App Store Google Play

Імаго Януковича. Нащо Зеленському справи Чорновол та В’ятровича?

18 Квітня 22:00
Імаго Януковича. Нащо Зеленському справи Чорновол та В’ятровича?

Епідемія коронавірусу стала прикриттям для багатьох чорних справ на догоду тим, хто донині не може пробачити своє усунення від корита спочатку у 2004, потім у 2014 році. А ще більше — різкий поворот не до Путіна з його печенігами і половцями, а до гурту цивілізованих країн, які йдуть уперед, а не танцюють гопака на граблях. Як мудра українська нація. 

За цей тиждень ображений ексзамглави Офісу президента України Андрій Портнов та його гупі із щедро фінансованого із держбюджету ДБР — по абсолютно надуманій справі відправили Тетяну Чорновол під цілодобовий домашній арешт. 

Донедавна можна було подумати, що справа Тетяни Чорновол це не більше, ніж фантазії Портнова.

Бо Чорновол зацікавилась фінансуванням партії "Слуга народу" людьми Портнова. А ще першою натякнула, що Портнов переїхав із Відня до Києва, бо його юридичними послугами вирішив скористатися Володимир Зеленський

Здавалось би, у влади вистачить клепки не пресувати Тетяну хоча б зараз, коли над ними навис дамоклів меч усіх можливих криз. Але у нас зажди унікальні люди при владі. І рухаючись по великому бездоріжжю, вони свідомо не оминають глибоких ям. 

Тому услід за цідобовим арештом Тетяни Чорновол ДБР за наклепом скандального “слуги не свого народу” Макса Бужанського розпочало кримінальне провадження проти народного депутата “Європейської Солідарності” та колишнього голови Інституту національної пам’яті Володимира В‘ятровича. За те, що той...організував міжнародний форум щодо 85-і річниці вшанувань жертв Голодомору. 

А по суті, Макс Бужанський в ефірі одного із телевізійних каналів зізнався, що приводом для доносу став фуршет після цього заходу, де подавали....профітролі та канапки з червоною рибою. А глобально — депутат із “простого народу вирішив помститися В‘ятровичу за декомунізацію і відкриті сторінки історії. Бо саме Бужанський чи не з кожної праски розповідає речі накшталт — «только советские войска единые освобождали Украину”, “УПА получало оружие у фашистов”, “День соборности — это праздник-ошибка” і “власть хочет легализировать нацизм”.

У глобальному сенсі справи Чорновол і В‘ятровича — це чорні мітки для самого Володимира Зеленського, який так уникав порівнянь із Віктором Януковичем, що вирішив скористатися послугами його адвоката диявола. І дав “зелене світло” на кримінальні переслідування добровольців, воїнів, захисників України та тих, кого не змогли купити за щедрі гроші “Газпрому”.

Кримінальні провадження проти Тетяни Чорновол та Володимира В‘ятровича чудово показують ціну Державного бюро розслідувань — структури вартістю у два мільярди гривень — що дорожче і належного догляду за ЧАЕС, і за фінансування усіх програм Інституту молекулярної біології та генетики, які могли б розробити якісні тести і вакцини у часи пандемії. 

Ці два провадження - чудова вітрина сутності справжніх цінностей Володимира Зеленського і Андрія Єрмака. Після цих проваджень на будь-яких подальших перспективах ДБР можна ставити хрест. Замість розслідування політичної корупціі - лобіювання забаганок Ріната Леонідовича Ахметова, який прямо погрожує вигнати на вулицю 90 тисяч шахтарів і відключати електроенергію, ДБР стало інструментом політичних переслідувань майданівців, опозиціонерів та дослідників голодомору в руках Портнова, Єрмака, Зеленського та Бужанського.

Цікаво, що самому Андрію Портнову можна творити усе. Так, слідчий Служби безпеки України закрив кримінальне провадження щодо погроз, які колишній заступник голови Адміністрації президента часів Віктора Януковича Андрій Портнов регулярно відправляв прокурору Олександрові Божку — в тому числі нецензурні, як “в**** в собачий рот”. Бо ж справді — нащо доколупуватись до політичного інфлюенсера?

По факту пошесть реваншизму вміло скористалась карантином і тим, що економічний простій владно підвісив усю активність гачком за ребро. Поки усіх цих людей із гуртка “очумелые ручки” рятує одне — нова революція не в інтересах змученої України. Але помилки 2004 і 2014 враховані сотнями тисяч людей в нашій країні, які тепер вже знають, яких саме помилок не можна допускати після перемоги. Ніякого співчуття, жодного братерства і нульова віра до тих, хто каже: “ми тут їх на перевиховання візьмемо”.

І Тетяна Чорновол, і Володимир В’ятрович вийдуть після цих переслідувань сильнішими. А ми розумнішими — коли мова йтиме про “зробимо їх разом” у майбутньому.

Еспресо

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

‡агрузка...


4 роки тому Дніпро позбувся тягаря гріхів і злочинів одного з організаторів Голодомору та офіційно став Дніпром.З тих пір навіть затяті противники узаконення цієї народної назви забули й згадувати про...
Юрій Фоменко

Біля річки Жовтої

1648 року, вночі з 15 на 16 травня, військо Речі Посполитої вишикувалося для здійснення маршу до урочища Княжі Байраки ...Чим була та битва під Жовтими Водами? Початком визвольної війни? Початком бурж...
Олександр ВАЙС

Окупація

Окупація завжди починається з брехні. Певною мірою окупація і є брехнею. Довгими й марними намаганнями називати речі тим, чим вони не є і привласнюванням їх тими, кому вони ніколи не належали. Наш вип...
Колись Чорний ліс тягнувся від Карпатів до Дніпра, а Голубий ліс на Січеславщині займав майже повністю Петриківський, Царичанський, Магдалинівський, Новомосковський та Павлоградський райони.Про що сві...