App Store Google Play

У Дніпрі медики врятували від COVID жінку, яка місяць боролась з хворобою

1 Травня 14:00
У Дніпрі медики врятували від COVID жінку, яка місяць боролась з хворобою

У Дніпрі від коронавірусу вилікували інфіковану, що мала мізерні шанси вижити. Хвороба розвивалася стрімко й серйозно уразила легені. Після місяця боротьби за життя жінка одужала, йдеться у сюжеті ТСН.

Надію Баранову у важкому стані з Першотравенська доправили до Дніпра три тижні тому. Жінка захворіла першого квітня, думала, що то застуда. "Магазин, аптека, вулиця - більше ніде. Жодних контактів ні з ким не було, з підозрілими людьми. Я до сих пір не знаю, де це могло статися. Хвороба дуже підступна", - каже пацієнтка Надія Баранова.

Звернулася до сімейного лікаря, але за кілька днів стан погіршився. Пішла до місцевої лікарні. Коли виявили пневмонію, зробили тест на коронавірус. Він був позитивний. Уже в загрозливому для життя стані жінку терміново доправили до Дніпра.

30 квітня у Дніпропетровській області виявили 17 нових випадків COVID-19, із них 11 - в Кривому Розі. Загалом в області станом на 30 квітня підтверджено 364 випадки коронавірусу. 23 пацієнти одужали.

Її донька готувалася до найгіршого. "Людина настільки безпомічна. Вона мармурового кольору — камінь",- згадує донька хворої Олена Савкіна.

Медики в повному спорядженні не відходили од пацієнтки упродовж 21 дня.

"Як риба ловила повітря, тому що я не могла самостійно дихати", - згадує жінка. Лише сьогодні вона нарешті побачила обличчя лікарів. "Одну я впізнавала за зростом - Оксаночку, Яночку - за бровами, Наташу - за очима", - каже жінка.

Подавали кисень під тиском, враховували закордонний досвід і шукали свої методи лікування. Медики кажуть, що тепер мають власний алгоритм порятунку тяжких пацієнтів з COVID-19. 

Нарешті пані Надія побачить родину. Усі її родичі два тижні були на самоізоляції. Жоден не захворів.

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

‡агрузка...


4 роки тому Дніпро позбувся тягаря гріхів і злочинів одного з організаторів Голодомору та офіційно став Дніпром.З тих пір навіть затяті противники узаконення цієї народної назви забули й згадувати про...
Юрій Фоменко

Біля річки Жовтої

1648 року, вночі з 15 на 16 травня, військо Речі Посполитої вишикувалося для здійснення маршу до урочища Княжі Байраки ...Чим була та битва під Жовтими Водами? Початком визвольної війни? Початком бурж...
Олександр ВАЙС

Окупація

Окупація завжди починається з брехні. Певною мірою окупація і є брехнею. Довгими й марними намаганнями називати речі тим, чим вони не є і привласнюванням їх тими, кому вони ніколи не належали. Наш вип...
Колись Чорний ліс тягнувся від Карпатів до Дніпра, а Голубий ліс на Січеславщині займав майже повністю Петриківський, Царичанський, Магдалинівський, Новомосковський та Павлоградський райони.Про що сві...