App Store Google Play

Будівництво трьох нових станцій метро у Дніпрі під загрозою

08.05.2020 08:00
Будівництво трьох нових станцій метро у Дніпрі під загрозою

Будівництво метрополітену у Дніпрі під загрозою. За словами очільників міста, перешкодою для будівництва стає звичайна бюрократія з боку обласної влади – почали затягуватись строки видачі документів або взагалі ігнорують звернення, передає Дніпроград з посиланням на Факти.

Зокрема, компанії Limak заважають отримати дозвільні документи без будь-яких на це підстав. Головне управління Держпраці у Дніпропетровській області вже 9 місяців не надає згоди на проведення вибухових робіт.

Міська рада Дніпра та компанія Limak спільно звертаються до президента України та Кабміну з проханням втрутитися в ситуацію. Адже вчасне завершення будівництва метро – стратегічне завдання для Дніпра.

"Якщо до призначення нового керівництва області всі дозвільні документи ми отримували протягом декількох годин, нині затягування та оформлення документів затягується вже понад 9 місяців. Це досить серйозні проблеми і ми впевнені, що наші городяни заслуговують на метро", – заявив заступник міського голови Дніпра Михайло Лисенко.

Слова Лисенка підтвердив директор комунального підприємства Дніпровський метрополітен Андрій Ліпьошкін. 

"Представники обласної влади аргументують це тим, що у «Limak» нібито відсутні чотири документи. Але чомусь жодного з них держпраця раніше не вимагала. Два документи взагалі абсурдні, бо навіть не стосуються будівництва метрополітену. Інші два компанія «Limak» і так має. Їх не вимагає законодавство України, але наявність таких паперів відповідає міжнародним стандартам, за якими працює «Limak»: дозвіл на газополум’яні та вибухові роботи, а також на ті, що пов’язані з енергією вибуху (у субпідрядної організації). З-поміж іншого, держпраця вимагає від «Limak» дозволу на підземні та відкриті гірничі роботи, який взагалі повинен бути у разі видобутку корисних копалин. Дніпро, звичайно, місто, у якому може бути усе, але не малахітові родовища у тунелі метро", — зазначив директор КП «Дніпровський метрополітен» Андрій Ліпьошкін.

Міська рада Дніпра та компанія «Limak» спільно звертаються до Президента України Володимира Зеленського, Кабінету Міністрів України, Європейського банку реконструкції та розвитку і Європейського інвестиційного банку (як інвесторів цього проєкту) та інших міжнародних організацій.

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

‡агрузка...


Андрій ДЕНИСЕНКО

Розрита могила

У Новоолександрівці під Дніпром - нова ілюстрація до відомого Шевченкового віршу. Під виглядом і прикриттям археологічного дослідження по варварськи знищено 5-тисячолітній курган. Усі розкоп...
Всі ми у ці дні про щось мовчимо. Кожен про своє, але і усі про одне, спільне. Але треба не лише мовчати. Треба і нагадувати, згадувати, поширювати, тільки б усі довкола ніколи не забули. 21...
Особливості українізації в одному невеликому місті і його околицях. То є не філологія. То є психологія.) Група в соціальній мережі невеликого міста центральної України. Учасники місцеві російсько...
В 1816 році в Європі стався рік без літа. В червні-серпні в Нью-Йорку, Лондоні, Парижі, Берліні були морози, сніги, бурі та затяжні дощі. Кліматичну аномалію викликало виверження вулкану Тамбора в Інд...