App Store Google Play

ДніпроОДА закуповує комунальну техніку в офшорної компанії за 86 мільйонів

5 Травня 13:00
ДніпроОДА закуповує комунальну техніку в офшорної компанії за 86 мільйонів

31 міні-навантажувач Bobcat на суму 86 мільйонів скоро з'явиться на Дніпропетровщині. Техніку для благоустрою населених пунктів області замовили в ДніпроОДА, передає Дніпроград з посиланням на Інформатор

Департамент житлово-комунального господарства та будівництва Дніпропетровської обласної державної адміністрації закуповує техніку для санітарної очистки та благоустрою населених пунктів. 31 міні-навантажувач, загальною вартістю 86 млн 393 тис. 996 грн, дніпрянам продасть компанія Торговий дім «АЛЬФАТЕХ».

Спочатку на придбання техніки планувалося витратити 87 мільйонів. Свої пропозиції для участі в закупівлі подали три компанії - ТОВ «Техноплаза Україна», ТД «Альфатех» і торгова компанія «СПЕЦЗАПЧАСТЬ». Документи останньої замовником були відхилені. На що представники «Спецзапчаті» подали скаргу в АМКУ. Також була подана скарга про порушення законодавства у сфері державних закупівель. Адміністративна колегія АМКУ визнала дії замовника правомірними і не задовольнила скарги.

У заявці на поставку техніки для санітарної очистки та благоустрою населених пунктів ДніпроОДА вказані:

- 2 міні-навантажувачи вантажопідйомністю 1 850 кг. У комплектації передбачається ківш, відвал снігоприбиральний, підмітальна щітка, зворотна лопата, гідромолот і подрібнювач пнів.

- 24 міні-навантажувачи вантажопідйомністю 1 550 кг зі змінним навісним обладнанням. У комплекті змінні елементи: ківш індустріальний, відвал снігоприбиральний, підмітальна щітка, зворотна лопата, гідромолот.

- 5 міні-навантажувачів вантажопідйомністю 1 550 кг зі змінним обладнанням. У комплектації: ківш індустріальний, ротор снігоприбиральний, гідромолот.

До кожної категорії додаються технічні характеристики. На техніку повинна бути гарантія менше 12 місяців або 2000 мотогодин. Замовлено гарантійне і післягарантійне обслуговування в центрах сервісного обслуговування, наявність складу запасних частин. Замовник зажадав надати опис сервісної служби.

Вся поставлена ​​техніка повинна бути не раніше 2019 року випуску.

ТД «Альфатех» зобов'язався поставити одноківшових фронтальних міні-навантажувачів компанії Bobcat S850 - 2 шт., Одноківшових фронтальних міні-навантажувачів компанії Bobcat S770 - 29 шт.

Власне, таке докладний опис технічних параметрів і викликало подив у учасників закупівлі і підозри в лобіюванні інтересів переможця.

ТОВ Торговий дім «Альфатех» спеціалізується на оптовій торгівлі машинами і устаткуванням для добувної промисловості та будівництва. Зареєстрована організація близько 10 років тому в смт Слобожанське Дніпропетровської області.

Згідно з даними аналітичної платформи Youcontrol, бенефіціарний власник компанії Євген Гармата, прописаний в запорізькому селі Федорівка. Засновники компанії - житель Дніпра Олександр Романюк (1,2%) і Фабіола Компані Лімітед з Сейшельських островів (98,8%).

Раніше Романюк володів співзвучною за назвою компанією ТОВ «Альфатех», також з офшорної пропискою, яка припинила своє існування в 2019 році. Але за компанією досі тягнеться слід кримінальних і господарських судових тяжб.

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

‡агрузка...


4 роки тому Дніпро позбувся тягаря гріхів і злочинів одного з організаторів Голодомору та офіційно став Дніпром.З тих пір навіть затяті противники узаконення цієї народної назви забули й згадувати про...
Юрій Фоменко

Біля річки Жовтої

1648 року, вночі з 15 на 16 травня, військо Речі Посполитої вишикувалося для здійснення маршу до урочища Княжі Байраки ...Чим була та битва під Жовтими Водами? Початком визвольної війни? Початком бурж...
Олександр ВАЙС

Окупація

Окупація завжди починається з брехні. Певною мірою окупація і є брехнею. Довгими й марними намаганнями називати речі тим, чим вони не є і привласнюванням їх тими, кому вони ніколи не належали. Наш вип...
Колись Чорний ліс тягнувся від Карпатів до Дніпра, а Голубий ліс на Січеславщині займав майже повністю Петриківський, Царичанський, Магдалинівський, Новомосковський та Павлоградський райони.Про що сві...