App Store Google Play

Стали відомі фінансові подробиці цьогорічного книжкового фестивалю в Дніпрі

3 Травня 16:00
Стали відомі фінансові подробиці цьогорічного книжкового фестивалю в Дніпрі

Департамент гуманітарної політики Дніпровської міської ради 14 квітня за результатами тендеру замовив ТОВ «Культпросвет» послуги з організації та проведення книжкового фестивалю за 1,99 млн грн. Про це повідомляється у системі «Прозорро», передає Дніпроград з посиланням на НАШІ ГРОШІ

Міжнародний книжковий фестиваль «Book Space» із книжковим ярмарком планують провести 30 вересня 2020 року. На фестиваль мають запросити Оксану Забужко, Сергія Жадана, Алевтину Кахідзе, Ірину Славінську, Софію Андрухович і Тараса Прохаська.

Виконавець повинен забезпечити побут учасників і технічне забезпечення заходів. Хоча гонорари не передбачені, вони можуть бути виплачені окремо спонсорами чи меценатами.

Договір передбачає такі програми фестивалю: центральну, дитячу, видавничу, музичну, а також три спеціальні програми – «Тандеми», «Terra Incognita» і «Книжки майбутнього».

Заходи відбуватимуть у восьми павільйонах і на концертному майданчику. Також мають поставити два невеликі павільйони для реквізиту, обладнання і знаходження персоналу.

З усіх коштів на технічне забезпечення піде найбільше – 1,47 млн грн. Ще 255 тис грн. відведено на витрати на відрядження і перебування учасників, 170 тис грн. – на рекламу, 37 тис грн. – на зарплату або оплату за договорами підряду режисерсько-постановочної та адміністративної груп, артистичного персоналу з нарахуваннями на неї, 20 тис грн. – на адміністративні витрати, 20 тис грн. – на прибуток, 15 тис грн. – на накладні витрати.

Ціна угоди на 10 тис грн., або 0,5% нижча від очікуваної вартості закупівлі у 2,00 млн грн.

Єдиним конкурентом було місцеве ПП Творче агентство «Майстерня подій» Григорія Портянка, яке виграло тендер щодо торішнього фестивалю «Book Space» за 1,98 млн грн.

Директором місцевої фірми «Культпросвет» є Валерія Мороз, до 2018 року – головна спеціалістка Відділу інфраструктури галузі культури міста Управління культури Департаменту гуманітарної політики Дніпровської міськради. Засновниками є Олександр Гомольський із Дніпра і Вадим Гефтер із Запоріжжя. Останній з 2018 року в якості ФОПа отримав підрядів Департаменту гуманітарної політики Дніпровської міськради щодо арт-проекту «Вечір Пірсу» і фестивалю «Облака» на 2,25 млн грн. Гефтер відомий як бард, якого внесли в базу «Миротворця» за участь у фестивалі в окупованому Росією Криму.

Загалом із 2017 року «Культпросвет» отримав підрядів нинішнього замовника та Департаменту економічного розвитку Дніпропетровської ОДА на 7,56 млн грн.

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

‡агрузка...


У Дніпрі вже багато писали про корупційні схеми з будівництвом нового аеропорту за 2 мільярди бюджетних коштів, яке відбувається фактично в інтересах олігарха Коломойського.Але за кадром залишилася іс...
Нам вдовблювали 200 років, що Днєпрапєтровск - це російське місто, його збудували російські царі та зросійщені генсеки «і ваапщє - тут всєгда гаварілі па рускі».Але ми з вами у 2014-2015 р...
Андрій ДЕНИСЕНКО

Дніпру 1200 років

Дніпру 1200 років!Такі гасла цілком могли би прикрасити вулиці нашого міста в ці святкові дні.Міста, давнішого за Москву та імперію, з її катеринами, переписуванням історії та байками про початки житт...
Дмитро Томчук

Про COVID-19 зсередини

Это мой очередной ежедневный лонгрид, но! На этот раз я очень прошу дочитать все до конца! Особенно людей который я люблю и уважаю и я знаю, что многим не хватает сил дочитать все до конца и они прост...