App Store Google Play

ДніпроОДА продовжує ганьбитися на закупівлях у рамках боротьби протидії коронавірусу

08.05.2020 21:00
ДніпроОДА продовжує ганьбитися на закупівлях у рамках боротьби протидії коронавірусу

Дніпропетровська обласна влада продовжує тонути в корупційних скандалах щодо закупівлі речей для протидії коронавірусній інфекції. Про це повідомляє На гачку, передає Дніпроград.

Нещодавно ДніпроОДА закупила антисептики та різні засоби захисту на майже сім мільйонів гривень по дуже завищених цінах. Ще й купили це все у дизайнерки одягу із Харкова, яка ніколи не брала участі у жодних державних тендерах і не займалася подібною роздрібною торгівлею.

Відповідні факти було викладено у листах до Антимонопольного комітету та Офісу фінконтролю. Про ці дії було повідомлено ДніпроОДА.

Тоді Департамент охорони здоров’я не просто розірвав договори із сумнівною дизайнеркою, а уклав додаткові угоди, де знизив вартість та обсяги закупівель до нуля. А потім оприлюднив звіти про поставку нуль товарів за нуль гривень.

Проте на офіційному державному порталі Spending, де оприлюднюється інформація про використання публічних коштів, було знайдено транзакцію на повну суму 2 219 500 гривень за одним із договорів - на закупівлю рукавичок, халатів та захисних костюмів (https://bit.ly/2zofnxO ).

Тобто, Департамент охорони здоров’я відправив дизайнерці 2,2 мільйона гривень, а в офіційному звіті вказав, що нічого не платив і нічого не отримував (https://bit.ly/2SGPwrB ).

На питання як таке можливо, журналісти  неодноразово намагалися звернутися до директора Департаменту Валерія Сердюка. Але той відмовився спілкуватися та будь-що коментувати.

Відтак, дуже іронічно, що 7 травня з’явилась інформація про те, що серед працівників ОДА знайшли коронавірус та багатьох відправили на самоізоляцію.

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

‡агрузка...


Андрій ДЕНИСЕНКО

Розрита могила

У Новоолександрівці під Дніпром - нова ілюстрація до відомого Шевченкового віршу. Під виглядом і прикриттям археологічного дослідження по варварськи знищено 5-тисячолітній курган. Усі розкоп...
Всі ми у ці дні про щось мовчимо. Кожен про своє, але і усі про одне, спільне. Але треба не лише мовчати. Треба і нагадувати, згадувати, поширювати, тільки б усі довкола ніколи не забули. 21...
Особливості українізації в одному невеликому місті і його околицях. То є не філологія. То є психологія.) Група в соціальній мережі невеликого міста центральної України. Учасники місцеві російсько...
В 1816 році в Європі стався рік без літа. В червні-серпні в Нью-Йорку, Лондоні, Парижі, Берліні були морози, сніги, бурі та затяжні дощі. Кліматичну аномалію викликало виверження вулкану Тамбора в Інд...