App Store Google Play

Стали відомі фінансові подробиці цьогорічного книжкового фестивалю в Дніпрі

3 Травня 16:00
Стали відомі фінансові подробиці цьогорічного книжкового фестивалю в Дніпрі

Департамент гуманітарної політики Дніпровської міської ради 14 квітня за результатами тендеру замовив ТОВ «Культпросвет» послуги з організації та проведення книжкового фестивалю за 1,99 млн грн. Про це повідомляється у системі «Прозорро», передає Дніпроград з посиланням на НАШІ ГРОШІ

Міжнародний книжковий фестиваль «Book Space» із книжковим ярмарком планують провести 30 вересня 2020 року. На фестиваль мають запросити Оксану Забужко, Сергія Жадана, Алевтину Кахідзе, Ірину Славінську, Софію Андрухович і Тараса Прохаська.

Виконавець повинен забезпечити побут учасників і технічне забезпечення заходів. Хоча гонорари не передбачені, вони можуть бути виплачені окремо спонсорами чи меценатами.

Договір передбачає такі програми фестивалю: центральну, дитячу, видавничу, музичну, а також три спеціальні програми – «Тандеми», «Terra Incognita» і «Книжки майбутнього».

Заходи відбуватимуть у восьми павільйонах і на концертному майданчику. Також мають поставити два невеликі павільйони для реквізиту, обладнання і знаходження персоналу.

З усіх коштів на технічне забезпечення піде найбільше – 1,47 млн грн. Ще 255 тис грн. відведено на витрати на відрядження і перебування учасників, 170 тис грн. – на рекламу, 37 тис грн. – на зарплату або оплату за договорами підряду режисерсько-постановочної та адміністративної груп, артистичного персоналу з нарахуваннями на неї, 20 тис грн. – на адміністративні витрати, 20 тис грн. – на прибуток, 15 тис грн. – на накладні витрати.

Ціна угоди на 10 тис грн., або 0,5% нижча від очікуваної вартості закупівлі у 2,00 млн грн.

Єдиним конкурентом було місцеве ПП Творче агентство «Майстерня подій» Григорія Портянка, яке виграло тендер щодо торішнього фестивалю «Book Space» за 1,98 млн грн.

Директором місцевої фірми «Культпросвет» є Валерія Мороз, до 2018 року – головна спеціалістка Відділу інфраструктури галузі культури міста Управління культури Департаменту гуманітарної політики Дніпровської міськради. Засновниками є Олександр Гомольський із Дніпра і Вадим Гефтер із Запоріжжя. Останній з 2018 року в якості ФОПа отримав підрядів Департаменту гуманітарної політики Дніпровської міськради щодо арт-проекту «Вечір Пірсу» і фестивалю «Облака» на 2,25 млн грн. Гефтер відомий як бард, якого внесли в базу «Миротворця» за участь у фестивалі в окупованому Росією Криму.

Загалом із 2017 року «Культпросвет» отримав підрядів нинішнього замовника та Департаменту економічного розвитку Дніпропетровської ОДА на 7,56 млн грн.

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

‡агрузка...


4 роки тому Дніпро позбувся тягаря гріхів і злочинів одного з організаторів Голодомору та офіційно став Дніпром.З тих пір навіть затяті противники узаконення цієї народної назви забули й згадувати про...
Юрій Фоменко

Біля річки Жовтої

1648 року, вночі з 15 на 16 травня, військо Речі Посполитої вишикувалося для здійснення маршу до урочища Княжі Байраки ...Чим була та битва під Жовтими Водами? Початком визвольної війни? Початком бурж...
Олександр ВАЙС

Окупація

Окупація завжди починається з брехні. Певною мірою окупація і є брехнею. Довгими й марними намаганнями називати речі тим, чим вони не є і привласнюванням їх тими, кому вони ніколи не належали. Наш вип...
Колись Чорний ліс тягнувся від Карпатів до Дніпра, а Голубий ліс на Січеславщині займав майже повністю Петриківський, Царичанський, Магдалинівський, Новомосковський та Павлоградський райони.Про що сві...