App Store Google Play

Мерія розглянула петицію дніпрян про небезпечне виробництво на заводі "Потоки"

19 Травня 12:00
Мерія розглянула петицію дніпрян про небезпечне виробництво на заводі "Потоки"

Представники міськради розглянули петицію з вимогою захистити жителів Індустріального району від шкідливих викидів підприємства «Потоки». Рішення комісії опубліковане  на сайті «Єдиної системи місцевих петицій».

Чиновники повідомили, що протягом 2019 - 2020 років місцева влада отримала низку скарг від місцевих жителів на шкідливі викиди заводу. За цей час екологічна інспекція тричі перевірила підприємство і частково недоліки вдалося усунути.

Крім того, за словами представників мерії, земля, на якій розміщений завод, передана в оренду на 15 років. Вплинути на діяльність підприємства до закінчення цього терміну без рішення суду місцева влада не може, однак може ініціювати та здійснити перевірки в межах своїх повноважень.

В петиції йдеться про те, що "Потоки" не мають дозволу на викиди, втім за наявною в Департаменті екологічної політики інформацією, ТОВ "Потоки" отримало дозвіл від Департаменту екології та природних ресурсів ОДА.

Зрештою, Комісія вирішила рекомендувати меру Дніпра Борису Філатову розглянути це питання на найближчій сесії міськради.

Як відомо, в жовтні минулого року на підприємстві "Потоки", що належить дніпровському одіозному бізнесмену Вадиму Єрмолаєву, стався потужний вибух, наслідком якого стала пожежа. Керівництву ДСНС пройти не дозволили, тож хіба в телефонному режимі фахівці намагалися встановити, що саме сталося.

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

‡агрузка...


4 роки тому Дніпро позбувся тягаря гріхів і злочинів одного з організаторів Голодомору та офіційно став Дніпром.З тих пір навіть затяті противники узаконення цієї народної назви забули й згадувати про...
Юрій Фоменко

Біля річки Жовтої

1648 року, вночі з 15 на 16 травня, військо Речі Посполитої вишикувалося для здійснення маршу до урочища Княжі Байраки ...Чим була та битва під Жовтими Водами? Початком визвольної війни? Початком бурж...
Олександр ВАЙС

Окупація

Окупація завжди починається з брехні. Певною мірою окупація і є брехнею. Довгими й марними намаганнями називати речі тим, чим вони не є і привласнюванням їх тими, кому вони ніколи не належали. Наш вип...
Колись Чорний ліс тягнувся від Карпатів до Дніпра, а Голубий ліс на Січеславщині займав майже повністю Петриківський, Царичанський, Магдалинівський, Новомосковський та Павлоградський райони.Про що сві...