App Store Google Play

Будівництво трьох нових станцій метро у Дніпрі під загрозою

8 Травня 08:00
Будівництво трьох нових станцій метро у Дніпрі під загрозою

Будівництво метрополітену у Дніпрі під загрозою. За словами очільників міста, перешкодою для будівництва стає звичайна бюрократія з боку обласної влади – почали затягуватись строки видачі документів або взагалі ігнорують звернення, передає Дніпроград з посиланням на Факти.

Зокрема, компанії Limak заважають отримати дозвільні документи без будь-яких на це підстав. Головне управління Держпраці у Дніпропетровській області вже 9 місяців не надає згоди на проведення вибухових робіт.

Міська рада Дніпра та компанія Limak спільно звертаються до президента України та Кабміну з проханням втрутитися в ситуацію. Адже вчасне завершення будівництва метро – стратегічне завдання для Дніпра.

"Якщо до призначення нового керівництва області всі дозвільні документи ми отримували протягом декількох годин, нині затягування та оформлення документів затягується вже понад 9 місяців. Це досить серйозні проблеми і ми впевнені, що наші городяни заслуговують на метро", – заявив заступник міського голови Дніпра Михайло Лисенко.

Слова Лисенка підтвердив директор комунального підприємства Дніпровський метрополітен Андрій Ліпьошкін. 

"Представники обласної влади аргументують це тим, що у «Limak» нібито відсутні чотири документи. Але чомусь жодного з них держпраця раніше не вимагала. Два документи взагалі абсурдні, бо навіть не стосуються будівництва метрополітену. Інші два компанія «Limak» і так має. Їх не вимагає законодавство України, але наявність таких паперів відповідає міжнародним стандартам, за якими працює «Limak»: дозвіл на газополум’яні та вибухові роботи, а також на ті, що пов’язані з енергією вибуху (у субпідрядної організації). З-поміж іншого, держпраця вимагає від «Limak» дозволу на підземні та відкриті гірничі роботи, який взагалі повинен бути у разі видобутку корисних копалин. Дніпро, звичайно, місто, у якому може бути усе, але не малахітові родовища у тунелі метро", — зазначив директор КП «Дніпровський метрополітен» Андрій Ліпьошкін.

Міська рада Дніпра та компанія «Limak» спільно звертаються до Президента України Володимира Зеленського, Кабінету Міністрів України, Європейського банку реконструкції та розвитку і Європейського інвестиційного банку (як інвесторів цього проєкту) та інших міжнародних організацій.

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

‡агрузка...


4 роки тому Дніпро позбувся тягаря гріхів і злочинів одного з організаторів Голодомору та офіційно став Дніпром.З тих пір навіть затяті противники узаконення цієї народної назви забули й згадувати про...
Юрій Фоменко

Біля річки Жовтої

1648 року, вночі з 15 на 16 травня, військо Речі Посполитої вишикувалося для здійснення маршу до урочища Княжі Байраки ...Чим була та битва під Жовтими Водами? Початком визвольної війни? Початком бурж...
Олександр ВАЙС

Окупація

Окупація завжди починається з брехні. Певною мірою окупація і є брехнею. Довгими й марними намаганнями називати речі тим, чим вони не є і привласнюванням їх тими, кому вони ніколи не належали. Наш вип...
Колись Чорний ліс тягнувся від Карпатів до Дніпра, а Голубий ліс на Січеславщині займав майже повністю Петриківський, Царичанський, Магдалинівський, Новомосковський та Павлоградський райони.Про що сві...