App Store Google Play

У Дніпрі на Алеї Героїв заклали фундамент флагштоку прапору УПА

24.05.2020 18:00
У Дніпрі на Алеї Героїв заклали фундамент флагштоку прапору УПА

24 травня, як і було анонсовано, кілька сотень дніпрян і гостей міста зібралися на Алеї Героїв у Дніпрі, аби підбити підсумки річниці правління президента Зеленського і відновити зірваний раніше провладними місцевими колаборантами червоно-чорний прапор. Про це повідомляє кореспондент Дніпроград з місця подій.

Зібрання, попри продовження карантину, мало різнобарвний характер – над натовпом майоріли як прапори політичних партій та громадських об’єднань, так і – в більшості – державні жовто-сині та червоно-чорні.

Оцінивши річницю Зеленського як рік реваншу і капітуляції, присутні приступили до головної події заходу – встановлення флагштоку для закріплення на площі перед ОДА поруч з державним прапором і прапором області червоно-чорного прапора українських вояків.

Як було неодноразово наголошено у виступах, в тому числі координатором Руху опору капітуляції Дніпра Андрієм Денисенком, усі відповідні дозволи на будівництво у міської влади отримано. Відтак, огородивши будівельний майданчик, технічні працівники почали встановлювати фундамент та виконувати  інші монтажні роботи.

«Я хочу зазначити, що згідно з технологічними процедурами фундамент, бетон (під флагшток для червоно-чорного прапора) повинен вистоятися. На це має піти декілька днів. Урочисте відкриття прапора відбудеться за декілька днів, а саме 30 травня о 14 годині - за нашої з Вами участі. Основна робота, в дійсності, буде зроблена від сьогодні - тими хлопцями й дівчатами, хто візьме під охорону наш фундамент - цей маленький будівельний майданчик. Цей маленький острівець свободи від рашистських зазіхань, від рашитстського світу, який насувається з обласної державної адміністрації та обласної ради. Але йому не перемогти. Тут буде Україна, ми обов'язково переможемо!» - наголосив вітаючи початок будівництва Андрій Денисенко.

 

Слід відзначити, що патріотична ініціатива противників капітуляції та решти проукраїнських активістів викликала певну протидію у владних коридорах. За словами учасників акції, голова ДніпроОДА Бондаренко не лише дзвонив в міськвиконком, вимагаючи звіту, на якій підставі громадськості дали дозволи та ордер на благоустрій, а і погрожував тим, що фундамент вони все одно знесуть, а прапор  зріжуть.

Коли ж машина виїхала з площі з вийнятим ґрунтом (під час монтування фундаменту під флагшток червоно-чорного прапора) її зупинили в рамках начебто якогось кримінального провадження.

«Хочу одразу попередити голову ОДА Бондаренка, та голову облради Олійника, які стоять за усіма цими незаконними діями та наказами, що вся відповідальність за будь-які дії по відношенню до учасників сьогоднішньої акції, до матеріальних цінностей, до фундаменту, який закладається, буде на них. І будуть нести вони кримінальну відповідальність не за законами Російської Федерації, чи якоїсь іншої країни (яка можливо, готова їх прийняти), а за Законами України. І Український народ спитає з кожного», - наголосив у відповідь на самоуправство поліцейських координатор РОК Андрій Денисенко.

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

‡агрузка...


Андрій ДЕНИСЕНКО

Розрита могила

У Новоолександрівці під Дніпром - нова ілюстрація до відомого Шевченкового віршу. Під виглядом і прикриттям археологічного дослідження по варварськи знищено 5-тисячолітній курган. Усі розкоп...
Всі ми у ці дні про щось мовчимо. Кожен про своє, але і усі про одне, спільне. Але треба не лише мовчати. Треба і нагадувати, згадувати, поширювати, тільки б усі довкола ніколи не забули. 21...
Особливості українізації в одному невеликому місті і його околицях. То є не філологія. То є психологія.) Група в соціальній мережі невеликого міста центральної України. Учасники місцеві російсько...
В 1816 році в Європі стався рік без літа. В червні-серпні в Нью-Йорку, Лондоні, Парижі, Берліні були морози, сніги, бурі та затяжні дощі. Кліматичну аномалію викликало виверження вулкану Тамбора в Інд...