App Store Google Play

Облрада замітає сліди: прапор з Медіапростору зірвали нібито для музею

25 Квітня 12:00
Облрада замітає сліди: прапор з Медіапростору зірвали нібито для музею

Прапор, встановлений активістами на найвищій ракеті біля громадського хабу Медіапростір, був знятий в ніч на 23 квітня комунальниками, аби передати його до музею місцевого самоврядування в приміщенні обласної ради. Таке пояснення оприлюднила Дніпропетровська обласна рада на своїй сторінці в соціальній мережі 24 квітня після гучного скандалу, викликаного зриванням червоно-чорного прапора з експонату Парку ракет.

Втім, як з’ясувалося, запізніла реакція облради є лише невдалою спробою замісти сліди свого ганебного вчинку.

«Ви впевнені, що це той прапор? Бо той прапор. Що ви здерли, ви кинули на землю! Він зараз у активістів ГО «Інфопростір». Ви ниці, брехливі. Нічого святого у вас немає!» - відреагувала на заяву журналістка Юлія Мельниченко.

Невідповідність підтвердили Дніпрограду і Русі опору капітуляції, осередок якого розташований у будівлі, яку не переший місяць намагається відібрати у громади керівництво обласної ради.

«Той прапор, що височів над містом, має розмір 7 на 4,5 метри. Його ганебно тишком зірвали і закинули під опору однієї з ракет. Ми його зберегли. Навколо досі валяються зірвані кріплення. Той прапор, яким прикривається Дніпропетровська обласна рада – разів у 7-8 менший. Ця ганебна фальсифікація демонструє всю ницість людей, яким муляє око наша українська ідентичність, наша незгода з політикою капітуляції», - прокоментували представники РОК Дніпро.

Нагадаємо, штаб Руху опору капітуляції у Дніпрі заявив 16 квітня про силове захоплення їхнього приміщення групою невідомих осіб. Засловами координатора штабу Андрія Денисенка, «група тітушок» захопила будівлю громадського хабу Mediaprostir, де розташований штаб. Пізніше поліція вивела рейдерів з приміщення, встановивши їхні особи.

Пізніше з’ясувалося, що участь у захопленні брали співробітники охоронної агенції «ЗЕ-охорона», найняті на кошти обласного бюджету.

Дніпропетровську обласну раду очолює Святослав Олійник, колишній заступник Ігоря Коломойського на посаді голови ДніпроОДА, обраний за списками партії «Відродження» (одним з уламків Партії регіонів).

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

‡агрузка...


4 роки тому Дніпро позбувся тягаря гріхів і злочинів одного з організаторів Голодомору та офіційно став Дніпром.З тих пір навіть затяті противники узаконення цієї народної назви забули й згадувати про...
Юрій Фоменко

Біля річки Жовтої

1648 року, вночі з 15 на 16 травня, військо Речі Посполитої вишикувалося для здійснення маршу до урочища Княжі Байраки ...Чим була та битва під Жовтими Водами? Початком визвольної війни? Початком бурж...
Олександр ВАЙС

Окупація

Окупація завжди починається з брехні. Певною мірою окупація і є брехнею. Довгими й марними намаганнями називати речі тим, чим вони не є і привласнюванням їх тими, кому вони ніколи не належали. Наш вип...
Колись Чорний ліс тягнувся від Карпатів до Дніпра, а Голубий ліс на Січеславщині займав майже повністю Петриківський, Царичанський, Магдалинівський, Новомосковський та Павлоградський райони.Про що сві...