App Store Google Play

ДніпроОДА закуповує комунальну техніку в офшорної компанії за 86 мільйонів

05.05.2020 13:00
ДніпроОДА закуповує комунальну техніку в офшорної компанії за 86 мільйонів

31 міні-навантажувач Bobcat на суму 86 мільйонів скоро з'явиться на Дніпропетровщині. Техніку для благоустрою населених пунктів області замовили в ДніпроОДА, передає Дніпроград з посиланням на Інформатор

Департамент житлово-комунального господарства та будівництва Дніпропетровської обласної державної адміністрації закуповує техніку для санітарної очистки та благоустрою населених пунктів. 31 міні-навантажувач, загальною вартістю 86 млн 393 тис. 996 грн, дніпрянам продасть компанія Торговий дім «АЛЬФАТЕХ».

Спочатку на придбання техніки планувалося витратити 87 мільйонів. Свої пропозиції для участі в закупівлі подали три компанії - ТОВ «Техноплаза Україна», ТД «Альфатех» і торгова компанія «СПЕЦЗАПЧАСТЬ». Документи останньої замовником були відхилені. На що представники «Спецзапчаті» подали скаргу в АМКУ. Також була подана скарга про порушення законодавства у сфері державних закупівель. Адміністративна колегія АМКУ визнала дії замовника правомірними і не задовольнила скарги.

У заявці на поставку техніки для санітарної очистки та благоустрою населених пунктів ДніпроОДА вказані:

- 2 міні-навантажувачи вантажопідйомністю 1 850 кг. У комплектації передбачається ківш, відвал снігоприбиральний, підмітальна щітка, зворотна лопата, гідромолот і подрібнювач пнів.

- 24 міні-навантажувачи вантажопідйомністю 1 550 кг зі змінним навісним обладнанням. У комплекті змінні елементи: ківш індустріальний, відвал снігоприбиральний, підмітальна щітка, зворотна лопата, гідромолот.

- 5 міні-навантажувачів вантажопідйомністю 1 550 кг зі змінним обладнанням. У комплектації: ківш індустріальний, ротор снігоприбиральний, гідромолот.

До кожної категорії додаються технічні характеристики. На техніку повинна бути гарантія менше 12 місяців або 2000 мотогодин. Замовлено гарантійне і післягарантійне обслуговування в центрах сервісного обслуговування, наявність складу запасних частин. Замовник зажадав надати опис сервісної служби.

Вся поставлена ​​техніка повинна бути не раніше 2019 року випуску.

ТД «Альфатех» зобов'язався поставити одноківшових фронтальних міні-навантажувачів компанії Bobcat S850 - 2 шт., Одноківшових фронтальних міні-навантажувачів компанії Bobcat S770 - 29 шт.

Власне, таке докладний опис технічних параметрів і викликало подив у учасників закупівлі і підозри в лобіюванні інтересів переможця.

ТОВ Торговий дім «Альфатех» спеціалізується на оптовій торгівлі машинами і устаткуванням для добувної промисловості та будівництва. Зареєстрована організація близько 10 років тому в смт Слобожанське Дніпропетровської області.

Згідно з даними аналітичної платформи Youcontrol, бенефіціарний власник компанії Євген Гармата, прописаний в запорізькому селі Федорівка. Засновники компанії - житель Дніпра Олександр Романюк (1,2%) і Фабіола Компані Лімітед з Сейшельських островів (98,8%).

Раніше Романюк володів співзвучною за назвою компанією ТОВ «Альфатех», також з офшорної пропискою, яка припинила своє існування в 2019 році. Але за компанією досі тягнеться слід кримінальних і господарських судових тяжб.

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

‡агрузка...


Андрій ДЕНИСЕНКО

Розрита могила

У Новоолександрівці під Дніпром - нова ілюстрація до відомого Шевченкового віршу. Під виглядом і прикриттям археологічного дослідження по варварськи знищено 5-тисячолітній курган. Усі розкоп...
Всі ми у ці дні про щось мовчимо. Кожен про своє, але і усі про одне, спільне. Але треба не лише мовчати. Треба і нагадувати, згадувати, поширювати, тільки б усі довкола ніколи не забули. 21...
Особливості українізації в одному невеликому місті і його околицях. То є не філологія. То є психологія.) Група в соціальній мережі невеликого міста центральної України. Учасники місцеві російсько...
В 1816 році в Європі стався рік без літа. В червні-серпні в Нью-Йорку, Лондоні, Парижі, Берліні були морози, сніги, бурі та затяжні дощі. Кліматичну аномалію викликало виверження вулкану Тамбора в Інд...