжі Байраки ...Чим була та битва під Жовтими Водами? Початком визвольної війни? Початком бурж...
Олександр ВАЙС

Окупація

Окупація завжди починається з брехні. Певною мірою окупація і є брехнею. Довгими й марними намаганнями називати речі тим, чим вони не є і привласнюванням їх тими, кому вони ніколи не належали. Наш вип...
Колись Чорний ліс тягнувся від Карпатів до Дніпра, а Голубий ліс на Січеславщині займав майже повністю Петриківський, Царичанський, Магдалинівський, Новомосковський та Павлоградський райони.Про що сві...