App Store Google Play

Навчальний рік у Дніпрі завершиться дистанційно

29 Квітня 19:00
Навчальний рік у Дніпрі завершиться дистанційно

Навчальний рік у школах Дніпра завершиться 29 травня дистанційно. Відповідні рекомендації надало Міністерство освіти та науки України. При цьому підсумкові контрольні роботи проведуть за гнучким графіком, таким чином складатимуть ЗНО і випускники 11-х класів. Якщо термін карантину буде змінено, навчальний рік усе одно не подовжать, – повідомила начальниця управління освіти департаменту гуманітарної політики Дніпровської міської ради Оксана Салогуб під час пресконференції 29 квітня.

Учні дев’ятих і четвертих класів не складатимуть цього року державну підсумкову атестацію. У їхніх свідоцтвах про здобуття початкової або базової середньої освіти навпроти ДПА стоятиме позначка «звільнено».

«Усі табелі успішності учнів, які не переходять в інші навчальні заклади, будуть надіслані в електронному варіанті дитині або батькам. Для тих, хто переходить до іншого навчального закладу, у післякарантинний період буде оформлено та видано документи. Свідоцтва про базову середню освіту видадуть не пізніше ніж 15 червня. Учні перших і других класів не мають табелів успішності, їм видають свідоцтва досягнень», – каже заступниця директора методичного центру при департаменті гуманітарної політики Дніпровської міської ради Олена Саєнко.

Крім цього, вона зазначила, що усі оцінки, які учні отримують під час дистанційного навчання, вчителі вносять в електронний журнал. Підсумкові контрольні роботи можуть бути у вигляді тестів, проєктів, есе – педагог визначає сам.

Як розповіла директорка КЗО «СЗШ № 21», очільниця педагогічної ради при міському голові Антоніна Змієнко, у школах Дніпра розробляються графіки проведення підсумкових і тематичних робіт.

«Хочу запевнити усіх: структура навчального року буде виконана, він завершиться 29 травня. До цього часу усі учні отримають річні оцінки. Принципи, з якими ми підходимо до навчання, передусім спрямовані на здоров’я дітей. Бо ми розуміємо, що на дистанційному навчанні учні більше часу проводять за комп’ютером, при цьому роблять домашні завдання, а контроль батьків за ними пильніший, ніж до карантину. Це може викликати перевантаження учнів, а допустити цього не можна, тож вчителі використовують різні форми роботи на різних платформах», – підкреслила Антоніна Змієнко.

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

‡агрузка...


4 роки тому Дніпро позбувся тягаря гріхів і злочинів одного з організаторів Голодомору та офіційно став Дніпром.З тих пір навіть затяті противники узаконення цієї народної назви забули й згадувати про...
Юрій Фоменко

Біля річки Жовтої

1648 року, вночі з 15 на 16 травня, військо Речі Посполитої вишикувалося для здійснення маршу до урочища Княжі Байраки ...Чим була та битва під Жовтими Водами? Початком визвольної війни? Початком бурж...
Олександр ВАЙС

Окупація

Окупація завжди починається з брехні. Певною мірою окупація і є брехнею. Довгими й марними намаганнями називати речі тим, чим вони не є і привласнюванням їх тими, кому вони ніколи не належали. Наш вип...
Колись Чорний ліс тягнувся від Карпатів до Дніпра, а Голубий ліс на Січеславщині займав майже повністю Петриківський, Царичанський, Магдалинівський, Новомосковський та Павлоградський райони.Про що сві...