App Store Google Play

У Дніпрі донорам крові віддячували шоколадним печивом

01.06.2020 12:00
У Дніпрі донорам крові віддячували шоколадним печивом

20 донорів в суботу, 30 травня, в рамках Дня донора віддали свою кров маленьким дніпрянам. Було зібрано близько 9 літрів крові, це дозволить допомогти 60 діткам! Подяку всім учасникам акції та співробітникам Станції переливання крові висловила одна з організаторів акції Тетяна Канчура на своїй сторінці в Фейсбук.

Для багатьох це був перший досвід донорства і усі вони тішаться з того, що він пройшов в дружній атмосфері, яку підсолодили смачним шоколадним печивом представники кав'ярні DoubleDecker Cake & Coffee.

"Спасибі всім, хто прийшов в банк крові натхненний нашою ідею на тижні, вчора або прийде найближчими днями (бо декому з зареєстрованих завадили обставини долучитись вчора) - ви всі в моєму серці! Мене сповнює вдячність за вашу активність та людяність!", - написала Тетяна. 

Зібрана кров відправиться в обласну лікарню та дитячу лікарню ім.Руднєва, в яких оперують найважчих дітей і яким завжди конче необхідно кров для порятунку пацієнтів.

Під час акції було зібрано майже дві тисячі гривень на ремонт апаратів штучної вентиляції легенів у відділенні дитячої реанімації обласної лікарні на Космічній.

Організаторки заходу Тетяна Канчура та Влада Миколюк сподіваються, що такі акції стануть хорошою традицією і з кожним разом до них буде долучатись все більше дніпрян.

Вже 12 червня, в День донора, активістки обіцяють підготувати для усіх, хто ділиться своєю кров'ю, невеличкий сюрприз.

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

‡агрузка...


Андрій ДЕНИСЕНКО

Розрита могила

У Новоолександрівці під Дніпром - нова ілюстрація до відомого Шевченкового віршу. Під виглядом і прикриттям археологічного дослідження по варварськи знищено 5-тисячолітній курган. Усі розкоп...
Всі ми у ці дні про щось мовчимо. Кожен про своє, але і усі про одне, спільне. Але треба не лише мовчати. Треба і нагадувати, згадувати, поширювати, тільки б усі довкола ніколи не забули. 21...
Особливості українізації в одному невеликому місті і його околицях. То є не філологія. То є психологія.) Група в соціальній мережі невеликого міста центральної України. Учасники місцеві російсько...
В 1816 році в Європі стався рік без літа. В червні-серпні в Нью-Йорку, Лондоні, Парижі, Берліні були морози, сніги, бурі та затяжні дощі. Кліматичну аномалію викликало виверження вулкану Тамбора в Інд...