App Store Google Play

Мерія розглянула петицію дніпрян про небезпечне виробництво на заводі "Потоки"

19.05.2020 12:00
Мерія розглянула петицію дніпрян про небезпечне виробництво на заводі "Потоки"

Представники міськради розглянули петицію з вимогою захистити жителів Індустріального району від шкідливих викидів підприємства «Потоки». Рішення комісії опубліковане  на сайті «Єдиної системи місцевих петицій».

Чиновники повідомили, що протягом 2019 - 2020 років місцева влада отримала низку скарг від місцевих жителів на шкідливі викиди заводу. За цей час екологічна інспекція тричі перевірила підприємство і частково недоліки вдалося усунути.

Крім того, за словами представників мерії, земля, на якій розміщений завод, передана в оренду на 15 років. Вплинути на діяльність підприємства до закінчення цього терміну без рішення суду місцева влада не може, однак може ініціювати та здійснити перевірки в межах своїх повноважень.

В петиції йдеться про те, що "Потоки" не мають дозволу на викиди, втім за наявною в Департаменті екологічної політики інформацією, ТОВ "Потоки" отримало дозвіл від Департаменту екології та природних ресурсів ОДА.

Зрештою, Комісія вирішила рекомендувати меру Дніпра Борису Філатову розглянути це питання на найближчій сесії міськради.

Як відомо, в жовтні минулого року на підприємстві "Потоки", що належить дніпровському одіозному бізнесмену Вадиму Єрмолаєву, стався потужний вибух, наслідком якого стала пожежа. Керівництву ДСНС пройти не дозволили, тож хіба в телефонному режимі фахівці намагалися встановити, що саме сталося.

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

‡агрузка...


Андрій ДЕНИСЕНКО

Розрита могила

У Новоолександрівці під Дніпром - нова ілюстрація до відомого Шевченкового віршу. Під виглядом і прикриттям археологічного дослідження по варварськи знищено 5-тисячолітній курган. Усі розкоп...
Всі ми у ці дні про щось мовчимо. Кожен про своє, але і усі про одне, спільне. Але треба не лише мовчати. Треба і нагадувати, згадувати, поширювати, тільки б усі довкола ніколи не забули. 21...
Особливості українізації в одному невеликому місті і його околицях. То є не філологія. То є психологія.) Група в соціальній мережі невеликого міста центральної України. Учасники місцеві російсько...
В 1816 році в Європі стався рік без літа. В червні-серпні в Нью-Йорку, Лондоні, Парижі, Берліні були морози, сніги, бурі та затяжні дощі. Кліматичну аномалію викликало виверження вулкану Тамбора в Інд...