App Store Google Play

IT Dnipro Community допомагає у боротьбі з COVID-19

5 Травня 20:00
 IT Dnipro Community допомагає у боротьбі з COVID-19

Ще до початку карантину представники IT Dnipro Community почали шукати спосіб зробити свій внесок у боротьбу з COVID-19. Як розповіли у спільноті, розуміючи необхідність в першу чергу захистити лікарів, учасники ком'юніті вирішили скерувати свої зусилля на забезпеченні саме медичних працівників засобами індивідуального захисту. 

IT Dnipro Community швидко стало платформою для консолідації допомоги, яку надають IT-компанії Дніпра та Дніпропетровської області медичним закладам для боротьби з вірусом. На заклик виконавчого директора IT Dnipro Community Євгена Гостіщева об’єднатися для допомоги лікарям у боротьбі з коронавірусом відгукнулося, чимало людей, зокрема і інші бізнес-спільноти, які мають схожі цілі.

"Ми зв’язалися з ними, поспілкувалися в онлайн-конференції, і в результаті вирішили об'єднатися, щоб ефективно координувати свої дії та разом протистояти пандемії. Так з'явилася єдина платформа боротьби з коронавірусом “Бізнес Дніпра vs COVID-19”", - розповів Гостіщев.

Збір коштів здійснили на базі благодійного фонду Kiddo, який взяв на себе функцію фандрейзингу.

Партнер IТ Dnipro Community — RunIT — оперативно допоміг з розробкою сайту для нашого об'єднання, щоб кожен охочий міг зручно зробити свій внесок і долучитися до боротьби. 

З моменту виникнення платформи Бізнес Дніпра vs COVID-19 її представники спільними зусиллями залучили на допомогу медикам вже понад 4 300 000 грн. З них допомога IТ Dnipro Community, компаній-учасників і партнерів, у грошовому вимірі складає близько 1 341 000 грн. Що стосується нематеріального внеску — його складно виміряти, але він є не менш вагомим.

Євген Гостіщев розповів про складнощі, які виникають у зв'язку з пошуком необхідних засобів для медзакладів:

“У процесі пошуку засобів для лікарів ми постали перед рядом проблем. Зараз складно знайти потрібний товар з сертифікатом якості, не завжди він є в наявності, тож закупівлі відбуваються досить повільно. Важко отримати якісний товар з Китаю, не кажучи вже про терміни доставки, тому ми зосередили зусилля на пошуку місцевих постачальників. На жаль, на локальному ринку сировина теж закінчується і часто не поповнюється. Незважаючи на це, завдяки партнерам по платформі Бізнес Дніпра vs COVID-19, нам вдається знаходити потрібних постачальників”. 

На кошти IТ Dnipro Community, компаній-учасників і партнерів, вже закуплено велику кількість засобів індивідуального захисту для працівників опорних лікарень:

 • Респіратори FFP2 – 2 600 шт.

 • Респіратори FFP3 — 1 850 шт.

 • Багаторазові костюми захисту —500 шт.

 • Костюми захисту – 990 шт.

 • Захисні окуляри — 2 250 шт.

 • Рукавички — 3 700 пар

 • Антисептик – 53 л

 • Аплікатори – для тестування на COVID-19 — 500 шт.

 • Шпателі – для тестування на COVID-19 — 500 шт.

 • Zip-пакети – для тестування на COVID-19 — 500 шт.

 • Паперові рушники – 80 одиниць

 • Засоби побутової хімії у великій кількості.

На думку Євгена Гостіщева, не варто недооцінювати внесок компаній, волонтерів і благодійників, вважаючи, що держава має забезпечувати лікарні всіма необхідними засобами, адже бізнес є більш гнучким та діє оперативніше.

"Ми розуміємо, що діяти треба миттєво, адже це може зберегти життя. Тому ми підключаємо наші ресурси і допомагаємо тим, що в наших силах”, — розповідає Євген Гостіщев.

Очікується, що потреби лікарень будуть зростати. За прогнозами Міністерства охорони здоров'я, пік захворювань слід очікувати на початку травня. Тому координатори платформи Бизнес Днепра vs Сovid-19 підтримують зв'язок з опорними лікарнями, оперативно реагуючи на їхні запити.

 

 

 

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

‡агрузка...


4 роки тому Дніпро позбувся тягаря гріхів і злочинів одного з організаторів Голодомору та офіційно став Дніпром.З тих пір навіть затяті противники узаконення цієї народної назви забули й згадувати про...
Юрій Фоменко

Біля річки Жовтої

1648 року, вночі з 15 на 16 травня, військо Речі Посполитої вишикувалося для здійснення маршу до урочища Княжі Байраки ...Чим була та битва під Жовтими Водами? Початком визвольної війни? Початком бурж...
Олександр ВАЙС

Окупація

Окупація завжди починається з брехні. Певною мірою окупація і є брехнею. Довгими й марними намаганнями називати речі тим, чим вони не є і привласнюванням їх тими, кому вони ніколи не належали. Наш вип...
Колись Чорний ліс тягнувся від Карпатів до Дніпра, а Голубий ліс на Січеславщині займав майже повністю Петриківський, Царичанський, Магдалинівський, Новомосковський та Павлоградський райони.Про що сві...