App Store Google Play

У Дніпрі приватні підрядники заробляють сотні мільйонів на снігоприбиральній комунальній техніці

9 Травня 08:00
У Дніпрі приватні підрядники заробляють сотні мільйонів на снігоприбиральній комунальній техніці

У Дніпрі комунальне підприємство «Управління по ремонту та експлуатації автошляхів» (КП «УРЕА») виступає у якості автопарка та фінансової прокладки для фірм-фаворитів Дніпровської міськради. Про це йдеться в розслідуванні БюроUA, передає Дніпроград.

Повідомляється, що 20 і 29 листопада Департамент благоустрою та інфраструктури оголосив два тендери на прибирання доріг та ліквідацію сміттєзвалищ. Перший з них відбувся 9 січня 2020 року. Участь в тендері взяли ТОВ «Ла Страда» та КП «УРЕА» Дніпровської міськради. Підряд дістався приватнику. Сума договору, укладеного між Департаментом та «Ла Страда», – 198 млн грн.

Другий тендер на прибирання доріг та вивезення звалищ Департамент провів 20 січня 2020 року. Торги виграло ТОВ «Екологія-Д», послуги зі спаринг-партнерства якому робило все те ж не амбітне КП «УРЕА».

Договір між мерією і «Екологією-Д» був укладений на суму 114 млн грн.

І «Ла Страда» (силами субпідрядника ТОВ «Профітек ЛТД»), і «Екологія-Д», в числі іншого, повинні були займатися прибиранням снігу та посипанням міських доріг.

Виявилося, що мільйонні тендери виграли приватні підрядники, а дороги прибирала комунальна техніка. Приватні підрядники, яких залучає міська влада, для зазначеної категорії робіт, – не випадкові, і їх зв'язок з Дніпровської мерією досить тісний. Та і співробітників міських комунальних підприємств помічали в рядах приватних підрядників-фаворитів Дніпровської міськради.

Розслідування вчергове підтвердило той факт, що комунальне підприємство «УРЕА» допомагає вигравати багатомільйонні підряди приватним компаніям, включаючись на виконання робіт з прибирання доріг за менші гроші, ніж могло б отримати при перемозі в торгах напряму. 

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

‡агрузка...


4 роки тому Дніпро позбувся тягаря гріхів і злочинів одного з організаторів Голодомору та офіційно став Дніпром.З тих пір навіть затяті противники узаконення цієї народної назви забули й згадувати про...
Юрій Фоменко

Біля річки Жовтої

1648 року, вночі з 15 на 16 травня, військо Речі Посполитої вишикувалося для здійснення маршу до урочища Княжі Байраки ...Чим була та битва під Жовтими Водами? Початком визвольної війни? Початком бурж...
Олександр ВАЙС

Окупація

Окупація завжди починається з брехні. Певною мірою окупація і є брехнею. Довгими й марними намаганнями називати речі тим, чим вони не є і привласнюванням їх тими, кому вони ніколи не належали. Наш вип...
Колись Чорний ліс тягнувся від Карпатів до Дніпра, а Голубий ліс на Січеславщині займав майже повністю Петриківський, Царичанський, Магдалинівський, Новомосковський та Павлоградський райони.Про що сві...