App Store Google Play

Дніпряни просять міську владу не знищувати екологічне середовище

15 Травня 11:00
Дніпряни просять міську владу не знищувати екологічне середовище

Дніпряни просять міську владу не знищувати екологічне середовище в центрі Дніпра. Відповідну петицію розміщено на сайті електроних петицій.

"Нещодавно у Дніпрі вийшов наказ, пов’язаний із благоустроєм у наступних районах міста: площа Шевченка, вулиця Яворницького (центр міста) та вулиця Набережна перемоги. Міська рада Дніпра надала дозвіл на спилювання 22 дерев на площі Шевченка, 95 дерев та 50 кущів у центрі міста, 264 дерев та 2 кущів на вул. Набережної перемоги. Це просто колосальний удар по екології нашого міста", - впевнений автор.

На його переконання, через відсутність цих дерев та кущів можуть бути зруйновані цілі екосистеми нашого міста, адже дерева – природне середовище проживання для багатьох птахів, комах та інших тварин, які допомагають існувати в свою чергу людям.

Автор звертає увагу на низку екологічних проблем, з яким стикнулось людство: зокрема на екологічну катастрофу в Австралії, де станом на 5 січня 2020 року внаслідок пожеж згоріло близько 6,3 мільйона гектарів лісів. За підрахунками експертів, у лісових пожежах постраждало більше мільярда тварин. Згадуються і екологічні катастрофи 2019 у США та Китаї.

"Навіть далеко не треба йти щоб побачити який жах коїться з екологією на нашій планеті, адже в нас вже є власний приклад – Чорнобиль (пожежі у Чорнобилі)", - підкреслює автор.

Наразі всі країни намагаються захистити екологію та не дати їй зруйнуватись ще більше, натомість у Дніпрі замість порятунку наших друзів (тварин), руйнують їх життя.

"381 дерев та 52 кущі - це не жартівлива цифра, мова не йдеться про спилювання двох-трьох дерев. Дерева ростуть десятиліттями, та навіть якщо планується озеленення після проведення спилювання, чи уявляє хтось, скільки потребується років, щоб відновити той жахливий удар по екології, який планується? Чому немає альтернативного заходу для благоустрою міста? Наприклад, чому влада міста не посадить ті 382 дерева та 52 кущі, і не дочекається коли вони виростуть? І тільки після цього вже нехай спилюють старі дерева та кущі", - йдеться в петиції.

Автор та дніпряни, які вже підтримали петицію, просять зупинити несправедливе ставлення до всього живого, що допомагає нам жити і почати дбайливо ставиться, не грабуючи і не знищуючи усе, що попадеться під руку людині.

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

‡агрузка...


Нам вдовблювали 200 років, що Днєпрапєтровск - це російське місто, його збудували російські царі та зросійщені генсеки «і ваапщє - тут всєгда гаварілі па рускі».Але ми з вами у 2014-2015 р...
Андрій ДЕНИСЕНКО

Дніпру 1200 років

Дніпру 1200 років!Такі гасла цілком могли би прикрасити вулиці нашого міста в ці святкові дні.Міста, давнішого за Москву та імперію, з її катеринами, переписуванням історії та байками про початки житт...
Дмитро Томчук

Про COVID-19 зсередини

Это мой очередной ежедневный лонгрид, но! На этот раз я очень прошу дочитать все до конца! Особенно людей который я люблю и уважаю и я знаю, что многим не хватает сил дочитать все до конца и они прост...
Події другої половини літа й початки осені наочно показали, що боротьба за Україну не припиняється і табір по той бік барикад готовий до наступу. Мова, зокрема йде про так званий "дніпровський референ...