App Store Google Play

Самопроголошений голова районної ради влаштував скандал, відмовляючись надягати маску в супермаркеті

8 Травня 09:00
Самопроголошений голова районної ради влаштував скандал, відмовляючись надягати маску в супермаркеті

У Дніпрі поліція затримала самопроголошеного голову Індустріально районної ради за відмову надягнути маску в супермаркеті.

Інцидент стався надвечір учора, 7 травня. На вході до "АТБ" на проспекті Калнишевського охорона супермаркету звернулась до відвідувача з проханням надягнути засіб індивідуального захисту - маску. Як відомо, у зв'язку із пандемією коронавірусу в Україні в громадських місцях діє масковий режим. Відповідно до Постанови Кабінету Міністрів, установи та магазини, робота яких дозволена у період карантину, мають контролювати, щоб відвідувачі перебували у будівлях та на території закладів виключно в масках та респіраторах.

Втім, чоловік, який представився головою Індустріальної районної ради Дніпра Євгенієм Труфановим, відмовився надягати маску, а згодом, разом із групою підтримки, яка прибула на його заклик, ще й спровокував скандал, через що охорона магазину змушена була викликати поліцію.

Правоохоронці вивели Труфанова та ще одного учасника скандалу - Анатолія Балахніна, який представився адвокатом посадовця, з супермаркету та попередели про необхідність дотримуватись карантинних заходів. Зрештою, заклик поліції залишився марним, тож депутата довелось затримати та скласти на нього протокол за статтею 44-3 КУПаП.

За словами людини, що назвалась адвокатом Труфанова, він прибув на місце події через "напад на посадову особу з боку людей в одностроях". На його думку, права та свободи людей, зокрема ходіння до супермаркету без засобів індивідуального захисту під час карантину, не можуть бути порушені без введення воєнного, або надзвичайного стану.

Євгеній Труфанов та Анатолій Балахнін - представники ГО"Багнет Нації", які не визнають чинних органів центральної та місцевої влади, а також правоохоронних органів та судів, мотивуючи це їх неконституційністю, тож створюють власні.

Так, Труфанов - є головою  "конституційного органу місцевого самоврядування держави України - Індустріальної районної у місті Дніпро ради", А Балахнін - адвокатом-детективом створеного ними ж "Мирового суду".

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

‡агрузка...


4 роки тому Дніпро позбувся тягаря гріхів і злочинів одного з організаторів Голодомору та офіційно став Дніпром.З тих пір навіть затяті противники узаконення цієї народної назви забули й згадувати про...
Юрій Фоменко

Біля річки Жовтої

1648 року, вночі з 15 на 16 травня, військо Речі Посполитої вишикувалося для здійснення маршу до урочища Княжі Байраки ...Чим була та битва під Жовтими Водами? Початком визвольної війни? Початком бурж...
Олександр ВАЙС

Окупація

Окупація завжди починається з брехні. Певною мірою окупація і є брехнею. Довгими й марними намаганнями називати речі тим, чим вони не є і привласнюванням їх тими, кому вони ніколи не належали. Наш вип...
Колись Чорний ліс тягнувся від Карпатів до Дніпра, а Голубий ліс на Січеславщині займав майже повністю Петриківський, Царичанський, Магдалинівський, Новомосковський та Павлоградський райони.Про що сві...