App Store Google Play

Самопроголошений голова районної ради влаштував скандал, відмовляючись надягати маску в супермаркеті

8 Травня 09:00
Самопроголошений голова районної ради влаштував скандал, відмовляючись надягати маску в супермаркеті

У Дніпрі поліція затримала самопроголошеного голову Індустріально районної ради за відмову надягнути маску в супермаркеті.

Інцидент стався надвечір учора, 7 травня. На вході до "АТБ" на проспекті Калнишевського охорона супермаркету звернулась до відвідувача з проханням надягнути засіб індивідуального захисту - маску. Як відомо, у зв'язку із пандемією коронавірусу в Україні в громадських місцях діє масковий режим. Відповідно до Постанови Кабінету Міністрів, установи та магазини, робота яких дозволена у період карантину, мають контролювати, щоб відвідувачі перебували у будівлях та на території закладів виключно в масках та респіраторах.

Втім, чоловік, який представився головою Індустріальної районної ради Дніпра Євгенієм Труфановим, відмовився надягати маску, а згодом, разом із групою підтримки, яка прибула на його заклик, ще й спровокував скандал, через що охорона магазину змушена була викликати поліцію.

Правоохоронці вивели Труфанова та ще одного учасника скандалу - Анатолія Балахніна, який представився адвокатом посадовця, з супермаркету та попередели про необхідність дотримуватись карантинних заходів. Зрештою, заклик поліції залишився марним, тож депутата довелось затримати та скласти на нього протокол за статтею 44-3 КУПаП.

За словами людини, що назвалась адвокатом Труфанова, він прибув на місце події через "напад на посадову особу з боку людей в одностроях". На його думку, права та свободи людей, зокрема ходіння до супермаркету без засобів індивідуального захисту під час карантину, не можуть бути порушені без введення воєнного, або надзвичайного стану.

Євгеній Труфанов та Анатолій Балахнін - представники ГО"Багнет Нації", які не визнають чинних органів центральної та місцевої влади, а також правоохоронних органів та судів, мотивуючи це їх неконституційністю, тож створюють власні.

Так, Труфанов - є головою  "конституційного органу місцевого самоврядування держави України - Індустріальної районної у місті Дніпро ради", А Балахнін - адвокатом-детективом створеного ними ж "Мирового суду".

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

‡агрузка...


В середині минулого тижня деякі справи та одне свято закинули мене у Дніпро. Тому вперше за останні 16 років я подивився на це місто поглядом киянина. Хоча киянин з мене відносний - тільки вийшов на П...
Нам вдовблювали 200 років, що Днєпрапєтровск - це російське місто, його збудували російські царі та зросійщені генсеки «і ваапщє - тут всєгда гаварілі па рускі».Але ми з вами у 2014-2015 р...
Андрій ДЕНИСЕНКО

Дніпру 1200 років

Дніпру 1200 років!Такі гасла цілком могли би прикрасити вулиці нашого міста в ці святкові дні.Міста, давнішого за Москву та імперію, з її катеринами, переписуванням історії та байками про початки житт...
Дмитро Томчук

Про COVID-19 зсередини

Это мой очередной ежедневный лонгрид, но! На этот раз я очень прошу дочитать все до конца! Особенно людей который я люблю и уважаю и я знаю, что многим не хватает сил дочитать все до конца и они прост...