App Store Google Play

У Дніпрі на Алеї Героїв заклали фундамент флагштоку прапору УПА

24 Травня 18:00
У Дніпрі на Алеї Героїв заклали фундамент флагштоку прапору УПА

24 травня, як і було анонсовано, кілька сотень дніпрян і гостей міста зібралися на Алеї Героїв у Дніпрі, аби підбити підсумки річниці правління президента Зеленського і відновити зірваний раніше провладними місцевими колаборантами червоно-чорний прапор. Про це повідомляє кореспондент Дніпроград з місця подій.

Зібрання, попри продовження карантину, мало різнобарвний характер – над натовпом майоріли як прапори політичних партій та громадських об’єднань, так і – в більшості – державні жовто-сині та червоно-чорні.

Оцінивши річницю Зеленського як рік реваншу і капітуляції, присутні приступили до головної події заходу – встановлення флагштоку для закріплення на площі перед ОДА поруч з державним прапором і прапором області червоно-чорного прапора українських вояків.

Як було неодноразово наголошено у виступах, в тому числі координатором Руху опору капітуляції Дніпра Андрієм Денисенком, усі відповідні дозволи на будівництво у міської влади отримано. Відтак, огородивши будівельний майданчик, технічні працівники почали встановлювати фундамент та виконувати  інші монтажні роботи.

«Я хочу зазначити, що згідно з технологічними процедурами фундамент, бетон (під флагшток для червоно-чорного прапора) повинен вистоятися. На це має піти декілька днів. Урочисте відкриття прапора відбудеться за декілька днів, а саме 30 травня о 14 годині - за нашої з Вами участі. Основна робота, в дійсності, буде зроблена від сьогодні - тими хлопцями й дівчатами, хто візьме під охорону наш фундамент - цей маленький будівельний майданчик. Цей маленький острівець свободи від рашистських зазіхань, від рашитстського світу, який насувається з обласної державної адміністрації та обласної ради. Але йому не перемогти. Тут буде Україна, ми обов'язково переможемо!» - наголосив вітаючи початок будівництва Андрій Денисенко.

 

Слід відзначити, що патріотична ініціатива противників капітуляції та решти проукраїнських активістів викликала певну протидію у владних коридорах. За словами учасників акції, голова ДніпроОДА Бондаренко не лише дзвонив в міськвиконком, вимагаючи звіту, на якій підставі громадськості дали дозволи та ордер на благоустрій, а і погрожував тим, що фундамент вони все одно знесуть, а прапор  зріжуть.

Коли ж машина виїхала з площі з вийнятим ґрунтом (під час монтування фундаменту під флагшток червоно-чорного прапора) її зупинили в рамках начебто якогось кримінального провадження.

«Хочу одразу попередити голову ОДА Бондаренка, та голову облради Олійника, які стоять за усіма цими незаконними діями та наказами, що вся відповідальність за будь-які дії по відношенню до учасників сьогоднішньої акції, до матеріальних цінностей, до фундаменту, який закладається, буде на них. І будуть нести вони кримінальну відповідальність не за законами Російської Федерації, чи якоїсь іншої країни (яка можливо, готова їх прийняти), а за Законами України. І Український народ спитає з кожного», - наголосив у відповідь на самоуправство поліцейських координатор РОК Андрій Денисенко.

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

‡агрузка...


4 роки тому Дніпро позбувся тягаря гріхів і злочинів одного з організаторів Голодомору та офіційно став Дніпром.З тих пір навіть затяті противники узаконення цієї народної назви забули й згадувати про...
Юрій Фоменко

Біля річки Жовтої

1648 року, вночі з 15 на 16 травня, військо Речі Посполитої вишикувалося для здійснення маршу до урочища Княжі Байраки ...Чим була та битва під Жовтими Водами? Початком визвольної війни? Початком бурж...
Олександр ВАЙС

Окупація

Окупація завжди починається з брехні. Певною мірою окупація і є брехнею. Довгими й марними намаганнями називати речі тим, чим вони не є і привласнюванням їх тими, кому вони ніколи не належали. Наш вип...
Колись Чорний ліс тягнувся від Карпатів до Дніпра, а Голубий ліс на Січеславщині займав майже повністю Петриківський, Царичанський, Магдалинівський, Новомосковський та Павлоградський райони.Про що сві...