App Store Google Play

Філатов святкуватиме 9 травня навіть під час карантину

30.04.2020 09:00
Філатов святкуватиме 9 травня навіть під час карантину

Міський голова Дніпра Борис Філатов не відмовиться від святкування "великої перемоги" навіть в умовах карантину. Про це він заявив в інтерв'ю виданню Obozrevatel.

У прагненні будь що вшанувати свято перемоги в "вєлікой отєчєствєнной" городничий Філатова подібний до свого колеги з Харкова. Втім "дідів на паличках", за словами Філатова, у Дніпрі не буде.

"Я не дуже розумію дідів на паличці, але не хочу коментувати рішення громади міста Харкова. Що стосується святкування 9 травня у Дніпрі, буквально завтра у нас буде нарада, на якій ми приймемо рішення. Але наіть в умовах карантину ми будемо святкувати 75-річчя великої перемоги, і саме 9 травня. Подобається це Вятровичу або ні. Дідів на паличках у нас не буде, але ми відсвяткуємо так, що про це дізнається все місто. Навіть сидячи по квартирах", - наголосив Філатов.

В інтерв'ю тижневої давнини городничий, який напередодні місцевих виборів суттєво збільшив свою присутність в медіапросторі, не шкодуючи на це бюджетних коштів, говорив, що у зв'язку із пандемією коронавірусу усі масові заходи не лише в Україні, а і в світі, не будуть проводитись щонайменше до кінця року.

Раніше ініціативу Українського інституту національної пам'яті і його тодішнього керівника Володимира В'ятровича  про декомунізацію 9 травня Філатов розкритикував у притаманному йому стилі з лайкою: «Коротко. По дніпровськи. Від@біться від 9-го Травня. Сподіваюся, ясно висловлююсь?».

Нагадаємо, святкування радянського 9 травня у Дніпрі неодноразово призводило до сутичок: прихильники "руского міра" нападали на патріотів та ветеранів АТО.

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

‡агрузка...


Нинішня російсько-українська доволі специфічна. Противники часіше бачуть одне одного в інтернеті, ніж в прицілі.Вперше я про це задумався, коли восени 2015-го влетів у окоп після дивного прильоту воро...
Нам не вірили, що Московія - ворог, а москвини - геть не братський народ.Нам не вірили, що вони вдерлися до Криму і Донбасу не через Майдан, Яроша і Порошенка, а через імперську пиху та бажання нашої...
Андрій ДЕНИСЕНКО

Як ми облаштуєм «Расію»

Коли ми переможемо, коли армія Москви зазнає неминучого військового розгрому, а терен сучасної держави Україна буде звільнено від окупантів, ми маємо спільно з усім цивілізованим світом не лише здійсн...
Максим Мірошниченко

Як почнеться розвал росії?

Поразку на полі бою путінський режим не переживе. Може в конвульсіях буде оголошення мобілізації, але вона провалиться і режим розсипеться сам собою. Повернення Україні Донбасу і особливо Криму відкри...