App Store Google Play

Жодних документів на вивіски, якими обклеїли штаб РОК немає, це - беззаконня! - Андрій Денисенко

6 Травня 12:00
Жодних документів на вивіски, якими обклеїли штаб РОК немає, це - беззаконня! - Андрій Денисенко

Координатор Руху опору капітуляції Дніпра та Січеславщини Андрій Денисенко  звернув увагу цинічне беззаконня, з яким обласна влада намагається перешкодити діяльності РОКу.

"Навіть за наявності яких-небудь "документів" про розміщення нових вивісок - вони не мають юридичної сили. Бо є нерозірваний і діючий до березня 2021 року договір оренди у ГО "ЦСТ "Інфопростір" на використання будівлі Медіапростору та штабу РОКу. І тільки орендар має право визначати - що буде розміщено на будівлі. Усе інше - це протиправні дії" - заявив політик 6 травня.

Андрій Денисенко констатував, що обласна влада може вдатися до того, що просто викине речі орендаря із законно займаного приміщення. І під прикриттям поліції до приміщень в'їдуть інші люди. Так само у будь-яке житло громадян можуть в'їхати, за відмашки Святослава Олійника, якісь "дивні і незрозумілі" люди.

Слід зауважити, що подіьні зухвалі безчинства виконуються по відношенню до офіційного орендаря, який на відміну від попередніх користувачів, сплачує законну високу орендну платню - близько 42 тисяч гривень до обласного бюджету щомісяця - а також сплачує комунальні послуги.

Однак ще з жовтня 2019-го року будівлю незаконно відключено від електроенергії, а всі системи живляться саме нею. Підстанція ж для постання енергії знаходиться на території обласної ради.

Тим часом, зловмисники, використовуючи кран та за сприяння поліції завісили вивіску РОКу новою - із написом "Волонтерський центр боротьби з COVID-19"

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

‡агрузка...


4 роки тому Дніпро позбувся тягаря гріхів і злочинів одного з організаторів Голодомору та офіційно став Дніпром.З тих пір навіть затяті противники узаконення цієї народної назви забули й згадувати про...
Юрій Фоменко

Біля річки Жовтої

1648 року, вночі з 15 на 16 травня, військо Речі Посполитої вишикувалося для здійснення маршу до урочища Княжі Байраки ...Чим була та битва під Жовтими Водами? Початком визвольної війни? Початком бурж...
Олександр ВАЙС

Окупація

Окупація завжди починається з брехні. Певною мірою окупація і є брехнею. Довгими й марними намаганнями називати речі тим, чим вони не є і привласнюванням їх тими, кому вони ніколи не належали. Наш вип...
Колись Чорний ліс тягнувся від Карпатів до Дніпра, а Голубий ліс на Січеславщині займав майже повністю Петриківський, Царичанський, Магдалинівський, Новомосковський та Павлоградський райони.Про що сві...