App Store Google Play

Забруднення річки Татарки може стати екологічною катастрофою

3 Червня 13:00
Забруднення річки Татарки може стати екологічною катастрофою

Забруднення річки Татарки може стати екологічною катастрофою. Про це повідомляє Дніпроград з посиланням на еколога Олексія Ангурця.

У квітні місцеві жителі Дніпровського та Новомосковського районів відчули різкий сморід та зафіксували масовий замор фауни. Знищення фауни буде мати наслідки для всієї річки на 10 – 15 км. Щоб повністю відновити водойму потрібні десятиріччя.

В екстреному порядку власними силами людей на місці була збудована дамба, аби запобігти подальшому розповсюдженню забруднюючих речовин. За результами аналізів це не тільки органічні, але й хімічні речовини. Наприклад, компоненти поліурітонового клею, який є дуже небезпечним і агресивним до довкілля. Однак тимчасова дамба протрималась близько 45 днів і почала розмиватися.

Тож, зараз на порядку денному розглядають варіанти відновлення екологічного стану річки будівництво нової дамби, що стримає забруднення, та придбання реагентів для очищення забрудненої ділянки.

Депутатські комісії з екології та ЖКГ обласної ради звернулися до районних адміністрацій і місцевої комісії ТЕБ і НС. Для того, щоб в найближчі строки були складені документи і прораховані цифри фінансування нагальних заходів щодо будівництва дамби та ліквідації забруднення.

Також за фактом забруднення річки 17 квітня відкрили кримінальне провадження за «Порушення правил охорони вод». Порушникові загрожує до 3 років обмеження волі.

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

‡агрузка...


4 роки тому Дніпро позбувся тягаря гріхів і злочинів одного з організаторів Голодомору та офіційно став Дніпром.З тих пір навіть затяті противники узаконення цієї народної назви забули й згадувати про...
Юрій Фоменко

Біля річки Жовтої

1648 року, вночі з 15 на 16 травня, військо Речі Посполитої вишикувалося для здійснення маршу до урочища Княжі Байраки ...Чим була та битва під Жовтими Водами? Початком визвольної війни? Початком бурж...
Олександр ВАЙС

Окупація

Окупація завжди починається з брехні. Певною мірою окупація і є брехнею. Довгими й марними намаганнями називати речі тим, чим вони не є і привласнюванням їх тими, кому вони ніколи не належали. Наш вип...
Колись Чорний ліс тягнувся від Карпатів до Дніпра, а Голубий ліс на Січеславщині займав майже повністю Петриківський, Царичанський, Магдалинівський, Новомосковський та Павлоградський райони.Про що сві...