App Store Google Play

Настоятель храму у Дніпрі має будинок в 200 квадратів і збирає пожертви на особисту карту

16 Квітня 16:00
Настоятель храму у Дніпрі має будинок в 200 квадратів і збирає пожертви на особисту карту

Настоятель храму Іверської ікони Божої Матері, протоієрей Микола Несправа володіє будинком у Дніпрі на 200 квадратів, а також кількома земельними ділянками і нерухомістю в Дніпропетровській області. Одну з ділянок на 25 соток він придбав 14 квітня. Каже, що за власні кошти. Водночас того ж дня на офіційній сторінці храму у Facebook почали збір пожертв, які просять надсилати на особисту банківську картку Несправи.

Слідство.Інфо” за допомогою реєстру нерухомого майна з’ясувало, чим володіє священик, а також поцікавилося походженням цього майна.

Початок збору коштів у церкві пояснили складним матеріальним становищем через карантин. Сам Микола Несправа запевняє, що про використання всіх зібраних грошей прихожанам церкви відзвітують згодом.

Як з’ясували журналісти, 14 квітня цього року протоієрей Несправа придбав земельну ділянку площею 25 соток в селі Шульгівка, що за 70 кілометрів від Дніпра. Каже, що за власні кошти.

“У мене є робота. Я працюю в університеті внутрішніх справ (Дніпропетровський державний університет внутрішніх справ — РЕД.), я професор кафедри міжнародних відносин. Крім цього, хобі — я 20 років займаюсь ландшафтним дизайном, екодизайном”, — зауважує Несправа.

У тому ж селі Несправа майже три роки володіє ще одною ділянкою на 25 соток та невеликим приміщенням. Вони йому дісталися в подарунок. Настоятель розповідає, що отримав це майно від людей, для яких робив екодизайн. За словами Несправи, він займається екологічною тематикою і навіть має лабораторію на території храму. А на цих ділянках нібито збирається вирощувати рослини, занесені до Червоної книги.

“Для того, щоб організувати цей проект, мені потрібно територію хоча б з пів гектара”, — каже Несправа. Як розповідає священнослужитель, стара ділянка розміщена поряд з новою. Утім, за даними кадастрової карти, між ними росте ліс.

Мешкає священик у приватному будинку у Дніпрі, який, з його слів, має 200 квадратів площі і розміщується на ділянці площею п’ять соток. “Я в цьому домі живу 20 років”, — каже настоятель храму і додає, що він дістався йому від батьків.

Приватний будинок у Дніпрі, яким володіє протоієрей Микола Несправа/ФОТО Google Maps

Село Шульгівка Дніпропетровської області. Ділянки Несправи виділені червоним кольором/ФОТО Публічна кадастрова карта України

Також Миколі Несправі з 2014 року належить дві ділянки сукупною площею 20 соток у селі Царичанка, яке розміщене на відстані 90 кілометрів від обласного центру. Там, за словами священика, також планували зробити лабораторію екологічних досліджень. Проте нібито невдало вибрали місце. “Там просто закинута ділянка”, — каже він.

Храм Іверської ікони Божої Матері належить до Дніпропетровської єпархії УПЦ Московського Патріархату. Збудували його у 1998 році у сосновому лісі в північній частині Дніпра. З того часу його настоятелем є Микола Несправа.

Щодо онлайн-збору пожертв Несправа пояснює, що ці кошти потрібні для забезпечення роботи храму.

“Ми порадилися, яким способом краще збирати пожертви, і вирішили зробити через цю послугу”, — каже він. За його словами, за останню добу надійшло близько восьми тисяч гривень пожертв.

 

 

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

‡агрузка...


У Дніпрі й на цілій Січеславщині розгортається велика драма маленької людини Коломойського.Щоби сформувати прозелену більшість і залишитися головою облради чи перескочити у крісло голови адміністрації...
В середині минулого тижня деякі справи та одне свято закинули мене у Дніпро. Тому вперше за останні 16 років я подивився на це місто поглядом киянина. Хоча киянин з мене відносний - тільки вийшов на П...
Нам вдовблювали 200 років, що Днєпрапєтровск - це російське місто, його збудували російські царі та зросійщені генсеки «і ваапщє - тут всєгда гаварілі па рускі».Але ми з вами у 2014-2015 р...
Андрій ДЕНИСЕНКО

Дніпру 1200 років

Дніпру 1200 років!Такі гасла цілком могли би прикрасити вулиці нашого міста в ці святкові дні.Міста, давнішого за Москву та імперію, з її катеринами, переписуванням історії та байками про початки житт...