App Store Google Play

Спецквитки на транспорт можуть скасувати вже наприкінці тижня

20.05.2020 19:00
Спецквитки на транспорт можуть скасувати вже наприкінці тижня

Представник департаменту транспорту Дніпровського міськради Іван Васючков на своїй сторінці в Фейсбук розповів, що потрібно для того, щоб скасували спецпропуски, і коли це станеться. На сьогоднішьому засіданні Кабінет Міністрів прийняв нову постанову, яка описує умови так званого адаптивного карантину і можливість для запуску громадського транспорту без спецквитків.

Як розповів Васючков, після публікації Постанови на офіційному сайті КМУ буде прийняте відповідне рішення регіональної комісії з ТЕБ та НС про пом'якшення карантинних обмежень в області. Після цього транспорт стане доступним для пасажирів без спецквитків, але все ще з обмеженням кількості пасажирів - за кількістю місць для сидіння.

"Коли запуститься транспорт - тепер безпосередньо залежить швидкості публікації КМУ Постанови і від того, як швидко зможе зібратися обласна комісія ТЕБ та НС для регіонального пом'якшення карантинних обмежень. Скоріш за все це відбудеться вже на вихідних або в понеділок".

Відтак, після ухвалення цього рішення, в спринтері можуть їхати 18-21 особа, в тролейбусі 24-29 пасажирів, в трамваї близько 30, в середньому автобусі - 16-22 людини, у великому автобусі 26-30 осіб, а в 15-метровому автобусі - 37.

"При тому, що спринтер в експлуатації в кілька разів дешевший за місткий транспорт, їхати в ньому буде трохи менше пасажирів. У метро ж, судячи з проекту Постанови, обмежень не буде і зовсім. Головне - з маскою",  додав Васючков.

Іван Васючков наголосив, що інформація про можливість їздити без спецквитків в міському транспорті Дніпра  буде розміщена на офіційній сторінці Департаменту транспорту.
 

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

‡агрузка...


Андрій ДЕНИСЕНКО

Розрита могила

У Новоолександрівці під Дніпром - нова ілюстрація до відомого Шевченкового віршу. Під виглядом і прикриттям археологічного дослідження по варварськи знищено 5-тисячолітній курган. Усі розкоп...
Всі ми у ці дні про щось мовчимо. Кожен про своє, але і усі про одне, спільне. Але треба не лише мовчати. Треба і нагадувати, згадувати, поширювати, тільки б усі довкола ніколи не забули. 21...
Особливості українізації в одному невеликому місті і його околицях. То є не філологія. То є психологія.) Група в соціальній мережі невеликого міста центральної України. Учасники місцеві російсько...
В 1816 році в Європі стався рік без літа. В червні-серпні в Нью-Йорку, Лондоні, Парижі, Берліні були морози, сніги, бурі та затяжні дощі. Кліматичну аномалію викликало виверження вулкану Тамбора в Інд...