App Store Google Play

Авакову та Філатову пояснили причини протесту у Дніпрі

08.05.2020 19:00
Авакову та Філатову пояснили причини протесту у Дніпрі

Засновник ГО «ЦСТ «Інфопростір», керівник регіонального Штабу «Руху Опору Капітуляції» Андрій Денисенко офіційно повідомив міністра внутрішніх справ Арсена Авакова та мера Дніпра Бооиса Філатова про проведення в Дніпрі 11 травня масштабного мітингу.

У своїх зверненнях до Авакова та Філатова екс-нардеп повідомляє: дніпряни змушенні в умовах карантину виходити на вуличну акцію протесту через свавілля та порушення Закону з боку представників обласної влади та особисто голови Дніпропетровської облради Святослава Олійника.

«В умовах наростання злочинних дій Олійника та очолюваної ним організованої злочинної групи проти ГО «ЦСТ «Інфопростір» та «Рух Опору Капітуляції», які відбуваються саме в ці дні, ми змушені вдатися до мітингу протесту як крайнього заходу на захист наших законних, конституційних прав», - йдеться в листах Денисенка до Авакова та Філатова.

Він нагадав, у першу чергу, міністру Авакову, що серед порушень закону, які за заявою громадської організації «ЦСТ «Інфопростір» розслідуються в рамках кримінального провадження за ст. 170 ККУ, вже були незаконне відключення орендованої громадською організацією у облради будівлі від електроенергії, спроби рейдерського захоплення цього приміщення тітушками, знищення майна громадських організацій, що знаходиться в цій будівлі, побиття активістів, зривання червоно-чорного прапору, незаконне заклеювання гасел проти капітуляції символікою Червоного Хреста без згоди цієї організації.

«У зв’язку з чим повідомляємо Вас, що в районі Алеї Героїв, біля інформаційно-виставкового центру «Mediaprostir» (пр. О.Поля, 2Д) 11 травня о 12:00 відбудеться мітинг протесту проти системних злочинних дій керівництва Дніпропетровської облради в особі її голови Святослава Олійника за підтримки органів місцевої Національної поліції, які спрямовані на перешкоджання законної громадської діяльності нашої організації та «Руху Опору Капітуляції», - написав у своїх листах Денисенко.

У свою чергу, екс-нардеп пообіцяв дотримуватися громадського порядку та необхідної фізичної дистанції між учасниками заходу та наявності в учасників мітингу масок та дезінфекторів.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

‡агрузка...


Андрій ДЕНИСЕНКО

Розрита могила

У Новоолександрівці під Дніпром - нова ілюстрація до відомого Шевченкового віршу. Під виглядом і прикриттям археологічного дослідження по варварськи знищено 5-тисячолітній курган. Усі розкоп...
Всі ми у ці дні про щось мовчимо. Кожен про своє, але і усі про одне, спільне. Але треба не лише мовчати. Треба і нагадувати, згадувати, поширювати, тільки б усі довкола ніколи не забули. 21...
Особливості українізації в одному невеликому місті і його околицях. То є не філологія. То є психологія.) Група в соціальній мережі невеликого міста центральної України. Учасники місцеві російсько...
В 1816 році в Європі стався рік без літа. В червні-серпні в Нью-Йорку, Лондоні, Парижі, Берліні були морози, сніги, бурі та затяжні дощі. Кліматичну аномалію викликало виверження вулкану Тамбора в Інд...