App Store Google Play

Денисенко пояснив, як обласна влада намагалася виставити патріотів терористами

30 Травня 14:00
Денисенко пояснив, як обласна влада намагалася виставити патріотів терористами

Народний депутат восьмого скликання Андрій Денисенко на своїй сторінці в соціальній мережі Faebook розповів деталі провокації проти Руху Опору Капітуляції та решти патроітів Січеславщини, метою якої мало стати звинувачення політика та його побратимів у тероризмі.

"Вчора я заявив про спроби обласної Зевлади прив‘язати мене та Рух Опору Капітуляції до повідомлення про мінування будівлі ОДА у Дніпрі 27 травня, щоби представити терористами, екстремістами і мати привід для незаконного кримінального переслідування з можливим підкиданням вибухівки та зброї. Сьогодні ж розкрию декілька фактів про це", - пише Денисенко.

Як повідомляє політик, чоловік, який дзвонив на 102 і повідомив про закладені ним 17 кілограмів тротилу, заявив під час дзвінку, що обурений зриванням з Медіапростору червоно-чорного прапору і протестує проти президента Володимира Зеленського. При цьому поводився агресивно, нецензурно висловлювався та обіцяв застрелити свого собаку із власного пістолету ТТ.

Затриманий в той же день підозрюваний виявився 32-річним мешканцем села Маяк Солонянського району Дніпропетровської області, який заявив, що був членом Правого сектору, воював, підтримує Рух Опору Капітуляції, а напередодні дзвінка демонстративно вивісив над власною хатою червоно-чорний прапор і прикрасив фото своєї фб-сторінки символікою РОК.

"Напередодні «мінування» вказана особа, ім‘я якої я поки не називаю, щоби не бути цинічно обвинуваченим у розкритті таємниці слідства, декілька разів виходила зі мною на зв‘язок у фб-месенджері, просячи допомоги у доправленні на акції РОКу в умовах карантину, а в день події і після неї - просто з проханням допомогти. Дзвінок про мінування ОДА здійснено з того самого смартфону та сім-карти, за допомогою яких відбувався контакт зі мною у фб-месенджері. Кожен, хто вміє складати А та Б розуміє, що мова йде про сплановану владою та правохоронцями злочинну спецоперацію, метою якої було не просто зірвати нашу акцію з підняття біля ОДА червоно-чорного прапору, але почати під прикриттям провокації з мінуванням масштабні репресивні дії проти січеславського РОКу та мене особисто", - коментує низку подій навколо мінування Андрій Денисенко.

Запобігти описаному розвитку подій активісти змогли, зігравши наввипередження і провівши акцію з підняття прапора на 2 дні раніше, з поширенням заяви про підготовку владою провокацій, масовою мобілізацією дніпрян та принциповим мирним характером протесту.

"Але, судячи з того, як вони зухвало порушили всі можливі норми закону під час силового захоплення Медіапростору, ці позеленілі младорегіони зупиняться лише в Ростові. Так що боротьба триває. А наша перемога кується знов на внутрішньому фронті", - резюмував Андрій Денисенко.

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

‡агрузка...


4 роки тому Дніпро позбувся тягаря гріхів і злочинів одного з організаторів Голодомору та офіційно став Дніпром.З тих пір навіть затяті противники узаконення цієї народної назви забули й згадувати про...
Юрій Фоменко

Біля річки Жовтої

1648 року, вночі з 15 на 16 травня, військо Речі Посполитої вишикувалося для здійснення маршу до урочища Княжі Байраки ...Чим була та битва під Жовтими Водами? Початком визвольної війни? Початком бурж...
Олександр ВАЙС

Окупація

Окупація завжди починається з брехні. Певною мірою окупація і є брехнею. Довгими й марними намаганнями називати речі тим, чим вони не є і привласнюванням їх тими, кому вони ніколи не належали. Наш вип...
Колись Чорний ліс тягнувся від Карпатів до Дніпра, а Голубий ліс на Січеславщині займав майже повністю Петриківський, Царичанський, Магдалинівський, Новомосковський та Павлоградський райони.Про що сві...