App Store Google Play

У Дніпрі донорам крові віддячували шоколадним печивом

1 Червня 12:00
У Дніпрі донорам крові віддячували шоколадним печивом

20 донорів в суботу, 30 травня, в рамках Дня донора віддали свою кров маленьким дніпрянам. Було зібрано близько 9 літрів крові, це дозволить допомогти 60 діткам! Подяку всім учасникам акції та співробітникам Станції переливання крові висловила одна з організаторів акції Тетяна Канчура на своїй сторінці в Фейсбук.

Для багатьох це був перший досвід донорства і усі вони тішаться з того, що він пройшов в дружній атмосфері, яку підсолодили смачним шоколадним печивом представники кав'ярні DoubleDecker Cake & Coffee.

"Спасибі всім, хто прийшов в банк крові натхненний нашою ідею на тижні, вчора або прийде найближчими днями (бо декому з зареєстрованих завадили обставини долучитись вчора) - ви всі в моєму серці! Мене сповнює вдячність за вашу активність та людяність!", - написала Тетяна. 

Зібрана кров відправиться в обласну лікарню та дитячу лікарню ім.Руднєва, в яких оперують найважчих дітей і яким завжди конче необхідно кров для порятунку пацієнтів.

Під час акції було зібрано майже дві тисячі гривень на ремонт апаратів штучної вентиляції легенів у відділенні дитячої реанімації обласної лікарні на Космічній.

Організаторки заходу Тетяна Канчура та Влада Миколюк сподіваються, що такі акції стануть хорошою традицією і з кожним разом до них буде долучатись все більше дніпрян.

Вже 12 червня, в День донора, активістки обіцяють підготувати для усіх, хто ділиться своєю кров'ю, невеличкий сюрприз.

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

‡агрузка...


4 роки тому Дніпро позбувся тягаря гріхів і злочинів одного з організаторів Голодомору та офіційно став Дніпром.З тих пір навіть затяті противники узаконення цієї народної назви забули й згадувати про...
Юрій Фоменко

Біля річки Жовтої

1648 року, вночі з 15 на 16 травня, військо Речі Посполитої вишикувалося для здійснення маршу до урочища Княжі Байраки ...Чим була та битва під Жовтими Водами? Початком визвольної війни? Початком бурж...
Олександр ВАЙС

Окупація

Окупація завжди починається з брехні. Певною мірою окупація і є брехнею. Довгими й марними намаганнями називати речі тим, чим вони не є і привласнюванням їх тими, кому вони ніколи не належали. Наш вип...
Колись Чорний ліс тягнувся від Карпатів до Дніпра, а Голубий ліс на Січеславщині займав майже повністю Петриківський, Царичанський, Магдалинівський, Новомосковський та Павлоградський райони.Про що сві...