App Store Google Play

Дніпровській лікарні, в якій голодує головлікарка, виділено 12 млн грн

24 Квітня 12:00
Дніпровській лікарні, в якій голодує головлікарка, виділено 12 млн грн

Національна служба здоров'я України запевняє, що Дніпропетровська обласна реабілітаційна лікарня отримає кошти. Це саме той заклад директорка якого,  Інеса Шевченко,  оголосила голодування 21 квітня.

Раніше міністр охорони здоров'я Максим Степанов уточнив, що голодування керівниці лікарні у місті Дніпро не стосується доплат лікарям, воно пов'язане зі зменшенням заробітної плати, яке виникло після введення другого етапу реформи, повідомляє УП.

"Вони отримали дефіцит в порівнянні з минулим роком і це напряму вплине на заробітну плату медичних працівників", – сказав Степанов. 

НСЗУ пояснює ситуацію так:

"Дніпропетровська обласна реабілітаційна лікарня – монопрофільна.

На сьогодні підписала договір на 1 пакет послуг – медичну реабілітацію дорослих та дітей з ураженням опорно-рухового апарату. Сума контракту – 2 367 194 грн.

Зараз лікарня подала заявку на укладення договору і за пакетом медична реабілітація дорослих та дітей з ураженням нервової системи. Заявка підтверджена. Орієнтовна сума договору – 10 млн грн.

Крім того, на фінансування медзакладів, регіон вже отримав субвенцію з держбюджету, як зазначив голова Дніпропетровська обласна державна адміністрація Олександр Бондаренко. Частину коштів мають наміри направляти й на зарплатню для лікарів", – йдеться у повідомлені. 

Важливо розуміти, що лікарні подаються на фінансування окремих напрямків. 

Щоб підготуватись до реформи, вони мали написати фінансовий план та укласти колективний договір і визначити зарплати лікарів.

Наразі за словами директорки департаменту комунікацій НСЗУ Тетяни Бойко, лікарню взяв на контроль губернатор.

Як зазначив голова Дніпропетровська обласна державна адміністрація Олександр Бондаренко, регіон вже отримав субвенцію з держбюджету.

Частину коштів мають намір направляти й на зарплатню для лікарів.

 

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

‡агрузка...


4 роки тому Дніпро позбувся тягаря гріхів і злочинів одного з організаторів Голодомору та офіційно став Дніпром.З тих пір навіть затяті противники узаконення цієї народної назви забули й згадувати про...
Юрій Фоменко

Біля річки Жовтої

1648 року, вночі з 15 на 16 травня, військо Речі Посполитої вишикувалося для здійснення маршу до урочища Княжі Байраки ...Чим була та битва під Жовтими Водами? Початком визвольної війни? Початком бурж...
Олександр ВАЙС

Окупація

Окупація завжди починається з брехні. Певною мірою окупація і є брехнею. Довгими й марними намаганнями називати речі тим, чим вони не є і привласнюванням їх тими, кому вони ніколи не належали. Наш вип...
Колись Чорний ліс тягнувся від Карпатів до Дніпра, а Голубий ліс на Січеславщині займав майже повністю Петриківський, Царичанський, Магдалинівський, Новомосковський та Павлоградський райони.Про що сві...