App Store Google Play

У Дніпрі над урядовим кварталом урочисто здійняли червоно-чорний прапор

28 Травня 14:05
У Дніпрі над урядовим кварталом урочисто здійняли червоно-чорний прапор

Сьогодні, 28 травня, попри численні провокації та політичний тиск обласної влади, у Дніпрі, в урядовому кварталі, поблизу будівель обласної ради та облдержадміністрації був урочисто піднятий червоно-чорний прапор українських визвольних змагань.

Після виконання всіх належних інжерених робіт, присутні на урочистості близько двох сотень активістів та небайдужих городян виконали державний гімн та з благословенням святих отців Православної Церкви України підняли над площею поблизу Алеї Героїв символ визвольної боротьби українського народу за власну незалежність.

"Червоно-чорний прапор - це святі для нас символи, як свята для кожного українця свобода", - відзначив у своїй промові під час урочистостей координатор Руху опору капітуляції Січеславщини Андрій Денисенко.

Він нагадав присутнім, що боротьба за прапор українських добровольців, воїнів-визволителів триває у Дніпрі вже не перший рік.

"Національні символи - це фундаментальні речі, які закладені у функціонуванні українського суспільства, її незалежності та територіальної цілісності. І ті люди, які мусили національні символи захищати та відстоювати, навпаки їх знищують. Перший прапор, який був встановлений ще у 2018 році на ракеті поруч з Медіапростором, зірвали за вказівкою голови Дніпропетровської обласної ради. Потім був зірваний другий червоно-чорний прапор зі Штабу Руху опору капітуляції - приміщення Медіапростору" - відзначив Денисенко.

Саме через свавілля влади свідомі громадяни об’єдналися задля того, аби захистити символ, святий для всіх українців. На думку присутніх, жодна влада не має права зазіхати на національні символи та історичні святині.

"Бо прізвища змінюються, а Україна залишається!" - резюмував свій виступ Андрій Денисенко.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

‡агрузка...


4 роки тому Дніпро позбувся тягаря гріхів і злочинів одного з організаторів Голодомору та офіційно став Дніпром.З тих пір навіть затяті противники узаконення цієї народної назви забули й згадувати про...
Юрій Фоменко

Біля річки Жовтої

1648 року, вночі з 15 на 16 травня, військо Речі Посполитої вишикувалося для здійснення маршу до урочища Княжі Байраки ...Чим була та битва під Жовтими Водами? Початком визвольної війни? Початком бурж...
Олександр ВАЙС

Окупація

Окупація завжди починається з брехні. Певною мірою окупація і є брехнею. Довгими й марними намаганнями називати речі тим, чим вони не є і привласнюванням їх тими, кому вони ніколи не належали. Наш вип...
Колись Чорний ліс тягнувся від Карпатів до Дніпра, а Голубий ліс на Січеславщині займав майже повністю Петриківський, Царичанський, Магдалинівський, Новомосковський та Павлоградський райони.Про що сві...