App Store Google Play

У Дніпрі ветерани АТО разом з фермерами розвозять нужденним овочі

2 Травня 08:00
У Дніпрі ветерани АТО разом з фермерами розвозять нужденним овочі

Перші 150 овочевих наборів від запорізьких фермерів роздали ветерани АТО/ООС нужденним у Дніпрі. У кожному – понад 10 кілограмів овочів: капуста, морква, буряк. Загалом фермери планують виділити до 150 тонн своєї продукції малозабезпеченим верствам населення під час епідемії коронавірусу, повідомляє Армія.Інформ.

Як розповів представник фермерського господарства «Таврія-скіф» Дмитро Трусов, з початку війни вони беруть активну участь у допомозі та підтримці військових.

– Ремонтували техніку, допомагали з придбанням необхідного, надавали овочі. Цей рік не став винятком – надаємо допомогу армії, волонтерським організаціям, Червоному Хресту, – зазначив він. – Нині у зв’язку з епідемією підтримуємо нашою продукцією малозабезпечених. Тих, хто не має роботи та дійсно потребує допомоги. Орієнтовно плануємо виділити на це до 150 тонн овочевої продукції.

 

 

Фасують овочеві набори, транспортують і роздають ветерани АТО/ООС і волонтери. Зокрема, доставити у Дніпро першу партію допомоги зголосилися ветерани 20-го батальйону територіальної оборони з громадської організації «20 легіон» та волонтери ГО «Справи громад».

Як зазначає учасник акції, ветеран 20-го БТрО Дмитро Кошка, це перша доставка, у найближчих планах – рейси на регулярній основі. Допомогу передусім отримають малозабезпечені родини загиблих і важкопоранених героїв, самотні літні люди та багатодітні родини, які у зв’язку з епідемією опинилися у скрутному становищі. Розподіляється допомога адресно із залученням районних центрів підтримки учасників АТО та ООС.

– Як виникла ця ідея? У Дніпрі чимало людей потребують допомоги, наш побратим Олександр Буйволюк з міста Буча, ветеран АТО, зв’язався зі своїми знайомими фермерами, які надали продукти як гуманітарну допомогу. Потім він подзвонив мені та повідомив, що не вистачає ресурсів для доставлення продукції у Дніпро. Тому ми тут, – розповів Дмитро Кошка.

Дмитро Кошка нині є заступником голови Ради ветеранів при Дніпропетровській ОДА. Розповідає, що чимало ветеранських організацій взялися до волонтерської справи під час карантину: «Днями у Кривому Розі колишні бійці організували адресну доставку допомоги від ОДА незахищеним верствам населення, а у 21-й інфекційній лікарні Дніпра ветерани розвантажують балони з киснем, медичне обладнання, будівельні матеріали та допомагають з ремонтом приміщень.

Загалом ветерани області розвантажили вже понад сотню тонн різної гуманітарної допомоги.

 

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

‡агрузка...


4 роки тому Дніпро позбувся тягаря гріхів і злочинів одного з організаторів Голодомору та офіційно став Дніпром.З тих пір навіть затяті противники узаконення цієї народної назви забули й згадувати про...
Юрій Фоменко

Біля річки Жовтої

1648 року, вночі з 15 на 16 травня, військо Речі Посполитої вишикувалося для здійснення маршу до урочища Княжі Байраки ...Чим була та битва під Жовтими Водами? Початком визвольної війни? Початком бурж...
Олександр ВАЙС

Окупація

Окупація завжди починається з брехні. Певною мірою окупація і є брехнею. Довгими й марними намаганнями називати речі тим, чим вони не є і привласнюванням їх тими, кому вони ніколи не належали. Наш вип...
Колись Чорний ліс тягнувся від Карпатів до Дніпра, а Голубий ліс на Січеславщині займав майже повністю Петриківський, Царичанський, Магдалинівський, Новомосковський та Павлоградський райони.Про що сві...