App Store Google Play

Цугцванг Зеленського, або Тиха революція вже почалась

4 Травня 18:00
Цугцванг Зеленського, або Тиха революція вже почалась

Я дуже хотів помилятися з вибором рік тому, коли голосував за Порошенка. Я дійсно дуже хотів, щоб через рік-два я міг написати пост «був неправий, вибачте». Ну бо ж були деякі ніби адекватні люди в команді, з непоганими мріями та баченнями. Але… я не помилився.

Рік після другого туру виборів проходив в карантині, який ніхто не розуміє, в тому числі сама влада. (До речі, з якогось дива цей рік називали Роком президентства Зеленського, хоча рік рахується тільки після інавгурації).

Некомпетентність – це не сказати нічого. Некомпетентність плюс зарозумілість плюс самозакоханість та гординя. Це – теперішня влада. Якби вона була просто проросійською – це було б легше, серйозно. Ми б бачили якісь дії, і хоча б розуміли, як діяти чи протидіяти. А насправді –дій нема. Бо це – просто каша думок, вчинків, висловів та напрямків діяльности. Нічого не зрозуміло. Лебідь, рак і щука, помножені на 100500. Криза помаранчевої команди 2005 року проти теперішнього бедламу – ідеал порядку та політики.

Коли оголошено карантин та правила, які не піддаються логіці – це дно.

Бо ж люди б розуміли карантин, якби були логічні правила, і для всіх. А не якісь неймовірні рішення, де кава з вікна МакДональдса чимось відрізняється від кави з вікна якогось іншого кафе.

Постійні незрозумілі рухи з авіаперельотами з-за кордону – це дно. Бо якщо кордон закритий, то він закритий. А якщо відкритий – то відкритий.

Заборона виїжджати на роботу за кордон – це дно, бо взагалі невідомо що. Це не намагання запровадити кріпацтво, це – просто відсутність сірої речовини в головах владоможців, тут навіть слів не підбереш.

Так а що люди, для яких запроваджено карантин? Нагадаю, що це – ті самі люди, 73% з яких проголосувало за президента Зеленського рік тому. Ті самі, в яких серіалом та виступами плекали зневажливе ставлення до закону та владних інституцій. Ті самі, які бачили спасителя в очах Голобородька. Як поводяться люди?

А спочатку вони не розуміли, але були обережні – частина – з масками, досить віддалено один від одного. Потім – ніби з розумінням. Майже всі – в масках, дуже спокійно, віддалено. Машин на вулицях мало, нічого не працює.

Але цього тижня, принаймні у Львові – бум.

Після оголошень, що «буде послаблено карантин», після побачених МакДональдсів та Епіцентрів, а тим більше після Тищенка з рестораном – все майже повернулося на докарантинний режим.

Маски носять максимум 25%, причому половина з них – на підборідді. Кафешки торгують через вікна та відчинені двері. Парковки вже повністю зайняті машинами, трафік відновився.

А карантин ніхто не відміняв. Просто оця прекрасна влада навіть через рік так і не спромоглася найняти нормальних менеджерів, які б правильно комунікували. Ця влада не спромоглася своїх представників поставити у законне русло.

І ті самі люди, які не слухали попередню владу і норми закону, не будуть слухати і цю.

А якщо уряд і далі буде поводитися, як работорговець, з працівниками, що хочуть за кордон – то його пошлють подалі.

Бо палка має два кінці. І якщо плекати непослух і неповагу, то вона потім повернеться проти тих, хто їх плекав. І виходу вже не буде, бо час на пояснення пройшов. Жодні рейтинги не спасти.

Тихий непослух може стати тихою революцією. Це вже цугцванг, Володимире Олександровичу.

Це вже цугцванг

SiteUa

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

‡агрузка...


4 роки тому Дніпро позбувся тягаря гріхів і злочинів одного з організаторів Голодомору та офіційно став Дніпром.З тих пір навіть затяті противники узаконення цієї народної назви забули й згадувати про...
Юрій Фоменко

Біля річки Жовтої

1648 року, вночі з 15 на 16 травня, військо Речі Посполитої вишикувалося для здійснення маршу до урочища Княжі Байраки ...Чим була та битва під Жовтими Водами? Початком визвольної війни? Початком бурж...
Олександр ВАЙС

Окупація

Окупація завжди починається з брехні. Певною мірою окупація і є брехнею. Довгими й марними намаганнями називати речі тим, чим вони не є і привласнюванням їх тими, кому вони ніколи не належали. Наш вип...
Колись Чорний ліс тягнувся від Карпатів до Дніпра, а Голубий ліс на Січеславщині займав майже повністю Петриківський, Царичанський, Магдалинівський, Новомосковський та Павлоградський райони.Про що сві...