App Store Google Play

Самопроголошений голова районної ради влаштував скандал, відмовляючись надягати маску в супермаркеті

08.05.2020 09:00
Самопроголошений голова районної ради влаштував скандал, відмовляючись надягати маску в супермаркеті

У Дніпрі поліція затримала самопроголошеного голову Індустріально районної ради за відмову надягнути маску в супермаркеті.

Інцидент стався надвечір учора, 7 травня. На вході до "АТБ" на проспекті Калнишевського охорона супермаркету звернулась до відвідувача з проханням надягнути засіб індивідуального захисту - маску. Як відомо, у зв'язку із пандемією коронавірусу в Україні в громадських місцях діє масковий режим. Відповідно до Постанови Кабінету Міністрів, установи та магазини, робота яких дозволена у період карантину, мають контролювати, щоб відвідувачі перебували у будівлях та на території закладів виключно в масках та респіраторах.

Втім, чоловік, який представився головою Індустріальної районної ради Дніпра Євгенієм Труфановим, відмовився надягати маску, а згодом, разом із групою підтримки, яка прибула на його заклик, ще й спровокував скандал, через що охорона магазину змушена була викликати поліцію.

Правоохоронці вивели Труфанова та ще одного учасника скандалу - Анатолія Балахніна, який представився адвокатом посадовця, з супермаркету та попередели про необхідність дотримуватись карантинних заходів. Зрештою, заклик поліції залишився марним, тож депутата довелось затримати та скласти на нього протокол за статтею 44-3 КУПаП.

За словами людини, що назвалась адвокатом Труфанова, він прибув на місце події через "напад на посадову особу з боку людей в одностроях". На його думку, права та свободи людей, зокрема ходіння до супермаркету без засобів індивідуального захисту під час карантину, не можуть бути порушені без введення воєнного, або надзвичайного стану.

Євгеній Труфанов та Анатолій Балахнін - представники ГО"Багнет Нації", які не визнають чинних органів центральної та місцевої влади, а також правоохоронних органів та судів, мотивуючи це їх неконституційністю, тож створюють власні.

Так, Труфанов - є головою  "конституційного органу місцевого самоврядування держави України - Індустріальної районної у місті Дніпро ради", А Балахнін - адвокатом-детективом створеного ними ж "Мирового суду".

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

‡агрузка...


Андрій ДЕНИСЕНКО

Розрита могила

У Новоолександрівці під Дніпром - нова ілюстрація до відомого Шевченкового віршу. Під виглядом і прикриттям археологічного дослідження по варварськи знищено 5-тисячолітній курган. Усі розкоп...
Всі ми у ці дні про щось мовчимо. Кожен про своє, але і усі про одне, спільне. Але треба не лише мовчати. Треба і нагадувати, згадувати, поширювати, тільки б усі довкола ніколи не забули. 21...
Особливості українізації в одному невеликому місті і його околицях. То є не філологія. То є психологія.) Група в соціальній мережі невеликого міста центральної України. Учасники місцеві російсько...
В 1816 році в Європі стався рік без літа. В червні-серпні в Нью-Йорку, Лондоні, Парижі, Берліні були морози, сніги, бурі та затяжні дощі. Кліматичну аномалію викликало виверження вулкану Тамбора в Інд...