App Store Google Play

Дніпровській лікарні, в якій голодує головлікарка, виділено 12 млн грн

24.04.2020 12:00
Дніпровській лікарні, в якій голодує головлікарка, виділено 12 млн грн

Національна служба здоров'я України запевняє, що Дніпропетровська обласна реабілітаційна лікарня отримає кошти. Це саме той заклад директорка якого,  Інеса Шевченко,  оголосила голодування 21 квітня.

Раніше міністр охорони здоров'я Максим Степанов уточнив, що голодування керівниці лікарні у місті Дніпро не стосується доплат лікарям, воно пов'язане зі зменшенням заробітної плати, яке виникло після введення другого етапу реформи, повідомляє УП.

"Вони отримали дефіцит в порівнянні з минулим роком і це напряму вплине на заробітну плату медичних працівників", – сказав Степанов. 

НСЗУ пояснює ситуацію так:

"Дніпропетровська обласна реабілітаційна лікарня – монопрофільна.

На сьогодні підписала договір на 1 пакет послуг – медичну реабілітацію дорослих та дітей з ураженням опорно-рухового апарату. Сума контракту – 2 367 194 грн.

Зараз лікарня подала заявку на укладення договору і за пакетом медична реабілітація дорослих та дітей з ураженням нервової системи. Заявка підтверджена. Орієнтовна сума договору – 10 млн грн.

Крім того, на фінансування медзакладів, регіон вже отримав субвенцію з держбюджету, як зазначив голова Дніпропетровська обласна державна адміністрація Олександр Бондаренко. Частину коштів мають наміри направляти й на зарплатню для лікарів", – йдеться у повідомлені. 

Важливо розуміти, що лікарні подаються на фінансування окремих напрямків. 

Щоб підготуватись до реформи, вони мали написати фінансовий план та укласти колективний договір і визначити зарплати лікарів.

Наразі за словами директорки департаменту комунікацій НСЗУ Тетяни Бойко, лікарню взяв на контроль губернатор.

Як зазначив голова Дніпропетровська обласна державна адміністрація Олександр Бондаренко, регіон вже отримав субвенцію з держбюджету.

Частину коштів мають намір направляти й на зарплатню для лікарів.

 

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

‡агрузка...


Андрій ДЕНИСЕНКО

Розрита могила

У Новоолександрівці під Дніпром - нова ілюстрація до відомого Шевченкового віршу. Під виглядом і прикриттям археологічного дослідження по варварськи знищено 5-тисячолітній курган. Усі розкоп...
Всі ми у ці дні про щось мовчимо. Кожен про своє, але і усі про одне, спільне. Але треба не лише мовчати. Треба і нагадувати, згадувати, поширювати, тільки б усі довкола ніколи не забули. 21...
Особливості українізації в одному невеликому місті і його околицях. То є не філологія. То є психологія.) Група в соціальній мережі невеликого міста центральної України. Учасники місцеві російсько...
В 1816 році в Європі стався рік без літа. В червні-серпні в Нью-Йорку, Лондоні, Парижі, Берліні були морози, сніги, бурі та затяжні дощі. Кліматичну аномалію викликало виверження вулкану Тамбора в Інд...