App Store Google Play

Невідомі зірвали червоно-чорний стяг з ракети біля Медіапростору в Дніпрі

23.04.2020 21:00
Невідомі зірвали червоно-чорний стяг з ракети біля Медіапростору в Дніпрі

Сьогодні, 23 квітня невідомі зняли червоно-чорний прапор з ракети, розташованої  поблизу хабу "Медіапростір", також відомого як Парк ракет. Про це повідомляє Дніпроград з посиланням на Фейсбук народного депутата восьмого скликання Андрія Денисенка.

За свідченнями очевидців, ще вчора прапор був на своєму місці, майорів високо над найвищою точкою перехрестя проспектів Поля і Пушкіна, над усією площею обласного «урядового кварталу», де розташована облрада, облдержадміністрація та Медіапростір. Сьогодні ж його було знайдено сором'язливо закинутим під опору ракети.

Сам політик звинувачує у нарузі над прапором керівництво обласної ради та ДніпроОДА, які вже не перший місяць намагаються вижити з офісу громадський Медіапростір та штаб Руху опору капітуляції.

"Ця наруга над бойовим прапором, прапором нашої боротьби за волю відбулася під прикриттям поліції, постійний цілодобовий пост якої виставлено в 5 кроках від підніжжя цієї ракети з 16 квітня. З того самого дня, коли поліція незаконно опечатала нашу будівлю, перешкоджаючи доступу сюди законного орендаря ГО Інфопростір. Опечатала за вказівкою обласної влади, якій муляли очі національні прапори й гасла проти капітуляції, нанесені на стіни нашого хабу та й сама діяльність Руху опору капітуляції під її боком", - заявив Андрій Денисенко.

До цього, як відомо, у хабі відключали світло. Нещодавно поліція опечатала будівлю, перекривши доступ до неї ГО Інфопростір.

"Вони зробили це потайки, з-за спин поліцаїв, парканів і стін, якими обнесено їхні високі кабінети", - додав політик.

Андрій Денисенко заявив, що прапор повернуть на місце, а також позначив у своєму пості очільника МВС Арсена Авакова звернути увагу на зухвалість антиукраїнських сил.

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

‡агрузка...


Андрій ДЕНИСЕНКО

Розрита могила

У Новоолександрівці під Дніпром - нова ілюстрація до відомого Шевченкового віршу. Під виглядом і прикриттям археологічного дослідження по варварськи знищено 5-тисячолітній курган. Усі розкоп...
Всі ми у ці дні про щось мовчимо. Кожен про своє, але і усі про одне, спільне. Але треба не лише мовчати. Треба і нагадувати, згадувати, поширювати, тільки б усі довкола ніколи не забули. 21...
Особливості українізації в одному невеликому місті і його околицях. То є не філологія. То є психологія.) Група в соціальній мережі невеликого міста центральної України. Учасники місцеві російсько...
В 1816 році в Європі стався рік без літа. В червні-серпні в Нью-Йорку, Лондоні, Парижі, Берліні були морози, сніги, бурі та затяжні дощі. Кліматичну аномалію викликало виверження вулкану Тамбора в Інд...