App Store Google Play

Спецквитки на транспорт можуть скасувати вже наприкінці тижня

20 Травня 19:00
Спецквитки на транспорт можуть скасувати вже наприкінці тижня

Представник департаменту транспорту Дніпровського міськради Іван Васючков на своїй сторінці в Фейсбук розповів, що потрібно для того, щоб скасували спецпропуски, і коли це станеться. На сьогоднішьому засіданні Кабінет Міністрів прийняв нову постанову, яка описує умови так званого адаптивного карантину і можливість для запуску громадського транспорту без спецквитків.

Як розповів Васючков, після публікації Постанови на офіційному сайті КМУ буде прийняте відповідне рішення регіональної комісії з ТЕБ та НС про пом'якшення карантинних обмежень в області. Після цього транспорт стане доступним для пасажирів без спецквитків, але все ще з обмеженням кількості пасажирів - за кількістю місць для сидіння.

"Коли запуститься транспорт - тепер безпосередньо залежить швидкості публікації КМУ Постанови і від того, як швидко зможе зібратися обласна комісія ТЕБ та НС для регіонального пом'якшення карантинних обмежень. Скоріш за все це відбудеться вже на вихідних або в понеділок".

Відтак, після ухвалення цього рішення, в спринтері можуть їхати 18-21 особа, в тролейбусі 24-29 пасажирів, в трамваї близько 30, в середньому автобусі - 16-22 людини, у великому автобусі 26-30 осіб, а в 15-метровому автобусі - 37.

"При тому, що спринтер в експлуатації в кілька разів дешевший за місткий транспорт, їхати в ньому буде трохи менше пасажирів. У метро ж, судячи з проекту Постанови, обмежень не буде і зовсім. Головне - з маскою",  додав Васючков.

Іван Васючков наголосив, що інформація про можливість їздити без спецквитків в міському транспорті Дніпра  буде розміщена на офіційній сторінці Департаменту транспорту.
 

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

‡агрузка...


4 роки тому Дніпро позбувся тягаря гріхів і злочинів одного з організаторів Голодомору та офіційно став Дніпром.З тих пір навіть затяті противники узаконення цієї народної назви забули й згадувати про...
Юрій Фоменко

Біля річки Жовтої

1648 року, вночі з 15 на 16 травня, військо Речі Посполитої вишикувалося для здійснення маршу до урочища Княжі Байраки ...Чим була та битва під Жовтими Водами? Початком визвольної війни? Початком бурж...
Олександр ВАЙС

Окупація

Окупація завжди починається з брехні. Певною мірою окупація і є брехнею. Довгими й марними намаганнями називати речі тим, чим вони не є і привласнюванням їх тими, кому вони ніколи не належали. Наш вип...
Колись Чорний ліс тягнувся від Карпатів до Дніпра, а Голубий ліс на Січеславщині займав майже повністю Петриківський, Царичанський, Магдалинівський, Новомосковський та Павлоградський райони.Про що сві...