App Store Google Play

Філатов святкуватиме 9 травня навіть під час карантину

30 Квітня 09:00
Філатов святкуватиме 9 травня навіть під час карантину

Міський голова Дніпра Борис Філатов не відмовиться від святкування "великої перемоги" навіть в умовах карантину. Про це він заявив в інтерв'ю виданню Obozrevatel.

У прагненні будь що вшанувати свято перемоги в "вєлікой отєчєствєнной" городничий Філатова подібний до свого колеги з Харкова. Втім "дідів на паличках", за словами Філатова, у Дніпрі не буде.

"Я не дуже розумію дідів на паличці, але не хочу коментувати рішення громади міста Харкова. Що стосується святкування 9 травня у Дніпрі, буквально завтра у нас буде нарада, на якій ми приймемо рішення. Але наіть в умовах карантину ми будемо святкувати 75-річчя великої перемоги, і саме 9 травня. Подобається це Вятровичу або ні. Дідів на паличках у нас не буде, але ми відсвяткуємо так, що про це дізнається все місто. Навіть сидячи по квартирах", - наголосив Філатов.

В інтерв'ю тижневої давнини городничий, який напередодні місцевих виборів суттєво збільшив свою присутність в медіапросторі, не шкодуючи на це бюджетних коштів, говорив, що у зв'язку із пандемією коронавірусу усі масові заходи не лише в Україні, а і в світі, не будуть проводитись щонайменше до кінця року.

Раніше ініціативу Українського інституту національної пам'яті і його тодішнього керівника Володимира В'ятровича  про декомунізацію 9 травня Філатов розкритикував у притаманному йому стилі з лайкою: «Коротко. По дніпровськи. Від@біться від 9-го Травня. Сподіваюся, ясно висловлююсь?».

Нагадаємо, святкування радянського 9 травня у Дніпрі неодноразово призводило до сутичок: прихильники "руского міра" нападали на патріотів та ветеранів АТО.

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

‡агрузка...


В середині минулого тижня деякі справи та одне свято закинули мене у Дніпро. Тому вперше за останні 16 років я подивився на це місто поглядом киянина. Хоча киянин з мене відносний - тільки вийшов на П...
Нам вдовблювали 200 років, що Днєпрапєтровск - це російське місто, його збудували російські царі та зросійщені генсеки «і ваапщє - тут всєгда гаварілі па рускі».Але ми з вами у 2014-2015 р...
Андрій ДЕНИСЕНКО

Дніпру 1200 років

Дніпру 1200 років!Такі гасла цілком могли би прикрасити вулиці нашого міста в ці святкові дні.Міста, давнішого за Москву та імперію, з її катеринами, переписуванням історії та байками про початки житт...
Дмитро Томчук

Про COVID-19 зсередини

Это мой очередной ежедневный лонгрид, но! На этот раз я очень прошу дочитать все до конца! Особенно людей который я люблю и уважаю и я знаю, что многим не хватает сил дочитать все до конца и они прост...