App Store Google Play

Голова ДніпроОДА оприлюднив декларацію за 2019 рік

2 Червня 09:00
Голова ДніпроОДА оприлюднив декларацію за 2019 рік

Голова Дніпропетровської обласної державної адміністрації Олександр Бондаренко оприлюднив декларацію за 2019 рік. У декларацію були внесені статки його дружини Регіни Бондаренко – громадянки Росії.

Бондаренко разом із батьком володіє автівкою Mazda 6, 2016 року випуску. Автомобіль був придбаний за 850 тис. гривень у 2018 році.

Також очільник обласної адміністрації є власником 720 облігацій внутрішньої державної позики України на суму у 2,3 млн гривень.

У 2019 році Бондаренко отримав 500 тис. гривень подарунку від батька, 259 тис. фіндопомоги, 217 тис. доходу від підприємницької діяльності, 105 тис. доходу з цінних паперів, понад 100 тис. доходу з відсотків з банківських вкладів та зарплатню з іншого місця роботи.

Також ним були продані цінні папери та корпоративні права на фірми ТОВ "СБС", ТОВ "B and B Foods", ТОВ Філд Маркетинг, ТОВ "Лок Сток". З продажу він отримав 56 тис. гривень.

За три місяці роботи на посаді голови ОДА він заробив 62 тис. гривень. Дружина-росіянка за рік заробила 755 тис. гривень від підприємницької діяльності.

На рахунках губернатор тримає понад 100 тис. доларів та 49 тис. євро. Готівкою – 250 тис. гривень.

Дружина очільника ОДА тримає у банку 11 тис. доларів, а готівкою – 40 тис. доларів та 25 тис. євро.

Олександр Бондаренко задекларував квартиру у Харкові площею 126,9 кв. м, а також квартиру у Києві площею 89,8 кв. м.

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

‡агрузка...


4 роки тому Дніпро позбувся тягаря гріхів і злочинів одного з організаторів Голодомору та офіційно став Дніпром.З тих пір навіть затяті противники узаконення цієї народної назви забули й згадувати про...
Юрій Фоменко

Біля річки Жовтої

1648 року, вночі з 15 на 16 травня, військо Речі Посполитої вишикувалося для здійснення маршу до урочища Княжі Байраки ...Чим була та битва під Жовтими Водами? Початком визвольної війни? Початком бурж...
Олександр ВАЙС

Окупація

Окупація завжди починається з брехні. Певною мірою окупація і є брехнею. Довгими й марними намаганнями називати речі тим, чим вони не є і привласнюванням їх тими, кому вони ніколи не належали. Наш вип...
Колись Чорний ліс тягнувся від Карпатів до Дніпра, а Голубий ліс на Січеславщині займав майже повністю Петриківський, Царичанський, Магдалинівський, Новомосковський та Павлоградський райони.Про що сві...