App Store Google Play

Придніпровська ТЕС не пустила до себе екоінспекцію

4 Червня 11:00
Придніпровська ТЕС не пустила до себе екоінспекцію

1 червня екоінспекція повинна була провести позапланову перевірку на ДТЕК Придніпровська ТЕС. Але її на підприємство не пустили. Про це повідомляє Дніпроград з посиланням на Інформатор.Гроші.

«Держекоінспекцією не було дотримано вимоги законодавства щодо порядку проведення перевірок, що не дозволило ТЕС прийняти позитивне рішення про допуск до перевірки, - йдеться в повідомленні Придніпровської ТЕС в Фейсбуці. - Крім того, з огляду на загальнонаціональний карантин, який продовжений до 22 червня 2020 року, з метою попередження поширення на території ТЕС COVID-19, допуск осіб, які не є працівниками ТЕС, максимально обмежений. Нагадаємо, що енергетики ТЕС два місяці працювали в режимі повної ізоляції».

У компанії заявили, що ДТЕК Придніпровська ТЕС працює за всіма вимогами природоохоронного законодавства.

У Екоінспекції інцидент прокоментували так:

«І знову недопуск!
01.06.2020 інспекторами Державної екологічної інспекції в Дніпропетровській області (далі - Інспекція) був здійснений виїзд на ПАТ «ДТЕК Дніпроенерго» ВП «Придніпровська ТЕС», що знаходиться за адресою вул. Гаванська, 1, р .. Дніпро, 49112, з метою проведення позапланового заходу державного нагляду (контролю). Керівництво суб'єкта господарювання безпідставно позбавила змоги інспекторам виконати свої посадові обов'язки.
Підставою для проведення заходу стали численні скарги звернення громадян на порушення природоохоронного законодавства України під час здійснення господарської діяльності ПАТ «ДТЕК Дніпроенерго» ВП «Придніпровська ТЕС».
Інспекцією на підставі ст. 202 Закону України «Про охорону навколишнього природного середовища», ст. 21 Закону України «Про центральні органи виконавчої влади», ст. 6 Закону України «Про основні засади державного нагляду (контролю) у сфері господарської діяльності», Положення про територіальні і міжрегіональних територіальних органах Держекоінспекції, затвердженого Наказом Міністерства енергетики та захисту навколишнього середовища України від 07.04.2020 № 230, зареєстрованого в Міністерстві юстиції України 16.04. 2020 № 350/34633, було отримано погодження на проведення позапланового заходу в Державній екологічній інспекції України. Тобто виконані всі вимоги Закону України «Про основні засади державного нагляду (контролю) у сфері господарської діяльності.

Слід зазначити, що ПАТ «ДТЕК Дніпроенерго» ВП «Придніпровська ТЕС» систематично не допускає Державну екологічну інспекцію в Дніпропетровській області на проведення перевірок дотримання вимог природоохоронного законодавства. Ці факти були зафіксовані в минулому році тричі: 16.06.2019, 22.07.2019, 16.10.2019».

Нагадаємо, Придніпровська ТЕС неодноразово привертала увагу як екоактивістів, так і простих громадян недотриманням вимог до викидів. Так, на ТЕС часто фіксуються аномальні викиди та підвищенний рівень забруднення довкілля.

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

‡агрузка...


В середині минулого тижня деякі справи та одне свято закинули мене у Дніпро. Тому вперше за останні 16 років я подивився на це місто поглядом киянина. Хоча киянин з мене відносний - тільки вийшов на П...
Нам вдовблювали 200 років, що Днєпрапєтровск - це російське місто, його збудували російські царі та зросійщені генсеки «і ваапщє - тут всєгда гаварілі па рускі».Але ми з вами у 2014-2015 р...
Андрій ДЕНИСЕНКО

Дніпру 1200 років

Дніпру 1200 років!Такі гасла цілком могли би прикрасити вулиці нашого міста в ці святкові дні.Міста, давнішого за Москву та імперію, з її катеринами, переписуванням історії та байками про початки житт...
Дмитро Томчук

Про COVID-19 зсередини

Это мой очередной ежедневный лонгрид, но! На этот раз я очень прошу дочитать все до конца! Особенно людей который я люблю и уважаю и я знаю, что многим не хватает сил дочитать все до конца и они прост...