App Store Google Play

У Дніпрі з'являться два нових асфальтних заводи

21.04.2020 11:00
У Дніпрі з'являться два нових асфальтних заводи

Криничанський (село Гримуче) і Царичанський (село Івано-Яризівка) асфальтобетонні комбінати Дніпропетровської області, які спеціалізуються на виготовленні асфальтобетонних сумішей і виробів з бетону, заявили про намір побудувати нові асфальтні заводи.

Відповідні повідомлення опубліковані в реєстрі оцінки впливу на навколишнє середовище, повідомляє видання "Новости Днепра". Згідно з документами, Криничанський комбінат має намір побудувати в Гримучому на орендованій ділянці землі завод з виробництва асфальтобетонних сумішей для будівництва зі зведенням асфальтобетонної установки ДС-185 потужністю 56 тонн на годину.

Установка розташована на території площею 1,6 га. Передбачається, що тут будуть виробляти до 38,4 тис. тонн асфальтобетонних сумішей на рік.

Аналогічні плани і у Царичанського комбінату: підприємство планує побудувати в Івано-Яризівці ​​асфальтний завод. Виробнича програма підприємства - 202 тис. тонн асфальту на рік за допомогою установки ДС-168 потужністю 120-160 тонн на годину на території площею 2 га.

В якості альтернативи обидва комбінати розглядають варіант установки обладнання AMMANN-CB-180 італійської компанії Amman Italy SpA.

Криничанський асфальтобетонний комбінат зареєстрований в листопаді 2015 року. Його зазначені засновники - київська компанія "Денді-Інвест" (частка 25%), мешканка Кам'янського Ксенія Шипуліна і Дніпрянка Олена Чухно (у обох - по 37,5%). Керівник - Євген Винокуров. Статутний капітал - 987 тис. грн.

Царичанський асфальтобетонний комбінат зареєстрований в травні 2018 року. Його засновник - Криничанський комбінат, а власники - ті самі Ксенія Шипуліна і Олена Чухно. Керівник - Олена Чухно. Статутний капітал - 10 тис. грн.

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

‡агрузка...


Андрій ДЕНИСЕНКО

Розрита могила

У Новоолександрівці під Дніпром - нова ілюстрація до відомого Шевченкового віршу. Під виглядом і прикриттям археологічного дослідження по варварськи знищено 5-тисячолітній курган. Усі розкоп...
Всі ми у ці дні про щось мовчимо. Кожен про своє, але і усі про одне, спільне. Але треба не лише мовчати. Треба і нагадувати, згадувати, поширювати, тільки б усі довкола ніколи не забули. 21...
Особливості українізації в одному невеликому місті і його околицях. То є не філологія. То є психологія.) Група в соціальній мережі невеликого міста центральної України. Учасники місцеві російсько...
В 1816 році в Європі стався рік без літа. В червні-серпні в Нью-Йорку, Лондоні, Парижі, Берліні були морози, сніги, бурі та затяжні дощі. Кліматичну аномалію викликало виверження вулкану Тамбора в Інд...