App Store Google Play

Філатов святкуватиме 9 травня навіть під час карантину

30.04.2020 09:00
Філатов святкуватиме 9 травня навіть під час карантину

Міський голова Дніпра Борис Філатов не відмовиться від святкування "великої перемоги" навіть в умовах карантину. Про це він заявив в інтерв'ю виданню Obozrevatel.

У прагненні будь що вшанувати свято перемоги в "вєлікой отєчєствєнной" городничий Філатова подібний до свого колеги з Харкова. Втім "дідів на паличках", за словами Філатова, у Дніпрі не буде.

"Я не дуже розумію дідів на паличці, але не хочу коментувати рішення громади міста Харкова. Що стосується святкування 9 травня у Дніпрі, буквально завтра у нас буде нарада, на якій ми приймемо рішення. Але наіть в умовах карантину ми будемо святкувати 75-річчя великої перемоги, і саме 9 травня. Подобається це Вятровичу або ні. Дідів на паличках у нас не буде, але ми відсвяткуємо так, що про це дізнається все місто. Навіть сидячи по квартирах", - наголосив Філатов.

В інтерв'ю тижневої давнини городничий, який напередодні місцевих виборів суттєво збільшив свою присутність в медіапросторі, не шкодуючи на це бюджетних коштів, говорив, що у зв'язку із пандемією коронавірусу усі масові заходи не лише в Україні, а і в світі, не будуть проводитись щонайменше до кінця року.

Раніше ініціативу Українського інституту національної пам'яті і його тодішнього керівника Володимира В'ятровича  про декомунізацію 9 травня Філатов розкритикував у притаманному йому стилі з лайкою: «Коротко. По дніпровськи. Від@біться від 9-го Травня. Сподіваюся, ясно висловлююсь?».

Нагадаємо, святкування радянського 9 травня у Дніпрі неодноразово призводило до сутичок: прихильники "руского міра" нападали на патріотів та ветеранів АТО.

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

‡агрузка...


Андрій ДЕНИСЕНКО

Розрита могила

У Новоолександрівці під Дніпром - нова ілюстрація до відомого Шевченкового віршу. Під виглядом і прикриттям археологічного дослідження по варварськи знищено 5-тисячолітній курган. Усі розкоп...
Всі ми у ці дні про щось мовчимо. Кожен про своє, але і усі про одне, спільне. Але треба не лише мовчати. Треба і нагадувати, згадувати, поширювати, тільки б усі довкола ніколи не забули. 21...
Особливості українізації в одному невеликому місті і його околицях. То є не філологія. То є психологія.) Група в соціальній мережі невеликого міста центральної України. Учасники місцеві російсько...
В 1816 році в Європі стався рік без літа. В червні-серпні в Нью-Йорку, Лондоні, Парижі, Берліні були морози, сніги, бурі та затяжні дощі. Кліматичну аномалію викликало виверження вулкану Тамбора в Інд...