App Store Google Play

У Дніпрі відбулась акція "Стоп реванш"

25 Травня 08:00
У Дніпрі відбулась акція "Стоп реванш"

Акція «Стоп реванш» 24 травня відбулася в регіонах, зокрема в Дніпрі та Запоріжжі. У Дніпрі на акції під будівлею облдержадміністрації розпочали встановлення 12-метрового флагштока для червоно-чорного прапора, повідомляє Радіо Свобода. Заливання фундаменту під щоглу анонсував один з учасників акції, координатор штабу «Руху опору капітуляції» Андрій Денисенко.

За його словами, дозволи на ці роботи в ініціаторів є, їх надала міська влада

«Без червоно-чорного прапора – прапора боротьби, війни і звитяги, прапора захисту України – не буде верховенства синьо-жовтих прекрасних сонячно-небесних барв… У нас є погодження ГоловАПУ (Головного архітектурно-планувального управління – ред.), у нас є ордер на благоустрій. Ось на цьому самому місці буде встановлена щогла і на ній майорітиме червоно-чорний прапор», – сказав Андрій Денисенко.

Працівники підрядної організації огородили місце під ОДА й за допомогою електроінструменту збили бруківку. Цього ж дня залили фундамент для флагштока.

Представники підрядної організації огородили місце під ОДА й розпочали збивати бруківку. Поліція стежила за роботами, але в процес не втручаалася. Упродовж понад години правоохоронці вивчали дозвільні документи.

Загалом на акцію, за оцінками організаторів, зібралось кілька сотень людей, за оцінками поліції – півтори сотні. У руках учасники тримають літери гасла «Дніпро чинитиме опір». Серед вимог мітингарів – відставка президента України Володимира Зеленського й припинення переслідувань активістів у регіоні.

Акції під ОДА передував конфлікт між штабом «Руху опору капітуляції» в області й обласною радою через будівлю, де працював штаб і ГО «Інфопростір». В ГО заявляли, що є законними орендарями будівлі, в облраді – що договір про оренду розірвано пів року тому через те, що споруда підлягає ремонту. Активісти «Руху опору капітуляції» заявляли про політичні переслідування.

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

‡агрузка...


4 роки тому Дніпро позбувся тягаря гріхів і злочинів одного з організаторів Голодомору та офіційно став Дніпром.З тих пір навіть затяті противники узаконення цієї народної назви забули й згадувати про...
Юрій Фоменко

Біля річки Жовтої

1648 року, вночі з 15 на 16 травня, військо Речі Посполитої вишикувалося для здійснення маршу до урочища Княжі Байраки ...Чим була та битва під Жовтими Водами? Початком визвольної війни? Початком бурж...
Олександр ВАЙС

Окупація

Окупація завжди починається з брехні. Певною мірою окупація і є брехнею. Довгими й марними намаганнями називати речі тим, чим вони не є і привласнюванням їх тими, кому вони ніколи не належали. Наш вип...
Колись Чорний ліс тягнувся від Карпатів до Дніпра, а Голубий ліс на Січеславщині займав майже повністю Петриківський, Царичанський, Магдалинівський, Новомосковський та Павлоградський райони.Про що сві...