App Store Google Play

Голова ДніпроОДА оприлюднив декларацію за 2019 рік

02.06.2020 09:00
Голова ДніпроОДА оприлюднив декларацію за 2019 рік

Голова Дніпропетровської обласної державної адміністрації Олександр Бондаренко оприлюднив декларацію за 2019 рік. У декларацію були внесені статки його дружини Регіни Бондаренко – громадянки Росії.

Бондаренко разом із батьком володіє автівкою Mazda 6, 2016 року випуску. Автомобіль був придбаний за 850 тис. гривень у 2018 році.

Також очільник обласної адміністрації є власником 720 облігацій внутрішньої державної позики України на суму у 2,3 млн гривень.

У 2019 році Бондаренко отримав 500 тис. гривень подарунку від батька, 259 тис. фіндопомоги, 217 тис. доходу від підприємницької діяльності, 105 тис. доходу з цінних паперів, понад 100 тис. доходу з відсотків з банківських вкладів та зарплатню з іншого місця роботи.

Також ним були продані цінні папери та корпоративні права на фірми ТОВ "СБС", ТОВ "B and B Foods", ТОВ Філд Маркетинг, ТОВ "Лок Сток". З продажу він отримав 56 тис. гривень.

За три місяці роботи на посаді голови ОДА він заробив 62 тис. гривень. Дружина-росіянка за рік заробила 755 тис. гривень від підприємницької діяльності.

На рахунках губернатор тримає понад 100 тис. доларів та 49 тис. євро. Готівкою – 250 тис. гривень.

Дружина очільника ОДА тримає у банку 11 тис. доларів, а готівкою – 40 тис. доларів та 25 тис. євро.

Олександр Бондаренко задекларував квартиру у Харкові площею 126,9 кв. м, а також квартиру у Києві площею 89,8 кв. м.

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

‡агрузка...


Андрій ДЕНИСЕНКО

Розрита могила

У Новоолександрівці під Дніпром - нова ілюстрація до відомого Шевченкового віршу. Під виглядом і прикриттям археологічного дослідження по варварськи знищено 5-тисячолітній курган. Усі розкоп...
Всі ми у ці дні про щось мовчимо. Кожен про своє, але і усі про одне, спільне. Але треба не лише мовчати. Треба і нагадувати, згадувати, поширювати, тільки б усі довкола ніколи не забули. 21...
Особливості українізації в одному невеликому місті і його околицях. То є не філологія. То є психологія.) Група в соціальній мережі невеликого міста центральної України. Учасники місцеві російсько...
В 1816 році в Європі стався рік без літа. В червні-серпні в Нью-Йорку, Лондоні, Парижі, Берліні були морози, сніги, бурі та затяжні дощі. Кліматичну аномалію викликало виверження вулкану Тамбора в Інд...