App Store Google Play

У Дніпрі на Алеї Героїв заклали фундамент флагштоку прапору УПА

24 Травня 18:00
У Дніпрі на Алеї Героїв заклали фундамент флагштоку прапору УПА

24 травня, як і було анонсовано, кілька сотень дніпрян і гостей міста зібралися на Алеї Героїв у Дніпрі, аби підбити підсумки річниці правління президента Зеленського і відновити зірваний раніше провладними місцевими колаборантами червоно-чорний прапор. Про це повідомляє кореспондент Дніпроград з місця подій.

Зібрання, попри продовження карантину, мало різнобарвний характер – над натовпом майоріли як прапори політичних партій та громадських об’єднань, так і – в більшості – державні жовто-сині та червоно-чорні.

Оцінивши річницю Зеленського як рік реваншу і капітуляції, присутні приступили до головної події заходу – встановлення флагштоку для закріплення на площі перед ОДА поруч з державним прапором і прапором області червоно-чорного прапора українських вояків.

Як було неодноразово наголошено у виступах, в тому числі координатором Руху опору капітуляції Дніпра Андрієм Денисенком, усі відповідні дозволи на будівництво у міської влади отримано. Відтак, огородивши будівельний майданчик, технічні працівники почали встановлювати фундамент та виконувати  інші монтажні роботи.

«Я хочу зазначити, що згідно з технологічними процедурами фундамент, бетон (під флагшток для червоно-чорного прапора) повинен вистоятися. На це має піти декілька днів. Урочисте відкриття прапора відбудеться за декілька днів, а саме 30 травня о 14 годині - за нашої з Вами участі. Основна робота, в дійсності, буде зроблена від сьогодні - тими хлопцями й дівчатами, хто візьме під охорону наш фундамент - цей маленький будівельний майданчик. Цей маленький острівець свободи від рашистських зазіхань, від рашитстського світу, який насувається з обласної державної адміністрації та обласної ради. Але йому не перемогти. Тут буде Україна, ми обов'язково переможемо!» - наголосив вітаючи початок будівництва Андрій Денисенко.

 

Слід відзначити, що патріотична ініціатива противників капітуляції та решти проукраїнських активістів викликала певну протидію у владних коридорах. За словами учасників акції, голова ДніпроОДА Бондаренко не лише дзвонив в міськвиконком, вимагаючи звіту, на якій підставі громадськості дали дозволи та ордер на благоустрій, а і погрожував тим, що фундамент вони все одно знесуть, а прапор  зріжуть.

Коли ж машина виїхала з площі з вийнятим ґрунтом (під час монтування фундаменту під флагшток червоно-чорного прапора) її зупинили в рамках начебто якогось кримінального провадження.

«Хочу одразу попередити голову ОДА Бондаренка, та голову облради Олійника, які стоять за усіма цими незаконними діями та наказами, що вся відповідальність за будь-які дії по відношенню до учасників сьогоднішньої акції, до матеріальних цінностей, до фундаменту, який закладається, буде на них. І будуть нести вони кримінальну відповідальність не за законами Російської Федерації, чи якоїсь іншої країни (яка можливо, готова їх прийняти), а за Законами України. І Український народ спитає з кожного», - наголосив у відповідь на самоуправство поліцейських координатор РОК Андрій Денисенко.

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

‡агрузка...


В середині минулого тижня деякі справи та одне свято закинули мене у Дніпро. Тому вперше за останні 16 років я подивився на це місто поглядом киянина. Хоча киянин з мене відносний - тільки вийшов на П...
Нам вдовблювали 200 років, що Днєпрапєтровск - це російське місто, його збудували російські царі та зросійщені генсеки «і ваапщє - тут всєгда гаварілі па рускі».Але ми з вами у 2014-2015 р...
Андрій ДЕНИСЕНКО

Дніпру 1200 років

Дніпру 1200 років!Такі гасла цілком могли би прикрасити вулиці нашого міста в ці святкові дні.Міста, давнішого за Москву та імперію, з її катеринами, переписуванням історії та байками про початки житт...
Дмитро Томчук

Про COVID-19 зсередини

Это мой очередной ежедневный лонгрид, но! На этот раз я очень прошу дочитать все до конца! Особенно людей который я люблю и уважаю и я знаю, что многим не хватает сил дочитать все до конца и они прост...