App Store Google Play

Придніпровська ТЕС не пустила до себе екоінспекцію

4 Червня 11:00
Придніпровська ТЕС не пустила до себе екоінспекцію

1 червня екоінспекція повинна була провести позапланову перевірку на ДТЕК Придніпровська ТЕС. Але її на підприємство не пустили. Про це повідомляє Дніпроград з посиланням на Інформатор.Гроші.

«Держекоінспекцією не було дотримано вимоги законодавства щодо порядку проведення перевірок, що не дозволило ТЕС прийняти позитивне рішення про допуск до перевірки, - йдеться в повідомленні Придніпровської ТЕС в Фейсбуці. - Крім того, з огляду на загальнонаціональний карантин, який продовжений до 22 червня 2020 року, з метою попередження поширення на території ТЕС COVID-19, допуск осіб, які не є працівниками ТЕС, максимально обмежений. Нагадаємо, що енергетики ТЕС два місяці працювали в режимі повної ізоляції».

У компанії заявили, що ДТЕК Придніпровська ТЕС працює за всіма вимогами природоохоронного законодавства.

У Екоінспекції інцидент прокоментували так:

«І знову недопуск!
01.06.2020 інспекторами Державної екологічної інспекції в Дніпропетровській області (далі - Інспекція) був здійснений виїзд на ПАТ «ДТЕК Дніпроенерго» ВП «Придніпровська ТЕС», що знаходиться за адресою вул. Гаванська, 1, р .. Дніпро, 49112, з метою проведення позапланового заходу державного нагляду (контролю). Керівництво суб'єкта господарювання безпідставно позбавила змоги інспекторам виконати свої посадові обов'язки.
Підставою для проведення заходу стали численні скарги звернення громадян на порушення природоохоронного законодавства України під час здійснення господарської діяльності ПАТ «ДТЕК Дніпроенерго» ВП «Придніпровська ТЕС».
Інспекцією на підставі ст. 202 Закону України «Про охорону навколишнього природного середовища», ст. 21 Закону України «Про центральні органи виконавчої влади», ст. 6 Закону України «Про основні засади державного нагляду (контролю) у сфері господарської діяльності», Положення про територіальні і міжрегіональних територіальних органах Держекоінспекції, затвердженого Наказом Міністерства енергетики та захисту навколишнього середовища України від 07.04.2020 № 230, зареєстрованого в Міністерстві юстиції України 16.04. 2020 № 350/34633, було отримано погодження на проведення позапланового заходу в Державній екологічній інспекції України. Тобто виконані всі вимоги Закону України «Про основні засади державного нагляду (контролю) у сфері господарської діяльності.

Слід зазначити, що ПАТ «ДТЕК Дніпроенерго» ВП «Придніпровська ТЕС» систематично не допускає Державну екологічну інспекцію в Дніпропетровській області на проведення перевірок дотримання вимог природоохоронного законодавства. Ці факти були зафіксовані в минулому році тричі: 16.06.2019, 22.07.2019, 16.10.2019».

Нагадаємо, Придніпровська ТЕС неодноразово привертала увагу як екоактивістів, так і простих громадян недотриманням вимог до викидів. Так, на ТЕС часто фіксуються аномальні викиди та підвищенний рівень забруднення довкілля.

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

‡агрузка...


4 роки тому Дніпро позбувся тягаря гріхів і злочинів одного з організаторів Голодомору та офіційно став Дніпром.З тих пір навіть затяті противники узаконення цієї народної назви забули й згадувати про...
Юрій Фоменко

Біля річки Жовтої

1648 року, вночі з 15 на 16 травня, військо Речі Посполитої вишикувалося для здійснення маршу до урочища Княжі Байраки ...Чим була та битва під Жовтими Водами? Початком визвольної війни? Початком бурж...
Олександр ВАЙС

Окупація

Окупація завжди починається з брехні. Певною мірою окупація і є брехнею. Довгими й марними намаганнями називати речі тим, чим вони не є і привласнюванням їх тими, кому вони ніколи не належали. Наш вип...
Колись Чорний ліс тягнувся від Карпатів до Дніпра, а Голубий ліс на Січеславщині займав майже повністю Петриківський, Царичанський, Магдалинівський, Новомосковський та Павлоградський райони.Про що сві...