App Store Google Play

Дніпряни просять міську владу не знищувати екологічне середовище

15.05.2020 11:00
Дніпряни просять міську владу не знищувати екологічне середовище

Дніпряни просять міську владу не знищувати екологічне середовище в центрі Дніпра. Відповідну петицію розміщено на сайті електроних петицій.

"Нещодавно у Дніпрі вийшов наказ, пов’язаний із благоустроєм у наступних районах міста: площа Шевченка, вулиця Яворницького (центр міста) та вулиця Набережна перемоги. Міська рада Дніпра надала дозвіл на спилювання 22 дерев на площі Шевченка, 95 дерев та 50 кущів у центрі міста, 264 дерев та 2 кущів на вул. Набережної перемоги. Це просто колосальний удар по екології нашого міста", - впевнений автор.

На його переконання, через відсутність цих дерев та кущів можуть бути зруйновані цілі екосистеми нашого міста, адже дерева – природне середовище проживання для багатьох птахів, комах та інших тварин, які допомагають існувати в свою чергу людям.

Автор звертає увагу на низку екологічних проблем, з яким стикнулось людство: зокрема на екологічну катастрофу в Австралії, де станом на 5 січня 2020 року внаслідок пожеж згоріло близько 6,3 мільйона гектарів лісів. За підрахунками експертів, у лісових пожежах постраждало більше мільярда тварин. Згадуються і екологічні катастрофи 2019 у США та Китаї.

"Навіть далеко не треба йти щоб побачити який жах коїться з екологією на нашій планеті, адже в нас вже є власний приклад – Чорнобиль (пожежі у Чорнобилі)", - підкреслює автор.

Наразі всі країни намагаються захистити екологію та не дати їй зруйнуватись ще більше, натомість у Дніпрі замість порятунку наших друзів (тварин), руйнують їх життя.

"381 дерев та 52 кущі - це не жартівлива цифра, мова не йдеться про спилювання двох-трьох дерев. Дерева ростуть десятиліттями, та навіть якщо планується озеленення після проведення спилювання, чи уявляє хтось, скільки потребується років, щоб відновити той жахливий удар по екології, який планується? Чому немає альтернативного заходу для благоустрою міста? Наприклад, чому влада міста не посадить ті 382 дерева та 52 кущі, і не дочекається коли вони виростуть? І тільки після цього вже нехай спилюють старі дерева та кущі", - йдеться в петиції.

Автор та дніпряни, які вже підтримали петицію, просять зупинити несправедливе ставлення до всього живого, що допомагає нам жити і почати дбайливо ставиться, не грабуючи і не знищуючи усе, що попадеться під руку людині.

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

‡агрузка...


Андрій ДЕНИСЕНКО

Розрита могила

У Новоолександрівці під Дніпром - нова ілюстрація до відомого Шевченкового віршу. Під виглядом і прикриттям археологічного дослідження по варварськи знищено 5-тисячолітній курган. Усі розкоп...
Всі ми у ці дні про щось мовчимо. Кожен про своє, але і усі про одне, спільне. Але треба не лише мовчати. Треба і нагадувати, згадувати, поширювати, тільки б усі довкола ніколи не забули. 21...
Особливості українізації в одному невеликому місті і його околицях. То є не філологія. То є психологія.) Група в соціальній мережі невеликого міста центральної України. Учасники місцеві російсько...
В 1816 році в Європі стався рік без літа. В червні-серпні в Нью-Йорку, Лондоні, Парижі, Берліні були морози, сніги, бурі та затяжні дощі. Кліматичну аномалію викликало виверження вулкану Тамбора в Інд...