App Store Google Play

Авакову та Філатову пояснили причини протесту у Дніпрі

8 Травня 19:00
Авакову та Філатову пояснили причини протесту у Дніпрі

Засновник ГО «ЦСТ «Інфопростір», керівник регіонального Штабу «Руху Опору Капітуляції» Андрій Денисенко офіційно повідомив міністра внутрішніх справ Арсена Авакова та мера Дніпра Бооиса Філатова про проведення в Дніпрі 11 травня масштабного мітингу.

У своїх зверненнях до Авакова та Філатова екс-нардеп повідомляє: дніпряни змушенні в умовах карантину виходити на вуличну акцію протесту через свавілля та порушення Закону з боку представників обласної влади та особисто голови Дніпропетровської облради Святослава Олійника.

«В умовах наростання злочинних дій Олійника та очолюваної ним організованої злочинної групи проти ГО «ЦСТ «Інфопростір» та «Рух Опору Капітуляції», які відбуваються саме в ці дні, ми змушені вдатися до мітингу протесту як крайнього заходу на захист наших законних, конституційних прав», - йдеться в листах Денисенка до Авакова та Філатова.

Він нагадав, у першу чергу, міністру Авакову, що серед порушень закону, які за заявою громадської організації «ЦСТ «Інфопростір» розслідуються в рамках кримінального провадження за ст. 170 ККУ, вже були незаконне відключення орендованої громадською організацією у облради будівлі від електроенергії, спроби рейдерського захоплення цього приміщення тітушками, знищення майна громадських організацій, що знаходиться в цій будівлі, побиття активістів, зривання червоно-чорного прапору, незаконне заклеювання гасел проти капітуляції символікою Червоного Хреста без згоди цієї організації.

«У зв’язку з чим повідомляємо Вас, що в районі Алеї Героїв, біля інформаційно-виставкового центру «Mediaprostir» (пр. О.Поля, 2Д) 11 травня о 12:00 відбудеться мітинг протесту проти системних злочинних дій керівництва Дніпропетровської облради в особі її голови Святослава Олійника за підтримки органів місцевої Національної поліції, які спрямовані на перешкоджання законної громадської діяльності нашої організації та «Руху Опору Капітуляції», - написав у своїх листах Денисенко.

У свою чергу, екс-нардеп пообіцяв дотримуватися громадського порядку та необхідної фізичної дистанції між учасниками заходу та наявності в учасників мітингу масок та дезінфекторів.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

‡агрузка...


4 роки тому Дніпро позбувся тягаря гріхів і злочинів одного з організаторів Голодомору та офіційно став Дніпром.З тих пір навіть затяті противники узаконення цієї народної назви забули й згадувати про...
Юрій Фоменко

Біля річки Жовтої

1648 року, вночі з 15 на 16 травня, військо Речі Посполитої вишикувалося для здійснення маршу до урочища Княжі Байраки ...Чим була та битва під Жовтими Водами? Початком визвольної війни? Початком бурж...
Олександр ВАЙС

Окупація

Окупація завжди починається з брехні. Певною мірою окупація і є брехнею. Довгими й марними намаганнями називати речі тим, чим вони не є і привласнюванням їх тими, кому вони ніколи не належали. Наш вип...
Колись Чорний ліс тягнувся від Карпатів до Дніпра, а Голубий ліс на Січеславщині займав майже повністю Петриківський, Царичанський, Магдалинівський, Новомосковський та Павлоградський райони.Про що сві...