App Store Google Play

ДніпроОДА продовжує ганьбитися на закупівлях у рамках боротьби протидії коронавірусу

8 Травня 21:00
ДніпроОДА продовжує ганьбитися на закупівлях у рамках боротьби протидії коронавірусу

Дніпропетровська обласна влада продовжує тонути в корупційних скандалах щодо закупівлі речей для протидії коронавірусній інфекції. Про це повідомляє На гачку, передає Дніпроград.

Нещодавно ДніпроОДА закупила антисептики та різні засоби захисту на майже сім мільйонів гривень по дуже завищених цінах. Ще й купили це все у дизайнерки одягу із Харкова, яка ніколи не брала участі у жодних державних тендерах і не займалася подібною роздрібною торгівлею.

Відповідні факти було викладено у листах до Антимонопольного комітету та Офісу фінконтролю. Про ці дії було повідомлено ДніпроОДА.

Тоді Департамент охорони здоров’я не просто розірвав договори із сумнівною дизайнеркою, а уклав додаткові угоди, де знизив вартість та обсяги закупівель до нуля. А потім оприлюднив звіти про поставку нуль товарів за нуль гривень.

Проте на офіційному державному порталі Spending, де оприлюднюється інформація про використання публічних коштів, було знайдено транзакцію на повну суму 2 219 500 гривень за одним із договорів - на закупівлю рукавичок, халатів та захисних костюмів (https://bit.ly/2zofnxO ).

Тобто, Департамент охорони здоров’я відправив дизайнерці 2,2 мільйона гривень, а в офіційному звіті вказав, що нічого не платив і нічого не отримував (https://bit.ly/2SGPwrB ).

На питання як таке можливо, журналісти  неодноразово намагалися звернутися до директора Департаменту Валерія Сердюка. Але той відмовився спілкуватися та будь-що коментувати.

Відтак, дуже іронічно, що 7 травня з’явилась інформація про те, що серед працівників ОДА знайшли коронавірус та багатьох відправили на самоізоляцію.

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

‡агрузка...


4 роки тому Дніпро позбувся тягаря гріхів і злочинів одного з організаторів Голодомору та офіційно став Дніпром.З тих пір навіть затяті противники узаконення цієї народної назви забули й згадувати про...
Юрій Фоменко

Біля річки Жовтої

1648 року, вночі з 15 на 16 травня, військо Речі Посполитої вишикувалося для здійснення маршу до урочища Княжі Байраки ...Чим була та битва під Жовтими Водами? Початком визвольної війни? Початком бурж...
Олександр ВАЙС

Окупація

Окупація завжди починається з брехні. Певною мірою окупація і є брехнею. Довгими й марними намаганнями називати речі тим, чим вони не є і привласнюванням їх тими, кому вони ніколи не належали. Наш вип...
Колись Чорний ліс тягнувся від Карпатів до Дніпра, а Голубий ліс на Січеславщині займав майже повністю Петриківський, Царичанський, Магдалинівський, Новомосковський та Павлоградський райони.Про що сві...