App Store Google Play

У Дніпрі приватні підрядники заробляють сотні мільйонів на снігоприбиральній комунальній техніці

09.05.2020 08:00
У Дніпрі приватні підрядники заробляють сотні мільйонів на снігоприбиральній комунальній техніці

У Дніпрі комунальне підприємство «Управління по ремонту та експлуатації автошляхів» (КП «УРЕА») виступає у якості автопарка та фінансової прокладки для фірм-фаворитів Дніпровської міськради. Про це йдеться в розслідуванні БюроUA, передає Дніпроград.

Повідомляється, що 20 і 29 листопада Департамент благоустрою та інфраструктури оголосив два тендери на прибирання доріг та ліквідацію сміттєзвалищ. Перший з них відбувся 9 січня 2020 року. Участь в тендері взяли ТОВ «Ла Страда» та КП «УРЕА» Дніпровської міськради. Підряд дістався приватнику. Сума договору, укладеного між Департаментом та «Ла Страда», – 198 млн грн.

Другий тендер на прибирання доріг та вивезення звалищ Департамент провів 20 січня 2020 року. Торги виграло ТОВ «Екологія-Д», послуги зі спаринг-партнерства якому робило все те ж не амбітне КП «УРЕА».

Договір між мерією і «Екологією-Д» був укладений на суму 114 млн грн.

І «Ла Страда» (силами субпідрядника ТОВ «Профітек ЛТД»), і «Екологія-Д», в числі іншого, повинні були займатися прибиранням снігу та посипанням міських доріг.

Виявилося, що мільйонні тендери виграли приватні підрядники, а дороги прибирала комунальна техніка. Приватні підрядники, яких залучає міська влада, для зазначеної категорії робіт, – не випадкові, і їх зв'язок з Дніпровської мерією досить тісний. Та і співробітників міських комунальних підприємств помічали в рядах приватних підрядників-фаворитів Дніпровської міськради.

Розслідування вчергове підтвердило той факт, що комунальне підприємство «УРЕА» допомагає вигравати багатомільйонні підряди приватним компаніям, включаючись на виконання робіт з прибирання доріг за менші гроші, ніж могло б отримати при перемозі в торгах напряму. 

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

‡агрузка...


Андрій ДЕНИСЕНКО

Розрита могила

У Новоолександрівці під Дніпром - нова ілюстрація до відомого Шевченкового віршу. Під виглядом і прикриттям археологічного дослідження по варварськи знищено 5-тисячолітній курган. Усі розкоп...
Всі ми у ці дні про щось мовчимо. Кожен про своє, але і усі про одне, спільне. Але треба не лише мовчати. Треба і нагадувати, згадувати, поширювати, тільки б усі довкола ніколи не забули. 21...
Особливості українізації в одному невеликому місті і його околицях. То є не філологія. То є психологія.) Група в соціальній мережі невеликого міста центральної України. Учасники місцеві російсько...
В 1816 році в Європі стався рік без літа. В червні-серпні в Нью-Йорку, Лондоні, Парижі, Берліні були морози, сніги, бурі та затяжні дощі. Кліматичну аномалію викликало виверження вулкану Тамбора в Інд...