App Store Google Play

Усунутий директор лабораторного центру в Дніпрі заявляє про тиск на персонал

28 Травня 20:00
Усунутий директор лабораторного центру в Дніпрі заявляє про тиск на персонал

На персонал Дніпропетровського обласного лабораторного центру МОЗ у Дніпрі тиснуть через виявлення коронавірусу в посадовців обласної влади, заявив 28 травня усунутий від роботи директор обласного лабораторного центру Олександр Штепа, коментуючи перевірку центру, повідомляє Радіо Свобода.

За його словами, у лабораторії центру було виявлено 23 позитивні результати аналізів на коронавірус співробітників облради й обласної адміністрації. Аналізи посадовців потім зробили в лабораторії лікарні Мечникова, там вони були негативні, повідомив Штепа.

Після цього в центрі розпочалися перевірки, і його робота відбувалась в умовах тиску, сказав він.

«Звертаюсь до ЗМІ, до громадських організацій – захистити працівників лабораторії. У ході цієї перевірки у нас звільнився вірусолог, бо він зрозумів, що так працювати неможливо. Хто ж тоді буде виконувати безкоштовні дослідження для громадян області? Чому це сьогодні такий тиск шалений на лабораторний центр? Що він такого зробив?» – зазначив відсторонений керівник центру.

Він також поінформував, що проби, зроблені в центрі, були перевірені в референс-лабораторії Києва: там із 23 позитивних проб шість були підтверджені як позитивні та 17 як умовно позитивні.

У Дніпропетровській облраді та ОДА 28 травня прокоментувати заяву Штепи на прохання Радіо Свобода відмовились. В облраді, зокрема, послались на відсутність керівництва і пообіцяли прокоментувати в п'ятницю.

Раніше, 7 травня, голова ОДА Олександр Бондаренко заявляв, що один співробітник ОДА інфікований коронавірусом, а ще півсотні очікують на результати досліджень.

Раніше заступник міністра охорони здоров’я – головний санлікар України Віктор Ляшко заявив, що керівника лабораторного центру в Дніпрі усунули від роботи через «порушення певних алгоритмів тестування» на коронавірус. «Було ухвалене рішення про відсторонення від роботи керівника лабораторного центру і справа передана до правоохоронних органів», – сказав Віктор Ляшко.

Про усунення з роботи керівника лабораторного центру в Дніпрі стало відомо минулого тижня. У самому центрі це тоді відмовились коментувати.

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

‡агрузка...


4 роки тому Дніпро позбувся тягаря гріхів і злочинів одного з організаторів Голодомору та офіційно став Дніпром.З тих пір навіть затяті противники узаконення цієї народної назви забули й згадувати про...
Юрій Фоменко

Біля річки Жовтої

1648 року, вночі з 15 на 16 травня, військо Речі Посполитої вишикувалося для здійснення маршу до урочища Княжі Байраки ...Чим була та битва під Жовтими Водами? Початком визвольної війни? Початком бурж...
Олександр ВАЙС

Окупація

Окупація завжди починається з брехні. Певною мірою окупація і є брехнею. Довгими й марними намаганнями називати речі тим, чим вони не є і привласнюванням їх тими, кому вони ніколи не належали. Наш вип...
Колись Чорний ліс тягнувся від Карпатів до Дніпра, а Голубий ліс на Січеславщині займав майже повністю Петриківський, Царичанський, Магдалинівський, Новомосковський та Павлоградський райони.Про що сві...