App Store Google Play

Філатов святкуватиме 9 травня навіть під час карантину

30 Квітня 09:00
Філатов святкуватиме 9 травня навіть під час карантину

Міський голова Дніпра Борис Філатов не відмовиться від святкування "великої перемоги" навіть в умовах карантину. Про це він заявив в інтерв'ю виданню Obozrevatel.

У прагненні будь що вшанувати свято перемоги в "вєлікой отєчєствєнной" городничий Філатова подібний до свого колеги з Харкова. Втім "дідів на паличках", за словами Філатова, у Дніпрі не буде.

"Я не дуже розумію дідів на паличці, але не хочу коментувати рішення громади міста Харкова. Що стосується святкування 9 травня у Дніпрі, буквально завтра у нас буде нарада, на якій ми приймемо рішення. Але наіть в умовах карантину ми будемо святкувати 75-річчя великої перемоги, і саме 9 травня. Подобається це Вятровичу або ні. Дідів на паличках у нас не буде, але ми відсвяткуємо так, що про це дізнається все місто. Навіть сидячи по квартирах", - наголосив Філатов.

В інтерв'ю тижневої давнини городничий, який напередодні місцевих виборів суттєво збільшив свою присутність в медіапросторі, не шкодуючи на це бюджетних коштів, говорив, що у зв'язку із пандемією коронавірусу усі масові заходи не лише в Україні, а і в світі, не будуть проводитись щонайменше до кінця року.

Раніше ініціативу Українського інституту національної пам'яті і його тодішнього керівника Володимира В'ятровича  про декомунізацію 9 травня Філатов розкритикував у притаманному йому стилі з лайкою: «Коротко. По дніпровськи. Від@біться від 9-го Травня. Сподіваюся, ясно висловлююсь?».

Нагадаємо, святкування радянського 9 травня у Дніпрі неодноразово призводило до сутичок: прихильники "руского міра" нападали на патріотів та ветеранів АТО.

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

‡агрузка...


4 роки тому Дніпро позбувся тягаря гріхів і злочинів одного з організаторів Голодомору та офіційно став Дніпром.З тих пір навіть затяті противники узаконення цієї народної назви забули й згадувати про...
Юрій Фоменко

Біля річки Жовтої

1648 року, вночі з 15 на 16 травня, військо Речі Посполитої вишикувалося для здійснення маршу до урочища Княжі Байраки ...Чим була та битва під Жовтими Водами? Початком визвольної війни? Початком бурж...
Олександр ВАЙС

Окупація

Окупація завжди починається з брехні. Певною мірою окупація і є брехнею. Довгими й марними намаганнями називати речі тим, чим вони не є і привласнюванням їх тими, кому вони ніколи не належали. Наш вип...
Колись Чорний ліс тягнувся від Карпатів до Дніпра, а Голубий ліс на Січеславщині займав майже повністю Петриківський, Царичанський, Магдалинівський, Новомосковський та Павлоградський райони.Про що сві...