App Store Google Play

До нас їде прокурор: Філатов і Корбан заявляють про політичні переслідування

27 Квітня 09:00
До нас їде прокурор: Філатов і Корбан заявляють про політичні переслідування

Заступника прокурора Миколаївської області Степана Божило відрядили в Офіс генпрокурора і направили в Дніпро, де він на даний момент виконує якесь завдання. Інформацію про це, нібито отриману з ОГПУ,  поширив журналіст Юрій Бутусов, згодом її активно підхопили ЗМІ.

Наразі припускають, що мета відрядження - операція по затриманню мера Дніпра Борис Філатова. Символічно, що саме Степан Божило курував затримання Геннадія Корбана у 2015. Саме цей факт, вочевидь, змусив занервувати мерію.

Відтак, Корбан, разом з Борисом Філатовим, в соцмережах вже заявили про "політичні переслідування".

Філатов навіть звернувся до президента із закликом припинити розслідування корупційних справ в карантин, вважаючи це несправедливим:

«Оголосіть своїм «псам» (силовикам – ред.) карантин. Принаймні до закінчення епідемії», - закликав Філатов Зеленського, коментуючи оголошення правоохоронцями підозри очільнику Покрова Олександру Шаповалову.

Відомо, що Прокуратура неодноразово цікавилась діяльністю міської влади Дніпра, втім досі Філатову не було пред'явлено жодних офіційних підозр у скоєнні злочинів.

В свою чергу, Геннадій Корбан заявляє про те, що потенційні розслідування корупційної діяльності в мерії Дніпра здійснюються на замовлення Ігоря Коломойського.

"Коломойський замовив Зеленському кримінальні справи щодо мене і Філатова. І в цьому вже немає жодних сумнівів. Всі джерела це підтвердили", - написав він.

Коломойський замовив Зеленському кримінальні справи щодо мене та Філатова, - Корбан 01

Юрій Бутусов також натякає на "політичне" підгрунтя:

"Які саме команди отримав Божило - офіційно невідомо. Однак нещодавно призначеного заступника генерального прокурора Андрія Любовича вважають людиною, близькою до глави Дніпропетровської облради Святослава Олійника, пов'язаного з Ігорем Коломойським. І відрядження Божила, який давно знайомий з Любовичем, і направлення його до Дніпра має явно невипадковий характер", - написав журналіст.

Ще дев'ять місяців тому міський голова Дніпра висловлював впевненість, що  Володимир Зеленський самостійний і не підконтрольний олігархові.

"Думаю, Володимир Олександрович абсолютно самостійна людина, і у нього свій шлях. Не можна заперечувати те, що вони знайомі, що у них були спільні бізнес-проекти. Але я впевнений, що непідконтрольний", - заявляв городничий в інтерв'ю одному з видань. Втім, на розслідування правоохоронцями численних фактів корупції в мерії це, вочевидь, не вплинуло.

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

‡агрузка...


Андрій ДЕНИСЕНКО

Дніпру 1200 років

Дніпру 1200 років!Такі гасла цілком могли би прикрасити вулиці нашого міста в ці святкові дні.Міста, давнішого за Москву та імперію, з її катеринами, переписуванням історії та байками про початки житт...
Дмитро Томчук

Про COVID-19 зсередини

Это мой очередной ежедневный лонгрид, но! На этот раз я очень прошу дочитать все до конца! Особенно людей который я люблю и уважаю и я знаю, что многим не хватает сил дочитать все до конца и они прост...
Події другої половини літа й початки осені наочно показали, що боротьба за Україну не припиняється і табір по той бік барикад готовий до наступу. Мова, зокрема йде про так званий "дніпровський референ...
Найелектронніше місто із суперпослугами повсажувало недолугих бабусь за компи і довірило їм документи. Найпродвинутіший пологовий на Космічці обіцяє оформити свідоцтво і дитячі виплати ще до виписки....