App Store Google Play

До нас їде прокурор: Філатов і Корбан заявляють про політичні переслідування

27 Квітня 09:00
До нас їде прокурор: Філатов і Корбан заявляють про політичні переслідування

Заступника прокурора Миколаївської області Степана Божило відрядили в Офіс генпрокурора і направили в Дніпро, де він на даний момент виконує якесь завдання. Інформацію про це, нібито отриману з ОГПУ,  поширив журналіст Юрій Бутусов, згодом її активно підхопили ЗМІ.

Наразі припускають, що мета відрядження - операція по затриманню мера Дніпра Борис Філатова. Символічно, що саме Степан Божило курував затримання Геннадія Корбана у 2015. Саме цей факт, вочевидь, змусив занервувати мерію.

Відтак, Корбан, разом з Борисом Філатовим, в соцмережах вже заявили про "політичні переслідування".

Філатов навіть звернувся до президента із закликом припинити розслідування корупційних справ в карантин, вважаючи це несправедливим:

«Оголосіть своїм «псам» (силовикам – ред.) карантин. Принаймні до закінчення епідемії», - закликав Філатов Зеленського, коментуючи оголошення правоохоронцями підозри очільнику Покрова Олександру Шаповалову.

Відомо, що Прокуратура неодноразово цікавилась діяльністю міської влади Дніпра, втім досі Філатову не було пред'явлено жодних офіційних підозр у скоєнні злочинів.

В свою чергу, Геннадій Корбан заявляє про те, що потенційні розслідування корупційної діяльності в мерії Дніпра здійснюються на замовлення Ігоря Коломойського.

"Коломойський замовив Зеленському кримінальні справи щодо мене і Філатова. І в цьому вже немає жодних сумнівів. Всі джерела це підтвердили", - написав він.

Коломойський замовив Зеленському кримінальні справи щодо мене та Філатова, - Корбан 01

Юрій Бутусов також натякає на "політичне" підгрунтя:

"Які саме команди отримав Божило - офіційно невідомо. Однак нещодавно призначеного заступника генерального прокурора Андрія Любовича вважають людиною, близькою до глави Дніпропетровської облради Святослава Олійника, пов'язаного з Ігорем Коломойським. І відрядження Божила, який давно знайомий з Любовичем, і направлення його до Дніпра має явно невипадковий характер", - написав журналіст.

Ще дев'ять місяців тому міський голова Дніпра висловлював впевненість, що  Володимир Зеленський самостійний і не підконтрольний олігархові.

"Думаю, Володимир Олександрович абсолютно самостійна людина, і у нього свій шлях. Не можна заперечувати те, що вони знайомі, що у них були спільні бізнес-проекти. Але я впевнений, що непідконтрольний", - заявляв городничий в інтерв'ю одному з видань. Втім, на розслідування правоохоронцями численних фактів корупції в мерії це, вочевидь, не вплинуло.

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

‡агрузка...


4 роки тому Дніпро позбувся тягаря гріхів і злочинів одного з організаторів Голодомору та офіційно став Дніпром.З тих пір навіть затяті противники узаконення цієї народної назви забули й згадувати про...
Юрій Фоменко

Біля річки Жовтої

1648 року, вночі з 15 на 16 травня, військо Речі Посполитої вишикувалося для здійснення маршу до урочища Княжі Байраки ...Чим була та битва під Жовтими Водами? Початком визвольної війни? Початком бурж...
Олександр ВАЙС

Окупація

Окупація завжди починається з брехні. Певною мірою окупація і є брехнею. Довгими й марними намаганнями називати речі тим, чим вони не є і привласнюванням їх тими, кому вони ніколи не належали. Наш вип...
Колись Чорний ліс тягнувся від Карпатів до Дніпра, а Голубий ліс на Січеславщині займав майже повністю Петриківський, Царичанський, Магдалинівський, Новомосковський та Павлоградський райони.Про що сві...