App Store Google Play

ДТЕК запрошує студентів-енергетиків поєднати навчання з роботою

28 Травня 08:00
ДТЕК запрошує студентів-енергетиків поєднати навчання з роботою

Другий рік поспіль ДТЕК Дніпровські електромережі продовжує проект дуального навчання для студентів, які обрали для себе професію енергетика. В цьому році до практичної підготовки планується залучити 20 студентів технічних вузів Дніпропетровщини, передає Дніпроград з посиланням на прес-службу ДТЕК.

Компанія вже почала приймати заявки від майбутніх енергетиків. Для студентів - це відмінна можливість поєднати навчання і роботу. При цьому отримувати зарплату і мати гарантоване робоче місце в ДТЕК.

Два дня на підприємстві, три - у своєму виші. Така програма передбачена дуальною формою здобуття освіти, нині популярною у всьому світі.

«ДТЕК Дніпровські електромережі як відповідальний роботодавець впровадив дуальну форму здобуття освіти. Так, у партнерстві з профільними вищими навчальними закладами Дніпропетровщини ми пропонуємо молоді поєднувати навчання у ВНЗ та на нашому підприємстві. Цього року плануємо прийняти 20 студентів. За кожним з них буде закріплений професійний наставник. Студенти отримають офіційне працевлаштування, заробітну плату, будуть забезпечені спецодягом та медичним страхуванням, як і всі інші працівники підприємства», -  розповідає генеральний директор ДТЕК Дніпровські електромережі Андрій Терещук.

Компанія підтримує навчання за спеціальністю «Електроенергетика, електротехніка та електромеханіка» та наразі співпрацює із трьома вишами - НТУ «Дніпровська політехніка», Кам'янським державним енергетичним технікумом та Дніпровським державним технікумом енергетичних та інформаційних технологій.  У 2020 році планується розширити співпрацю та залучати студентів із Криворізького та Нікопольського регіонів. З  початку 2020-го року на дуальне навчання у компанію прийняли вже 8 студентів. Ще залишаються вільними 12 місць.

Подати заявку на дуальне навчання студенти можуть через куратора. Для цього треба звернутися на кафедру електротехніки або до куратора групи. QR-коди з посиланням на онлайн-анкету можна знайти на інформаційних стендах в навчальних закладах. Також дізнатися детальну інформацію по проекту можна у Центрі підготовки та розвитку персоналу ДТЕК Дніпровські електромережі за тел. +380 56 794 78 04.

Минулого навчального року за дуальною формою навчалось 25 студентів. Двоє з них наразі вже працевлаштовані на постійній основі. Ще 14 планують прийняти у компанію влітку – після захисту студентами дипломів.

«Така практика дуже допомагає у навчанні, а також дає змогу отримати професійний досвід у великій компанії, - розповідає студент 4-го курсу Кам'янського державного енергетичного технікуму Вадим Євдоченко. – З весни 2019 року я одночасно навчався та працював електромонтером в службі повітряних ліній Кам'янського РЕМ. В мене були гарні наставники. Наразі вже маю III групу з електробезпеки, можу працювати з будь-яким сучасним обладнанням електроустановок. І з квітня вже зарахований у штат ДТЕК Дніпровські електромережі. Працюємо вахтовим методом - 4 через 4. Мені дуже подобається».

Після успішного закінчення навчання випускники вишу можуть продовжити працювати у компанії за наявності вакансій, рекомендацій наставників та їх безпосередніх керівників.

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

‡агрузка...


4 роки тому Дніпро позбувся тягаря гріхів і злочинів одного з організаторів Голодомору та офіційно став Дніпром.З тих пір навіть затяті противники узаконення цієї народної назви забули й згадувати про...
Юрій Фоменко

Біля річки Жовтої

1648 року, вночі з 15 на 16 травня, військо Речі Посполитої вишикувалося для здійснення маршу до урочища Княжі Байраки ...Чим була та битва під Жовтими Водами? Початком визвольної війни? Початком бурж...
Олександр ВАЙС

Окупація

Окупація завжди починається з брехні. Певною мірою окупація і є брехнею. Довгими й марними намаганнями називати речі тим, чим вони не є і привласнюванням їх тими, кому вони ніколи не належали. Наш вип...
Колись Чорний ліс тягнувся від Карпатів до Дніпра, а Голубий ліс на Січеславщині займав майже повністю Петриківський, Царичанський, Магдалинівський, Новомосковський та Павлоградський райони.Про що сві...