App Store Google Play

Жодних документів на вивіски, якими обклеїли штаб РОК немає, це - беззаконня! - Андрій Денисенко

06.05.2020 12:00
Жодних документів на вивіски, якими обклеїли штаб РОК немає, це - беззаконня! - Андрій Денисенко

Координатор Руху опору капітуляції Дніпра та Січеславщини Андрій Денисенко  звернув увагу цинічне беззаконня, з яким обласна влада намагається перешкодити діяльності РОКу.

"Навіть за наявності яких-небудь "документів" про розміщення нових вивісок - вони не мають юридичної сили. Бо є нерозірваний і діючий до березня 2021 року договір оренди у ГО "ЦСТ "Інфопростір" на використання будівлі Медіапростору та штабу РОКу. І тільки орендар має право визначати - що буде розміщено на будівлі. Усе інше - це протиправні дії" - заявив політик 6 травня.

Андрій Денисенко констатував, що обласна влада може вдатися до того, що просто викине речі орендаря із законно займаного приміщення. І під прикриттям поліції до приміщень в'їдуть інші люди. Так само у будь-яке житло громадян можуть в'їхати, за відмашки Святослава Олійника, якісь "дивні і незрозумілі" люди.

Слід зауважити, що подіьні зухвалі безчинства виконуються по відношенню до офіційного орендаря, який на відміну від попередніх користувачів, сплачує законну високу орендну платню - близько 42 тисяч гривень до обласного бюджету щомісяця - а також сплачує комунальні послуги.

Однак ще з жовтня 2019-го року будівлю незаконно відключено від електроенергії, а всі системи живляться саме нею. Підстанція ж для постання енергії знаходиться на території обласної ради.

Тим часом, зловмисники, використовуючи кран та за сприяння поліції завісили вивіску РОКу новою - із написом "Волонтерський центр боротьби з COVID-19"

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

‡агрузка...


Андрій ДЕНИСЕНКО

Розрита могила

У Новоолександрівці під Дніпром - нова ілюстрація до відомого Шевченкового віршу. Під виглядом і прикриттям археологічного дослідження по варварськи знищено 5-тисячолітній курган. Усі розкоп...
Всі ми у ці дні про щось мовчимо. Кожен про своє, але і усі про одне, спільне. Але треба не лише мовчати. Треба і нагадувати, згадувати, поширювати, тільки б усі довкола ніколи не забули. 21...
Особливості українізації в одному невеликому місті і його околицях. То є не філологія. То є психологія.) Група в соціальній мережі невеликого міста центральної України. Учасники місцеві російсько...
В 1816 році в Європі стався рік без літа. В червні-серпні в Нью-Йорку, Лондоні, Парижі, Берліні були морози, сніги, бурі та затяжні дощі. Кліматичну аномалію викликало виверження вулкану Тамбора в Інд...