App Store Google Play

У Кам'янському розіграли тендер на пологовий будинок по завищеним цінам

28 Квітня 17:00
У Кам'янському розіграли тендер на пологовий будинок по завищеним цінам

Департамент ЖКГ та будівництва Кам’янської міської ради Дніпропетровської області 23 квітня за результатами тендеру замовив ТОВ «Будівельно-ремонтна група «Житлобуд» реконструкцію лікарні за 263,00 млн грн. Про це повідомляється у системі «Прозорро», передає Дніпроград з посиланням на НАШІ ГРОШІ

До кінця 2021 року мають реконструювати пологовий будинок КНП «Міська лікарня №9» по просп. Аношкіна, 72, влаштувати інженерні мережі, киснево-газифікаційну станцію та блочно-транспортабельну котельню, а також благоустроїти та озеленити територію.

За підсумковою відомістю ресурсів без доставки і ПДВ, суміш Ceresit CT 190 коштує 12,45 грн./кг. В інтернет-магазинах її продають в півтора раза дешевше – по 7,37 грн./кг.

Утеплювач Термолайф Еко-Фасад товщиною 100 м коштує 450 грн./кв. м. В інтернет-магазинах його можна знайти у роздріб в півтора раза дешевше – по 277 грн./кв. м.

Гарячекатана арматурна сталь коштує 26-28 тис грн./т. У березні на тендері Донецького вищого училища олімпійського резерву ім. С. Бубки в Бахмуті Донецької області вона коштувала на третину дешевше –  20 тис грн./т, а в лютому на житловому тендері КП «Спецжитлофонд» Київської міської ради в півтора раза дешевше – 16-18 тис грн./т.

Лікарняний ліфт OTIS (Франція) на три зупинки вантажопідйомністю 1 275 кг швидкістю 1,0 м/с без машинного відділення обійдеться у 2,98 млн грн. (без доставки й монтажу).

Ціна угоди всього на 0,3% нижча від очікуваної вартості закупівлі у 263,89 млн грн.

Фірма «БРГ «Житлобуд» зареєстрована в Києві в 2017 році на ТОВ «Біг Фінанс Актив» Андрія Голубєва, який також керував нею. Згодом фірму переоформили в Кам’янському на Оксану Федосюк, пізніше – на Ірину Стамболу, а потім – знову на Оксану Федосюк.


Директоркою фірми є Анна Вікторівна Ткаченко, яка раніше очолювала КП «Зеленбуд» Кам’янської міської ради. Торік особа з такими ПІБ була довіреною особою кандидата в нардепи від «Блоку Петра Порошенка» Михайла Підгурського, який зараз є депутатом Камянської міської ради від «Європейської солідарності». Іншою довіреною особою був Сергій Револьдійович Петренко – власник нинішнього єдиного конкурента ТОВ «Хотей АС» і ТОВ «Хотей-Моноліт». Спаринг-партнери не знижували ціну під час аукціону.

Переписка в “Прозорро” між кимось з зацкавлених у цьому тендері і замовником.

Федосюк також володіє місцевим ТОВ «Будівельно-ремонтна група «Житлобуд-1».

Стамбола також володіє калуським ТОВ «Укральппром», криворізьким ТОВ «Вєтек», чернігівським ПП «Дніпропромсервіс», нікопольським ТОВ «Атомбудгруп» і сумським ТОВ «Будактивкомплект» та керує калуським ПП «Щебінь України» Дениса Теліпка.

Із 2018 року переможець отримав підрядів на 403,06 млн грн., з яких цей – найбільший.

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

‡агрузка...


4 роки тому Дніпро позбувся тягаря гріхів і злочинів одного з організаторів Голодомору та офіційно став Дніпром.З тих пір навіть затяті противники узаконення цієї народної назви забули й згадувати про...
Юрій Фоменко

Біля річки Жовтої

1648 року, вночі з 15 на 16 травня, військо Речі Посполитої вишикувалося для здійснення маршу до урочища Княжі Байраки ...Чим була та битва під Жовтими Водами? Початком визвольної війни? Початком бурж...
Олександр ВАЙС

Окупація

Окупація завжди починається з брехні. Певною мірою окупація і є брехнею. Довгими й марними намаганнями називати речі тим, чим вони не є і привласнюванням їх тими, кому вони ніколи не належали. Наш вип...
Колись Чорний ліс тягнувся від Карпатів до Дніпра, а Голубий ліс на Січеславщині займав майже повністю Петриківський, Царичанський, Магдалинівський, Новомосковський та Павлоградський райони.Про що сві...